Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת הונדה ג'אז 2003

omrynet
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי איך את מגיעה למהירות זו. אם זה תוך שניות בודדות, אז תחטפי צרכות מנוע. אבל אם זה בהדרגה וברכות, אז אפשר להגיע למהירויות מטורפות בלי להרגיש. יש לי חבר בייקר, הוא פעם לקח את הרכב לסיבוב ואני ישבתי לידו ע"מ להשגיח שלא ישתולל. אז הוא בהדרגה הגיע ל-160 בלי שהבחנתי בכך (ואז כמובן נוא חטף צרכות ממני במקום המנוע). אבל אני מניח שהאופנוע שלו מגיע למהירויות כאלה ביתר קלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי. מכרתי לפני בערך חודש את הרכב שלי הונדה ג'אז וקניתי הונדה אינסייט. מכרתי את הג'אז בכמעט במחיר מחירון (מודל 2007) וקניתי אינסייט 2011 כמעט באותו מחיר :) מגוחך. זה מוזר לג'אז יש שוק ולא היה לי בעיה למכור את הרכב (היא עפה תוך שבוע ביד 2) בעוד שהאינסייט מתים להיפטר ממנה (שהיא מכונית הרבה יותר טובה וחדשה לדעתי) וקניתי אותה ב8 אלף מתחת למחירון- רק 24 אלף שח - מחיר מצחיק למכונית היברידית. אני לא מבין למה - קניתי מכונית הרבה יותר חדשה באותו המחיר. לדעתי האינסייט היא בכמה רמות מעל הג'אז גם מבחינת צריכת הדלק וכל מה שהיא מציעה. מה עוד שהרווחתי מכונית יותר גדולה (האינסייט לא כזאת מרווחת- מאחורה הגג נמוך ולא כל כך נוח למי שגבוהה הראש שלא יהיה צמוד לגג, אבל עדיין בהשוואה להונדה ג'אז היא יותר מרווחת בפנים ולדעתי גם הרבה יותר יפה).

זה נכון שמבחינת צריכת הדלק ג'אז היא סופר חסכונית , בהתחלה רציתי לקנות ג'אז היברידית אבל ירדתי מהרעיון וקניתי אינסייט בגלל המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...