Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי התקנת סאב של רכב בבית

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז השאלה שלי היא כזאת, האם אני יוכל להתקין סאב של האוטו בבית?

אני מבין שזה קצת בעייתי, מכיון שבמגבר ביתי יש התנגדות 8אום, ובסאב של הרכב 2אום.

בהתנגדותהזו ההספק גודל פי 4 נכון? ובגלל זה הוא יתחמם ויוכל להשרף, כן??

תקנו אותי אם אני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה מגיע ל הספק נגיד של 100W ב8 אום החום של המגבר יהיה X מסויים.

ושתחבר סאב או כול דבר שההתנגדות שלו יותר נמוכה. כגון 4 אום.

תאורתית המגבר ב4 אום צריך להוציא הספק כפול. אבל אם תשמע עם רמקול שתהנגדותו 4 אום ותגיע ל 100W אז המגבר יתחמם אותו דבר כמו ה8 אום הוא יגיע לטמ' X.

אבל בגלל שהמגבר יכול להוציא יותר. ונגיד ותשמע ב150W ב4 אום אז המגבר יגיע לטמפרטורה 1.5X שזה פי אחד וחצי מהחום. וזה עלול להרוס את המגבר אם הוא לא מיועד לזה. כול זה תאורתי. אם נגיד הספק של המגבר לא מסוגל להוציא יותר מ100W

גם ב4 אום אז כמובן המגבר לא יתחמם. מבין.

אבל בעקרון כמה שפחות התנגדות = קצר. אז המגבר יותר יתאמץ לספק את ההספק הדרוש ויתחמם.

אתה יכול לחבר בטור למגבר נגד של 6 אום (אם הסאב כמו שאמרת 2 אום) ואז ההתנגדות שתיפול על המגבר היא 8 אום וזאת לא תהייה בעיה.

**אבל אתה צריך להביא נגד מאוד חזק. של 20-30 אום (לא יודע בדיוק כי אני לא יודע מה ההספק של המגבר.) יש נגדים כאילו עם לוח קירור. תבדוק את זה.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה זה....

אבל עם אני שם בפנים קולר(cooler) מעל הרשתות, האלה של ה קירור, אני פוטר את הבעיה, או שזה עדיין מסוכן, והמגבר יכול להשרף???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגד לא שווה אוהם ולא נקרא גו'ק. לנגד יש התנגדות והיא נמדדת באוהם. בכל מקרה יש לקחת חשבון שאם למשל ניקח סאב 4 אוהם ונחבר אליו נגד 4 אוהם ככה שההתנגדות הסופית תהיה 8 אוהם, חצי מההספק ילך לסאב וחצי ממנו יבוזבז ע"י הנגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מגבר מדובר?

לא תוכל לחבר את הסאב בבית אלא אם כן יש לך מגבר שיציב בגישור של 4 אוהם מונו ואם היה לך כזה אז כנראה שלא היית שואל על חיבור סאב של רכב בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול חופשי אתה יכול לשים של רכב לבית. המגבר לא יתאמץ בכלל בשביל לגיע לסוף שלהם. בדוק.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...