Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

של מי השורה הזו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לאוהבי הבשר (או: לא מוצא קצב נורמאלי בחדרה) -

א) מזל טוב. תתכונן לא למצוא עוד הרבה דברים בחדרה (כמו היגיון בריא, אנשים שפויים, וכו').

ב) אם מישהו היה שואל אותי עם מקומות בילוי בחדרה, הייתי אומר לו שיקנה בקבוק וודקה/ערק במכולת וישתכר לבד בבית.

א)לגבי ההיגיון, אני מסכים איתך. :twisted: לגבי האנשים השפויים, קצת פחות :wink:

ב) דווקא כאן יש מקום בילוי נהדר למעשנים, שמו "פארק נחל חדרה" ופה יכולים להתפעל מיופי ארובות תחנת הכוח ובמקביל לזהם את הריאות :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הגה יש במזדה 3 ואיזה הגה יש בהונדה סיויק 97 ? - עגול. בשביל הגה מרובע פנה ליצרנים מהקצה השני של הגלובוס (סיטרואן לא יהיו סיטרואן, אם לא יוציאו מתישהו מכונית עם הגה בצורה גאומטרית כלשהי שהיא לא עיגול)

רעיון לשינוי מדיניות משרד התחבורה/משטרה לרכבים "משופרים" - אם מדברים על "שיפורים" המקובלים בארצנו, אז לדעתי המדיניות המועדפת תהיה הפגזה של "רכבים" כאלה ממשגר חרא סילוני (מבוסס גראד).

רכב מלא, רכב ריק. צפו לספרו החדש של רוברט קיוסאקי שמתאר מכונאות רכב ממבט של שיווק רשתי.

איך ה GUI באייפון שלכם נראה, הגיע הזמן לשרשור כזה, לא ?! -

demotivational-posters-charlotte-cuuhlhourne1.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמנזר, התעלית על עצמך עכשיו.

TROL LOL

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה למנעולן באזור נתניה - יתקין מנעול ביום, יחזור עם מפתח ספייר בלילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ריח של ביוב רק מתי שמתקלחים.לא,אני לא המסריח! -

א) המים גם בצבע צהוב או חום, ויש בהם חתיכות נייר? מזל טוב, הברגת את המקלחת לצינור הלא נכון.

ב) מיכלית של העירייה עם כיתוב "מי און" זה לא מקלחת.

ג) הייתכן ואתה אינסטלטור בהכחשה, או שאתה מבצע עבודות ביוב מתוך סהרוריות?

איך בוחרים אגוז קוקוס בסופר\ירקן? - נשכב מתחת לעץ דקל, מחכה שכמה ייפלו לך על הראש, ולוקח את הכי כבד? אני מצטער, אני רוסי, וראיתי קוקוסים רק בסרטים מצויירים קפיטליסטיים, ולכן אני משוכנע שקוקוס בוחרים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסמו אותי בקק''ל:הריגת עץ. -

Kill-it-with-fire-motivator.jpg

כמה נמוך אפשר לרדת,פריצה של רכב חתן וכלה...פרטים בפנים - אהם, פריצה לאוטו גלידה וגניבת מקרר עם הסחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה לסרט: Unknown - מצטרף עם המלצה על להקת Unknown Artist. אתם בטח מכירים אותם לפי שירים Track 3 וTrack 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות וידיות הילוכים רוטטות, הולך ביחד?!= לא ממש "הולך", אלא יותר כמו "עילרוד".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך החלפתי עגבניה בעגבניה (או שרשור החלפת רכב עם טוויסט) - החלפת רכב בטוויסט? מה, מכרת סיטרואן? פעם הבאה דרוש אגוזי.

התייעצות- סכינים למטבח/שף - אלא אם כן אתה נתנייתי, יש דרכים אחרות להתלונן על איכות האוכל. לדוגמא לשלוח להם ראש כרות של סוס.

רכישת טווסים - היכן? - עזוב אותך, קנה פיל אפריקאי וזהו

טחינה באונו 94 ידנית - א) עדיין עדיף על חומוס באסקורט 86

ב) אם כבר רכב להובלת טחינה - אז עדיף טויוטה קורולה, שמעתי מאנשים פה בפורום שהיא מזכירה מקרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...