Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי את הקיה סייד,רעננתי את הזכרון של יונדאי I30 ועכשיו אני צריך עזרה לבחור

giesseron
שימו לב! השרשור הזה בן 5557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין לא נכנסתי לסוכנות פ'גו ולפי האתר זה לא ברור עם עדיין קיים בכלל רכב כזה 307 או שלא, האם ה308 מחליף אותו?

האם כדאי להשקיע מעט יותר על מנת לקנות פג'ו.

מה דעתכם על הרכב הצרפתי הזה יותר טוב, פחות טוב מקאיה סיד?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מבחן דרכים ישראלי מאוד רלוונטי המשווה בין הסיד לבין ה-I30:

"אפשר לומר בבטחה שהסיד היא מכונית הנוסעים הטובה ביותר שראינו מקיה, ושממש כמו ה-i30, היא אינה צריכה להתבייש מול היפניות. זו אומנם לא פריצת דרך מוטורית, אבל זהו יישור קו חשוב לתעשייה הקוריאנית.

הבחירה בין השתיים אינה קלה: מחיריהן דומים, וכך גם רמות האבזור, האופי והיכולת (תאומות או לא?).

היונדאי עדיפה לנהג המשפחתי: היא נוחה יותר, בעלת היגוי פרוגרסיבי יותר ומושבים עדיפים, ובסך הכל מציגה חבילה שלמה. כזו שאינה נכשלת באף תחום בולט – גם אם אינה מצטיינת באף היבט. אבל מכונית היא קצת יותר מהיגיון, והמראה המושך יותר של הסיד מבחוץ ומבפנים מקנה לה נקודות זכות רבות, בוודאי כשמדובר בקניית רכב, שהינה עניין מאוד אמוציונאלי."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הדבר צריך לבוא בכלל בשקלול בקניית רכב? אני יודע שכל רגע חדש מרגע שנרכש יש לו ירידת ערך של 15%? חשבתי אולי בגלל הסיבה הזאת ללכת לבדוק את השברולט ספורט או פ'גו 308 למרות מחיר גבוהה, על טויטה אוריס הבנתי שלא כדאי בגלל הגיר הרובוטי, מה דעתכם?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, הסבירות שלמכוניות החדשות של קיה תהיה ירידת ערך גבוהה מהממוצע הוא נמוך. לא יודע מה זה שברולט ספורט אבל ל-308 בטח שלא תהיה ירידת ערך טובה יותר. אוריס בעייתית בגלל הגיר הרובוטי הלא נעים, אבל סע ותראה בעצמך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

התכוונתי לשברולט אופטרה ספורט שלפי אתר שברולט המחיר הוא 116 אם אני זוכר נכון.

למישהו יש עוד המלצות על שאלות שכדאי לי ללכת לשאול או דברים שאני צריך להגיד או לבקש לפני קנייה?

תודה.

אההה, אם מישהו נסע ברכב ויכול להגיד לי תצרוכת דלק שלו אני אשמח למרות שאני יודע וקראתי כאן שכל אחד נוהג אחרת וזה משפיע על התצרוכת דלק בכל זאת רציתי לדעת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על קיה. רכב אירופאי היא לא. אבל גם לא old-school קוריאני. נראה לי שאחרי שנה-שנתיים יתחילו קרקושים פה ושם, אבל אחרי רנו מגאן שהתפרקה לי אחרי 7 חודשים אני לוקח דברים בפרופורציה.

תצרוכת דלק סבירה ביותר למנוע 1600. 1:9 בעיר ו1:12-14 מחוצה לה. מנוע עצלן או מסורס על ידי הגיר. מאוד זריזה בזינוק אבל לא מי-יודע-מה בהעצות ביניים באזור 80. כמובן שמצב משתפר בנגיע קלה בידית הילוכים שמורידה הילוך לפני הקיק-דאון.

עכשיו לשורה תחתונה - קיה סיד בגרסתה המאובזרת מהווה נכון להיות חבילה הכי משתלמת בשוק מבחינת מכונית לשקל. בעיני יש רק רכב אחד שמכל הבחינות יותר טוב ממנה - גולף TSI. אבל היא עולה בסביבות 150K בתצורה זהה שזה בערך עוד 30 אחוז.

אחרי 5 שנים הבדל במחירון שלהן יהיה 10K ש"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השברולט אופטרה זה בעצם דייהו וגרסת הספורט זה אותו הרכב בתוספת ספויילרים ומדבקות, הסיד תהיה טובה ממנה ללא צל של ספק.

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת אני אגיד לכם תודה, בשתי מילים תודה רבה.

נעשה נסיעת מבחן, ירדתי מהשברולט כי אחי גם אמר לי ששלו שברולט אופטרה שותה דלק בכייף, פג'ו יקר יונדאי I30 מאבוזרת אין במלאי נשארנו עם קאיה סייד.

יש לכם רעיונות מה אני צריך לבקש, לשאול להתעקש. המלצות כלליות בנוגע לרכישה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה,

אשמח לשמוע עוד תגובות, שאלה נוספת היא, אלו אביזרים מלבד חיישני רוורס שווה לנסות לבקש כהטבה בקניית הרכב כל אחד מהם?

תודה.

חוץ מחישני רוורס תבקש מרימי שמשות אם לא שמו לך כבר...מגני רוח...אולי לדחוף איזה פנסי ערפל או קודנית

תראה התלבטות קשה זה יעזור באיבזור נוסף

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודנית, מרימי שמשות ופנסי ערפל באים עם האוטו. יחד עם הגה מצופה עור, מגנזיום 205/16, 6 כריות, ESP, מזגן דיגיטאלי ושליטה על מערכת מההגה, כמו גם חיבור USB ןAUX ועוד מליון שמונצעס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...