Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר לנסר 92

funtana50x
שימו לב! השרשור הזה בן 5421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי לנסר שנת 92 עברה כ 140 אלף קילומטר.

התחילו להופיע לי תופעות מוזרות בגיר, כאשר אני עומד ברמזור לעיתים יש תחושה כי הגיר מנותק מהכול ושלוחצים על הגז על מנת להתקדם הטורים עולים והאוטו לא זז הגיר גם מחליק בין העברות של הילוכים. ביצעתי חיפוש בפורום על הנושא ועשיתי מדידה של שמן הגיר כמו שנאמר בN מנוע עובד בסרק לאחר שישחקתי עם הידית והתוצאה הייתה שהמדיד היה יבש חסר שמן. השאלה מה יכולה להיות הבעיה והאם הוספת שמן גיר יכולה לפתור אותה וממה יש להיזהר בהחלפת שמן גיר. ואיזה שמן גיר מומלץ להוסיף ?

תודה רבה יקיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך barzelay תודה על התגובה המהירה כמו שציינתי בתגובה הראשונה אכן נעשתה בדיקה של מפלס שמן הגיר על ידי המדיד המדיד יחסית יבש ממש מתחת לסוף של המדיד במצב של קולד COLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנטנה שלום רב !

תחילה הוסף כליטר נוזל הדראולי דקסטרון 3. התנע שוב , בדוק שוב, מפלס נוזל הדרואלי, באם המפלס מגיע בין הסימן קולד להוט, בצע נסיעת מבחן, ובדוק באם תיבת ההלוכים הפסיקה להחליק, באם התשובה חיובית, גש למכון לשיפוץ תיבת הלוכים, ממומלץ באזור מגורייך, ובדוק נזילה, נוזל הדראולי לא נשרף, הוא נעלם לרוב בגלל נזילה חזקה.

חזור לפורום לעדכון.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך barzelay תודה על התגובה המהירה כמו שציינתי בתגובה הראשונה אכן נעשתה בדיקה של מפלס שמן הגיר על ידי המדיד המדיד יחסית יבש ממש מתחת לסוף של המדיד במצב של קולד COLD

באיזה מצב בדקתה מפלס שמן ברכב זה הבדיקה של מפלס השמן שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שבעבר החזקתי רכב דומה אני יכול לומר שיש סיכוי גבוה שיש נזילת שמן גיר בין שני חלקי ההאוזינג (זהו מחזיר שמן שנמצא בין שני חלקי הגיר אם אני זוכר נכון).

בדיקת שמן גיר בהילוך N היא הבדיקה הנכונה וכמו שכתבו לפני,תחילה הוסף שמן ובדוק מה קורה.

מקווה בשבילך שלא נסעת כך הרבה זמן כי נזק כלשהו לגיר במידה וכן,בוודאי שנגרם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ברשותי לנסר שנת 92 עברה כ 140 אלף קילומטר.

התחילו להופיע לי תופעות מוזרות בגיר, כאשר אני עומד ברמזור לעיתים יש תחושה כי הגיר מנותק מהכול ושלוחצים על הגז על מנת להתקדם הטורים עולים והאוטו לא זז הגיר גם מחליק בין העברות של הילוכים. ביצעתי חיפוש בפורום על הנושא ועשיתי מדידה של שמן הגיר כמו שנאמר בN מנוע עובד בסרק לאחר שישחקתי עם הידית והתוצאה הייתה שהמדיד היה יבש חסר שמן. השאלה מה יכולה להיות הבעיה והאם הוספת שמן גיר יכולה לפתור אותה וממה יש להיזהר בהחלפת שמן גיר. ואיזה שמן גיר מומלץ להוסיף ?

תודה רבה יקיר

יוסי כהן, ידידי שלום רב !

הנה התשובה לשאלתך, מודגשת באדום, ואכן הבדיקה בוצעה לפי הכללים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה רבה. יש לי עוד שאלה לגבי הענין הזה נאמר לי שיש צורך בהחלפת הפילטר שיושב לפני הגיר האם זה נכון? או שרק להוסיף את הנוזל ? ומה העלויות בדרך כלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנטה שלום רב !

מסנן השמן פנימי ועל מנת להחליפו יש לפתוח את אגן השמן של תיבת ההלוכים על מנת להחליפו.

במידה ותתגלה נזילה רצינית מאטם אגן השמן של התיבה, ברור שמומלץ להחליף את המסנן הפנימי, שהגישה אליו, תיהיה לאחר פרוק אגן השמן, שיפורק לשם החלפת האטם.

עלות ליטר נוזל הדראולי בין 40 ל60 שקלים לליטר.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי כהן, ידידי שלום רב !

הנה התשובה לשאלתך, מודגשת באדום, ואכן הבדיקה בוצעה לפי הכללים.

בברכה

צביקה

צביקה תודה על התיקון לא שמתי לב לבדיקה לפי הנוהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה לבנתיים או לתמיד הבעיה נעלמה והאוטו מגיב בהרבה יותר טוב.

הוחלף הפילטר שמן שהוא גרם לבעיה והיה סתום הוחלף האטם כמו שצריך וכמובן הוספת שמן לפי מדידה

תודה רבה על העזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...