Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז למה למעשה רכביי דיזל חלשים יותר?

mishmesh
שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פייי יום אחד לא הייתי פה ומה נהיה מהשרשור הזה.

כמעט שלושה דפים אחרונים הם וויכוח של ילדים קטנים מי סוגר יותר ומי עוקף את מי בנסיעת ביניים.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"עובדות" שאתה מדבר עליהן הן הנחות בלבד, כי העובדות האמיתיות מוכיחות אחרת.

רגע רגע,

למה הנחות? אתה אישית עשיתה מבחן כזה אמיתי על הכביש ?

אני אישית היתי באמפריזה 2.0R שלי וחבר שלי היה עם פאסאט 1.9TDI 2005 עשינו מירוץ של פתיחות ,האצות וזינוקים, נכון שיש לפאסאט כוח בגלל הטורבו אבל הוא לא יכל לעקוף אותי בסוף, במיוחד בהאצות היתי מעלים אותו מהמראה שלי.(וגם עשיתי כמה נסיונות עם רכבי TDI אחרים וגם הנהגים שלהם היו בגיל שלי כמעט שלא מפחדים מהמהירות ולא יכלו להגיע לקצה הבג'אז שלי.)

ובסוף מה נסגר עם המאזדה 3 ,עקפה את הSTI או קפצה מעל הWRX?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע,

אני אישית היתי באמפריזה 2.0R שלי וחבר שלי היה עם פאסאט 1.9TDI 2005 עשינו מירוץ של פתיחות ,האצות וזינוקים, נכון שיש לפאסאט כוח בגלל הטורבו אבל הוא לא יכל לעקוף אותי בסוף, במיוחד בהאצות היתי מעלים אותו מהמראה שלי.(וגם עשיתי כמה נסיונות עם רכבי TDI אחרים וגם הנהגים שלהם היו בגיל שלי כמעט שלא מפחדים מהמהירות ולא יכלו להגיע לקצה הבג'אז שלי.)

ובסוף מה נסגר עם המאזדה 3 ,עקפה את הSTI או קפצה מעל הWRX?

SmileySuicide.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שכן, אחרת לא הייתי מגיב למה שכתבת סתם.

זה היה עם טולדו TDI 2004 (ידנית מן הסתם), והסובארו (בדיוק כמו שלך) נראתה במראה כשהיא נאבקת בהמון עשן שחור (דיזל עם הרבה גז, ככה זה :)). בוא נעזוב את זה פה לפני שמישמש יתחיל לקרוא לכולם ילדים קטנים עוד פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהיתה סובארו אימפרזה 2006 מנוע 2.0R עם 160כ"ס ?

אולי אתה מדבר על הדגם הקודם 2005? עם 120 כ"ס היא בקושי נוסעת.

אני מוכן להתערב איתך שהטולדו שלך לא תעקוף אותי בחיים, כבר נסינו את זה מזמן.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להיות עם אוקטביה 1.9 TDI אפילו לא הDSG, ואני שם כסף שמ-100 קמ"ש ומעלה אני לוקח כל מנוע 2.0 שיש וזה בדוק עם אקורד וB4 שלא הצליחו לעמוד עם הסקודה.

אתה מדבר שטויות בכמויות

לא יודע על איזה סקודה את מדבר

לצורך הענייין חבר שלי נוסע על סקודה אוקטביה TDI 2004

וחבר אחר נוסע על טויוטה קורולה 2007

מפתיחה ועד 140 קמ"ש הקורולה השאירה לסקודה כל כך הרבה אבק ( ואל תגיד לא יודע לפתוח כן יודע לפתוח שתיהם אוטומטיות שניהם פשוט הדביקו א תהרגל לפול, לא היה ביניהם תחרות זה פשוט עיניין מה יותר חז מנוע משפחמטי רגיל או סוס עבודה)

ב 140 פשוט הבינו שזה מוגזם למרות שזה היה בכביש נידח פתוח של בערך 3 קילומטר ( אנשים אחראיים שלא תחשבו ילדים...)

אני יאמר עוד ניסוי שנעשה

PASSAT FSI 2.0 2008 בלי הגיר DSG כלומר הגיר הרגיל 6 הילוכים

לקחה PASSAT TDI 2007 אותה צורה הכל אותו דבר ההבדל היה פחות משמעותת מבבדיקה הראשונה אבל גם פה לא היה מה להשוות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שאוליי אוליי אוליי מה שאתה אומר זה נכון, למרות שעד לפני שבועיים הייתה לנו קורולה מהדור הקודם בבית והיא לא הייתה מפתיעה בביצועים מדהימים,

בכול מקרה ממה שאני יודע הגיר האוטומטי (הרגיל לא DSG) דיי מסרס את המנוע דיזל והורס את כול היכולת שלו, אוקטביה ידנית תשאיר כול כך הרבה אבק להמון רכבים ובמיוחד לקורולה שהייתה לנו אותה יותר משנתיים והיא לא המפגינה יכולות מטורפות, לעומת זאת עם אוקטביה TDI ידנית לקחתי המון רכבים, גם עם פאביה TDI אפילו יותר כי היא שוקלת פחות והיא בעלת אותו הספק

יש לי דוד עם פאסאט אוטמטית שנת 2005/6 (לא סגור במדוייק) ועם הפאביה TDI הנוכחית עקפתי אותו בהמון המון מקרים, שבהם שנינו ניסינו "ללחוץ"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה זה קשור אבל יצא לי לנהוג על אופל 2.0 טורבו דיזל היא בהחלט זריזה במיוחד בנקודת שיא המומנט בהילוך שני אבל לדעתי היא לא יותר מהירה מרכב בנזין עם יותר מ120כס אפילו הפולו 75כס שלי איטית ממנה רק במעט. כל הנאמר מבוסס על הערכה אישית שלי שכן אני נוהג על שתי הרכבים בדרך קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...