Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

עליונית משענת יד מעור, חדשה לחלוטין.

מתאימה לשלל הוואגינות מהשנתונים האחרונים...

יש אחת נוספת מבד, מלבד קליפס מתוקן - כחדשה.

IMG_1828.JPG

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש פלייסטיישן 1 psx למי שיש ולא צריך / מעוניין למכור לי במחיר סימלי

אשמח לפניות שבוע טוב

הקונסולה שאצלי עדיין מחכה לך

"גם בעיטה בתחת נגמרת בצעד קדימה"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה:

17_HP7540_500.gif

מסך CRT(לא דק) 17" של HP-יציאת VGA רגילה.

עובד במצב מצויין ללא שריטות,על המסגרת(המסגרת פלסטיק שמסביב למסך) יש כמה מדבקות שבטח ירדו עם אציטון.

המסך הכי טוב שהיה לי ושימש אותי ממש עד לפני כמה חודשים לאחר שהיו לי כמה מסכים דקים ולא הסכמתי להחליף אותו.

כבד כמו כל המסכים השטוחים,אם לא תהיה דרישה יזרק

איסוף מחולון

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליונית משענת יד מעור, חדשה לחלוטין.

מתאימה לשלל הוואגינות מהשנתונים האחרונים...

יש אחת נוספת מבד, מלבד קליפס מתוקן - כחדשה.

מתאים לפורד פוקוס 1?

אם כן, אני בא לוקח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום הכבל טעינה של השלט של האקס בוקס עדיין מחכה נוספו למסירה בקבוק לתינוק של life חדש ללא שימוש כמובן .

ומוצץ במידה nb של nip גם חדש כמובן יש עוד בגדים במצב חדש + ממש כואב לי לזרוק את הדברים האלו בבקשה מי שצריך או מכיר משהו שצריך יותר מאשמח למסור אותם אני מאיזור המרכז

בלי קשר מי שרוצה למסור קונסולת משחק ישנות תקינות או לא אני אשמח לקבל שוב תודה ושבת שלום

הכול יהיה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש כל דבר שיכול לשמש לפלוגת חיילים באיוש. ספות קרועות שלכם נראות זבל לנו זה נראה מעולה. מקרר חצי עובד שיכול לשמש כמקרר פלוגתי, אולי שולחנות, טלוויזיות ישנות ובכללי הרבה דברים שנראים לכם זבל אבל יוכלו לשמש זהב לחיילים.

כמובן שנבוא לקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גודל? בן כמה? די-פרוסט או נו-פרוסט? (דורש הפשרה אחת לתקופה או לא)

יורד במעלית או שצריך לסחוב אותו שבע קומות במדרגות? תן קצת פרטים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש כל דבר שיכול לשמש לפלוגת חיילים באיוש. ספות קרועות שלכם נראות זבל לנו זה נראה מעולה. מקרר חצי עובד שיכול לשמש כמקרר פלוגתי, אולי שולחנות, טלוויזיות ישנות ובכללי הרבה דברים שנראים לכם זבל אבל יוכלו לשמש זהב לחיילים.

כמובן שנבוא לקחת.

ניסית לחפש באתר אגורה?

הרבה אנשים שם רוצים לתת טלוויזיות ישנות וכאלה,

אם יש לכם איזה פורד F150/350/550, אני מאמין שתוכלו לעשות יום מרוכז ולהעמיס את הרכב בכל טוב לטובת החיילים שלך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...