Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת הונדה ג'אז 2003

omrynet
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עומרי למה בילבלנו אותך? :lol:

אני חושבת שאם הרכב באמת במצב מצויין זאת תהיה קניה מצויינת. ואני אומרת בתור אחת שיש לה כזאת (להורים יותר נכון) אבל אני גונבת אותה מדי פעם.

אנשים מתים למצוא רכב כזה למכירה ולא מוצאים.

תודה רבה הייתי זקוק לזה. פשוט כתבו לי במקום אחר שבמחיר הזה אולי שווה לרכוש מאזדה 2 מליסינג. יש בכלל חייה כזאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי ניסויים של לחץ צמיגים-מהירויות-צריכה. ככל שהלחץ גדול יותר, כך הצריכה יורדת, אבל הלחץ מעל 32 כבר לא מומלץ. המהירות החיסכונית ביותר היא 89 קמ"ש, אבל כך לא נוסעים בנתיב האמצעי (הפרעה לתנוע). ובנתיב הימני יהיו כאלה שיסעו פחות מ-89 ולא תצליחי לשמור על בקרת השיוט. מעל 95 הצריכה מתחליה להיתפס באופן אקספוננציאלי ומתייצבת בסביבות 110. לכן משטר נסיעה אופטימלי הוא 94 קמ"ש נתיב אמצעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל השוק של המאזדה 2 לא מתקרב לשוק של הג'אז זה רכב שיש אותו בכמויות.

אם תקנה ליסינג יהיה לך קשה מאוד למכור אחר כך. אנשים מחפשים רכב שמור.

ליסינג זה רכב שחרשו עליו ולא שמרו עליו, לאחותי יש ליסינג ואני יודעת מה ההבלד בין יחס לאוטו שהוא שלך לאוטו שהוא לא שלך ואתה לא משלם עליו.

עצה שלי אל תתקרב לזה.

והצריכת דלק של המאזדה 2 היא הרבה יותר גבוה משל הג'אז, הממוצע של צריכת הדלק של הג'אז שלנו היא 1/17-16 בערך.

והנסיעות הן עירונית בעיקר.

הרכב הרבה יותר מרווח ואמין.

דרך אגב, הג'אז שאתה מדבר עליה היא במקרה מסוכנות הונדה נתניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה הייתי זקוק לזה. פשוט כתבו לי במקום אחר שבמחיר הזה אולי שווה לרכוש מאזדה 2 מליסינג. יש בכלל חייה כזאת ?

אם כבר סופר-מיני, אז במחיר כזה אולי עם תוספת קטנה הייתי מחפש ניסאן מיקרה שמורה מיד 1 פרטית 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אז הוא רכב מצוין ונמכר בדר"כ מעל המחירון.

ולא סתם המחירון של ה-C4 הוא כל כך נמוך.

וד"ר פוליצ'וק בסופו של דבר אתה הלכת על הונדה ולא סיטרואן וגם המחיר שלה מופרך יחסית לסיטרואן חדשה.

דברים טובים עולים כסף. (הזמנתי בסוף את הסיוויק ההיברידית ואני אמורה לקבל אותה בשבוע שעבר)

מנסיון, היתה לנו ג'אז 2003 עם 25K ק"מ שנמכרה ב-77K בדיוק לפני שנה וחצי.

ומכרנו אותה ב-7K מעל המחירון. והזמנו אותה אחת חדשה מהחברה.

אם אתה מחפש אמינות, חסכון , שימושיות ושוק טוב, הרכב הזה מצוין. (והדלק רק עולה)

כל כך הרבה בורות ודעות קדומות, תגידי הייתה לך פעם C4 ?

הרכב אינו סובל משום בעיות, וזוכה לציונים גבוהים על רמת האמינות הגבוהה שבה הוא משרת בציי רכב גם בארץ וגם בעולם, ואכן אני לא משווה בינו לבין הגאז, כיוון שה C4 עדיפה כמעט בכל תחום.

לשלם כל גאז מודל 2003 60K זה פשוט מטורף, וזה מתחבר לסיפור היאריס שהיה פה לפני מספר שבועות, אנשים מוכנים לשלם על מכוניות מחירים מופרכים לחלוטין , לשלם על גאז 7 מעל מחירון, אידיוט מי שעשה את זה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהבורות היא שלך.

אני לא אמרתי דבר רע על ה-C4 בסה"כ אמרתי שלא סתם המחירון שלה נמוך.

ואני לא אקנה רכב שאפסיד על המחירון שלו בסופו של דבר הרבה מאוד כסף.

לא היתה לי C4 וכנראה שגם לא תהיה, כי הזמנתי סיוויק.

דבר אחד אני חושבת עליהשהיא ממש יפה.

עדיפה או לא כל אחד והדיעה שלו.

מי שחשובה לו צריכת הדלק ושוק לרכב לא יקנה C4.

אתה מוזמן להנות עם ה-C4 לא אמרתי לאף אחד לא לקנות, הבעתי את דעתי.

והאידיוט הזה שאתה מדבר עליו נהנה מהרכב שלו ולא מטייל במוסכים. וימכור את הרכב הזה בסופו של דבר הרבה יותר ממי שיקנה c4 היום באותו מחיר.

העובדה היא שהיאריס והג'אז הוכיחו את עצמן והם הרכבים הכי חזקים בשוק הרכב ונמכרים רק מעל המחירון.

לך תנסה להשיג אחת קודם.

תכנס ליד 2 ותראה איזה כמות של C4 נמכרת שם ואח"כ תכנס לג'אז, אנשים לא רוצים למכור ולהחליף את הרכב (מעניין למה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהבורות היא שלך.

אני לא אמרתי דבר רע על ה-C4 בסה"כ אמרתי שלא סתם המחירון שלה נמוך.

ואני לא אקנה רכב שאפסיד על המחירון שלו בסופו של דבר הרבה מאוד כסף.

ולהגיד דבר כזה ללא כל ידע מקדים על הרכב זה לא סוג של לפחות דעה קדומה המעידה יותר מכל על הבורות שלך ??

אין לך שום מושג לגבי ה C4 לא לגבי איכויותיה ולא לגבי רמת האמינות שלה, את גוזרת את טיבו של הרכב ממחירו כמשומש, אכן דרך נפלאה לגבש דעה על רכב.

לא היתה לי C4 וכנראה שגם לא תהיה, כי הזמנתי סיוויק.

דבר אחד אני חושבת עליהשהיא ממש יפה.

עדיפה או לא כל אחד והדיעה שלו.

מי שחשובה לו צריכת הדלק ושוק לרכב לא יקנה C4.

עוד אמירה המעידה על חוסר ידע , מעולם לא הייתה לך C4 אבל את יודעת הכל כולל צריכת הדלק שלה, נחמד הא..

אתה מוזמן להנות עם ה-C4 לא אמרתי לאף אחד לא לקנות, הבעתי את דעתי.

דעתך על סמך מה?, על ניסיון אשר היה לך עם הרכב ?, נסעת בכלל על הרכב ?

והאידיוט הזה שאתה מדבר עליו נהנה מהרכב שלו ולא מטייל במוסכים. וימכור את הרכב הזה בסופו של דבר הרבה יותר ממי שיקנה c4 היום באותו מחיר.

מטייל במוסכים? , מי מטייל במוסכים ? , מעולם לא הייתה לך C4 אז מהיכן את מסיקה את המסקנה הזו ?

בניגוד לך, אני מחזיק 2 רכבים צרפתים בבית שנוסעים קצת יותר מ 25,000 ק"מ בשנה , והאמינות היא ללא פגם , אז על מה את בדיוק מדברת ??

העובדה היא שהיאריס והג'אז הוכיחו את עצמן והם הרכבים הכי חזקים בשוק הרכב ונמכרים רק מעל המחירון.

לך תנסה להשיג אחת קודם.

אני לא מנסה ולא רוצה לשלם עשרות אלפי שקלים על רכב שלא שווה את מחירו , אני מעדיף רכבים אחרים תודה רבה לך.

תכנס ליד 2 ותראה איזה כמות של C4 נמכרת שם ואח"כ תכנס לג'אז, אנשים לא רוצים למכור ולהחליף את הרכב (מעניין למה)

לפני שאת מוציאה משפט כזה לאויר העולם אני מציע לך לבדוק כמה גאז נמכרו וכמה C4 נמכרו.., על פי אותו הגיון קורולה מודל 2008 הוא חXX של אוטו , תראי כמה מוצעים למכירה, וגם מאזדה 3 , וגם יונדאי גטס ועוד ועוד..

כמה דעות קדומות וחוסר ידע, לא פלא שיש אנשים שמשלמים על גאז 7 מעל מחירון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר, לך יש C4???

אתה יודע מה הצריכת דלק של ה-C4? כי אם כן היית מודע לכך שהיא לא חסכונית בכלל בטח לא כמו הג'אז

9.4צריכת דלק בעיר17.2צריכת דלק בין עירונית13.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא אם לי יש את הרכב אלא אם לך היה את הרכב שאת בידענות כל כך גדולה מסיקה מסקנות מרחיקות לכת על יכולתיו , אמינותו וסחירותו של הרכב.

מעבר לזאת נתוני תצרוכת הדלק הם פועל יוצא של אופן נהיגה ברכב , אני מניח שאת נוהגת בצורה רגועה ברכב , במידה וכך המספרים שהצגת אינם קשים להשגה , ו C4 דיזל אף תשיג תוצאות טובות יותר.

קצת פרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה ולא רוצה לשלם עשרות אלפי שקלים על רכב שלא שווה את מחירו , אני מעדיף רכבים אחרים תודה רבה לך.

אף אחד לא אמר לך לשלם , וזה שהוא לא שווה את מחירו זאת שוב דיעה קודמה שלך ולא שלי ובחיים לא היתה לו ג'אז.

ותעדיף מה שבא לך אני לא זוכרת שהגבתי לך וייעצתי לך להעדיף משהו אחר.

על פי אותו הגיון קורולה מודל 2008 הוא חXX של אוטו , תראי כמה מוצעים למכירה, וגם מאזדה 3 , וגם יונדאי גטס ועוד ועוד..

כנראה שלא הבנת את ההגיון שלי, רכב כמו טויוטה קורולה 2008 עם הגיר הרובוטי ומאזדה 3 שיש בכמויות בליסיג ובלי קשר יש בכמויות ב-yad2 קשה מאוד למכור . ורק הוכחת את האימרה שלה שאת קורולה הרובוטית יש בכמויות למכירה והוא רכב חרא וזאת הסיבה שאנשים מוכרים אותו (אני לא חושבת שהוא חרא, הגיר שלו פשוט גיר שהישראלים לא אוהבים ולכן לא אוהבים את האוטו)

אני לא אתווכח איתך זאת דעתי האישית ואתה יכול לא להסכים איתה. תהנה עם ה-C4 שלך או שלחילופין רוץ לקנות אותה. לי טוב עם הג'אז שיש להורים שלי והם שלמים עם כל שקל ששילמו עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלת על מספרי צריכת דלק של רכבים אחרים? שהרבה יותר גבוהים מהמספרים המוצגים של ה-C4.

המספרים שהצגתי שאני יכולה ממש בהתאמצות רבה להשיג מאוד נמוכים לדעתי.

הרכב שלנו עושה 1:20 מחוץ לעיר ו-1:15 בעיר. ואלו נתנים מוכחים ולא יבשים!

אתה מסיק מסקנות הפוכות משלי על רכב שלא היה לך בכלל! על סמך מה בדיוק חביבי? (תשאל את עצמך את אותה השאלה שאתה שואל אותי)

אני מניחה שהמסקנות שלך ובעצם כל מה שאמרת נבעו אכן מחוסר ידע. חשבתי שאיצאת פה בתרועות גדולות בתור אחד שקנה ונהנה.

אתה מדבר על שני רכבים שאין לך ויוצא בדעות קדומות על שתיהן.

לי יש אחת מהן ואת השניה חשבתי לקנות וירדתי מזה מהר מאוד וקניתי סיוויק היברידית. ואם הייתה בחברה ג'אז חדשה עם גיר רציף הייתה קונה אותה בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הגיון צרוף כמו שלך באמת אין עם מה להתווכח, לשלם על רכב קטן מודל 2003 מעל 60K , זה ניתן למצוא רק בארץ..

במיוחד כאשר ניתן לרכוש רכב חדש בסביבות ה 90-95 ..

ולגבי היאריס והגאז, בניגוד לך שמעולם לא נהגה ואו נסעה ב C4 , אני נהגתי לא מעט בשני הרכבים הללו, במיוחד על היאריס, שורה תחתונה הרכבים הללו אינם שווים את מחירי המשומשות שלהם, אבל האימרה פראירים לא מתים רק מתחלפים מקבלת פה בהחלט משנה תוקף.

הרגע הסתכלתי במחירון של הגאז, לשלם 116K על מנוע 1.2 ליטר צריך להיות חמור מוחלט , אולי עקב כך הגאז כבר לא נראה על כבישי ישראל, בדיוק כמו היאריס שגם ב 98K לא נמצאים לה רוכשים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נעיר אוותך קצת, ג'אז יש בכמויות על הכביש.

ואנשים עומדים בתור לקנות אחת כזאת משומשת.

וקצת ידע לא יזיק לך:

בשנת 2009 הוחלפה הג'אז הישנה לג'אז חדשה, עם מנוע שונה ועם 100 כ"ס, המחיר שהצגת זה של הג'אז החדשה עם 6 כריות אויר ESP, בקרת אקלים ועוד ועוד ועוד.

116K זאת הידנית.

133K עולה ג'אז החדשה מנוע 1.4 ליטר רובוטית.

מחיר מוגזם אבל לקראת סוף שנה יהיו עליה הנחות גדולות ואז תראה על הכביש גם את החדשות.

הסיבה היחידה שהרכב לא ילך זה שהביאו דגם עם גיר רובוטי. והטויוטה הוציאה לזה שם רע.

הדגם הישן כבר לא נמכר בהונדה.

המחירון של ג'אז 2008 (הדגם הישן) הוא 110K (משומש) עם גיר רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...