Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

של מי השורה הזו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התאמת מסכת צלילה - הולך עם ים, בריכה, לפעמים אמבטיה. לא מתאים בכלל לשאר הסיטואציות.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
תמונות מסוכנות מרצדס = מה כל כך מסוכן בתמונות של מרצדס? אולי רק העבריין שלא אהב את זה שצילמת אותו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מסוכנות מרצדס - אני מניח שצילמת גם את הלקוחות.

כיצד לדווח על שוטר שביצע מספר עברות תנועה חמורות? - או ליצור קשר עם מח"ש, או לשים פתק בכותל. התוצאה תהיה אותה תוצאה.

פאביה - מה עושים איתה לעזאזל? - אני מציע להשתמש בה כמתלה לתחתונים ומחסן לאוסף הפוגים.

רשיון חדש בלי "נהג חדש" הגיע אך עוד לא עברו שנתיים.. מה זה אומר? - מה זאת אומרת מה? צפה להגעת גוג ומגוג להר מגידו :shock:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור זו בעיה? - לא תמיד, אבל יש לזה כובע מצחיה - תברח.

- אני לא יכול לענות על זה בלי לדעת כמה אתה מנוסה אנאלית.

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי באין כניסה עם רכב צבאי, כמה שאלות. - במידה ומדובר בטנק מרכבה - אז מותר לך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה באבן גבירול , כיפה אדומה, סנטה קלאוס, והדרדסים - כולם דמיוניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובר 214-רוצה לעשות יישור קו לאחר רכישת הרכב - פרק פגוש אחורי וקדמים, ושים בינהם אוטו אחר.

החזקת רכב - דייטסו אפלאוז - לא מומלץ, זה עדיין כבד.

[307] בעיית מזגן חוזרת - 1. בעיית מזגן

2. בעיית מזגן RELOADED

3. בעיית מזגן REVOLUTIONS

אני מציע שתדבר עם האחים ואצ'ובסקי על זה. יכול להיות אחלה רעיון לסרט.

הרגשה לא טובה לאחר ביקור במוסך מורשה.

יהודיה צעירה מגיעה לרב ושואלת:

- היום אני מתחתנת, איזה כותונת עליי ללבוש בליל כלולות?

פתאום מתפרץ לדלת עוד יהודי ושואל:

- אני הולך למס הכנסה, מה ללבוש? חליפת עסקים יקרה, או בגדי עבודה פשוטים ומלוכלכים?

הרב פונה ליהודיה ואומר:

- לא משנה איך תתלבשי, יז##נו אותך. דרך אגב, אדון צעיר, התשובה מכוונת גם אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובר 214-רוצה לעשות יישור קו לאחר רכישת הרכב - פרק פגוש אחורי וקדמי, ושים בינהם אוטו אחר.

LOL'Z!!! בהחלט אחד החזקים!!!:lol:

איך אני מדביק את הכריש לאוטו שלי? = אפוקסי עמיד למים, הרבה קרסי דיג, מקדחה וניטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אני יכול להשיג את הבובה שבסירטון לאוטו שלי? -זה לא סרטון, זה נקרא "קליפ של כושים". ואתה לא יכול להשיג אותה, לא עם הפיאט אונו שלך.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה על שיפוצניק ישר (למטרת אבחון) באזור ת"א = הנה האיבחון שלך- אתה משוגע. חד משמעית.

רוצה חוות דעת שנייה? אתה גם ...

2)שיפוצניק? ישר?! אם יש אחד, ותמצא אותו, אתה עוד רוצה לאבחן אותו?! להבין מה לא בסדר איתו או מה בדיוק?....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה למצלמה לצלם החובב עד 1000 ש"ח או יותר: בעקבות הניסוח שלך החלטנו לשנות את חוקי המהירות המותרת, מהיום עד 100 קמ"ש. או יותר.

או שאולי, או שאול.

תעלומה מאזדה 3 למכירה יש דבר כזה? - בהחלט תעלומה. כמו שאתה רואה על הכבישים, אין לו קונים כלל. שמעתי שהיבואן בדרך לפשיטת רגל.

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למקום שניתן לרכוש בו ספוג קשיח להחלפה של הספוג בכריות הספה בסלון -

http://www.youtube.com/watch?v=IEt0cB7sCUw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

עקב "חסימת יוצרים", מבקש המלצה לתוכנה ללימוד עצמי של תווים. - א) טורנט זה עדיין חוקי בארץ

ב) ואם יחסמו אותך ב"גוגל חיפוש תמונות", תתחיל גם ללמוד לצייר?

ג) אני לא רוצה לדעת מה יקרה אם לא תעבור את הסלקציה בספריה העירונית

שאלת משכנתא - תשובת משכנתא - כן, תרצה בית, ותקבל צינור.

איפה לשפץ צינור מזגן ולמלא גז? - לא, אני אוסר עליך.

יישור קו לדייהטסו סיריון - ראה כאן:

רובר 214-רוצה לעשות יישור קו לאחר רכישת הרכב - פרק פגוש אחורי וקדמים, ושים בינהם אוטו אחר.

יוניט אור ברקס קסנטיה 96 נפח 2000 - ובכן, השיפוץ דורש הסמכה במאגיה שחורה

בעיה עם רנו קליאו - ציפית לחד קרן אלבוני כחול? זה לא ייקרה, כי הם נכחדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...