Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורבורינג ערד, פאטה מורגנה?

kookoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש משהו בדבריו של שמר.

נורבורגרינג? בארץ לא יהיה מסלול ברמה הזו, גם אם יעבור החוק של הספורט המוטורי או שייצא לפועל (עבר לא יצא לפועל אפחד לא יודע מה הולך שם).

החתימה שלי אינה מיישרת קו עם כללי הבד"ץ המרה"ל ריה"ל השב"ח ישתב"ך שמ"ו

חבר במועדון ה5...מטר אורך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנחת בדימונה ניראה מהכביש הראשי של הכניסה לדימונה (כביש ב"ש דימונה) והוא מלא בתנועה, בין היתר של משטרה לכן לא ניתן לעשות שמה הרבה. במיוחד לא מספר רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) אני לא תופס מעצמי לא נהג מרוצים ולא נעליים, אלא להפך אני מודה שיש לי עוד המון מה ללמוד ונסיון לרכוש. ואני לא משתולל בתוך שטח בנוי, אף פעם.

2) אני לא רמזתי/ חשבתי/ חלמתי שיש/ יהיה משהו ברמת הנורבורינג בישראל, סתם כותרת שניסחתי לשאלה שהטרידה אותי באותו רגע.

3) אני לא יודע איפה המנחת בפתח תקווה ומעולם לא הייתי בו, אני מקיר את המקום רק מסיפורים של חברים שגרים בפתח תקווה.

4) המנחת של דימונה לא! נראה מכביש הגישה לעיר, מה שאתה ראית זה כביש גישה למפעל, המנחת נמצא יותר רחוק מהעיר, מה שאתה צודק בכביש הגישה למפעל יש תנועה ערה של רכבים, אוטובוסים והרבה משטרות שמחכים שילדים בלי רשיון יצאו מהמנחת והם יוכלו לזמבר אותם או לחליפין למישהו שממהר לעבודה/הבייתה.

5) אמנם כשמו כן הוא מנחת= קו ישר אבל הרוחב שלו מספק להכיל לפחות 3-4 רכבים כמובן שקצת בצפיפות. ובוודאות אפשרי לפתח שם מהירויות של 150+ ברכבים עם האצות חלשות יחסית. ממש לא מזמן האריכו אותו בכ400-500 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנחת הוא ברוחב של פחות מ-10 מטרים ואין קטעים רחבים יותר אז אין ממש מה לעשות שם חוץ מלהאיץ מהר (ואת זה אפשר לעשות גם באיילון)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי תגובות כמו: "כל ילד שעבר כיכר בלי להיכנס בתוך מדרכה חושב שהוא נהג"...

מה הבעיה בנהיגה במגרש? להסתובב קצת ללמוד את גבולות הרכב שלך לצבור קצת נסיון?

הרי זה עדיף מאשר לעשות באמת שטויות באמצע העיר ולסכן גם אחרים לא?

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מנחת" בפתח תקווה (אם אתם מתכוונים לזה שנמצא ליד צומת ירקונים) הוא לא באמת מנחת.

זה מגרש קטן עם אספלט גמור, ובד"כ מגיעים לשם אנשים כדי להטיס טיסנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...