Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא הכי קשור - אזעקה של Super Sound.

tzahico
שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שההודעה לא הכי קשור לאודיו לרכב ואני מבין אם תוזז לאופטופיק, עדיין מדובר באלקטרוניקה לרכב,

ומי שמתמצא בחנויות\יבואנים\מתקינים יוכל לעזור לי - אני מחפש מתקין שמתעסק\התעסק עם אזעקות של סופרסאונד.

על האזעקה רשום מספר טלפון עם סמל של S כזה לידו, ניסיתי להתקשר ועונה פקס.

(648-משהו, כנראה אזור ר"ג\רמת החייל, הגיוני גם כי בתאריך שהתקינו את האזעקה הרכב היה שייך לתושב ר"ג).

קיבלתי את האוטו עם אזעקה של סופרסאונד שהותקנה לפי המדבקה שעליה בפברואר 96, הכל עבד טוב ויפה, עד ש:

א. הוינקרים הפסיקו לעבוד כשלוחצים על הכפתור פתיחת\סגירת דלת...חפיף יחסית.

ב. הרעש של האזעקה בפתיחת דלת השתנה מצפצוף חלש כזה לסירנה קצרה...גם עם זה היה אפשר לחיות.

ג. לחיצה על השלט לא הייתה מבטלת את הסירנה, רק הוצאת התקע של האזעקה...

ד. הריליי של האזעקה למניעת הנעה היה עושה בעיות (לפעמים לא היה סטרטר), אז עקפתי אותו וניתקתי אותו לגמרי.

ה. אתמול באמצע הגשם האזעקה התחילה לפעול (למרות שהגלאי נפח היה מנותק), ירדתי לאוטו וניתקתי אותה.

היום באתי לחבר אותה חזרה, והיא לא עובדת, או ליתר דיוק התחרפנה לגמרי.

כנראה שה-6 שנים שהאזעקה באוטו עשו את שלהם...

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפנות לכל מקום שמתעסקים באזעקות

לאו דווקא מקום שמתעסק באזעקה הנ"ל ...

לא נירא לי ששווה לך לתקן אותה ...

עדיף פשוט לקנות חדש :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...