Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס באמת לפעמים אני גם לא מבין אנשים כאן.

דורשים מחירים מנותקים מהמציאות. רכב ששוה 10 אלף מוכרים אותו ב20-25 אלף. רכב שווה אולי 15 אלף מוכרים ב 30-40 ואפילו 50 אלף.

חושבים שיש להם ביד מכרה יהלומים.

זה מסביר את זה שיש כאן (ולא רק כאן אלא גם בלוח יד 2 וכ"ו ) רכבים שלא מצליחים להימכר שנה שנתיים שלוש ולפעמים יותר.

יש גם תופעה של אנשים שקונים רכב במחיר נמוך וחודש חודשיים אחרי זה מנסים למכור את אותו הרכב במחיר כפול \משולש ולפעמים יותר.

אין לי ספק שהפורד הייתה נמכרת לבית חם אם היה דורש מחיר גריטה.

מוכרים? עדיין לא.

מבקשים למכור.

שים לב לשירשור על האי ביי. לא כל רכב ש"מוכרים", נמכר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב הזה אצלי.

תתחדש!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במקרה הזה.. במחיר גריטה ואפילו מעל, הייתי בא לקחת אותה בלי יותר מדי שאלות ואני חושב שהוא הבין את זה. אם לא אז חבל..

בכל מקרה- אבוד כבר.

המכונית לא נגרטה ולא נמכרה. בשימוש שלי שוטף.

תוצע למכירה שוב במהלך יולי/אוגוסט - אתה מוזמן להוכיח שאתה שונה מרוב המתעניינים ואכן קונה.

לצערי עד היום, האנשים שהצהירו הכרזות כמו שלך הוכחו כדמגוגים בלבד ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ! בשעה טובה1 שמח שיכולתי לעזור!

מה עם תמונות? מה התוכנית? לשפץ?

העם דורש תמונות.!!!

(אגב יש עוד אחת דור 1 בחולון במצב קשה לא נסעה שנים ויש לה חלודה ומכה מאחורה הבעלים רוצה עליה 3000 ש"ח)

לצערי לרכב אין רישיונות. והוא במצב טוב לשיפוץ. חבל שמבטלים רישיונות. מה שבטוח שהוא לא ילך לברזל פשוט נשמור על מה שיש ולא ניסע.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית לא נגרטה ולא נמכרה. בשימוש שלי שוטף.

תוצע למכירה שוב במהלך יולי/אוגוסט - אתה מוזמן להוכיח שאתה שונה מרוב המתעניינים ואכן קונה.

לצערי עד היום, האנשים שהצהירו הכרזות כמו שלך הוכחו כדמגוגים בלבד ...

איש יקר, אני ממש לא מתכוון לחכות עד יולי\אוגוסט ובכלל אני חושב שאין לי מה להוכיח לך.

זה ממש לא סימפטי שאני צריך לבזבז את הזמן שלי על מודעה עם פרטים שהם לא נכונים כביכול, ועוד יותר לא הגיוניים.

במחיר שאתה(או מי שדיברתי איתו) דורש אתה יכול לחכות גם עוד כמה שנים ולא תמכור במחיר הזה או קרוב לזה... וזה לא קשור למצב הרכב, זה קשור למנוע.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה מיני מינור mk1 1963 ,מצב מצוין,עברה שיפוץ כללי ומקיף לפני 5 שנים.

טסט לשנה,רכב ליום יום.

28000 ש"ח

יונתן-0527471993

mini%203.JPG

mini%202.JPG

mini%201.JPG

מחפש מינימוק בכל מצב בלי קשר לדת צבע ונפח מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח למכור M72 1958 תמורת 10000 ש"ח מחיר אחרון.

והטלפון:0507960789

oshri.jpg

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר, אני ממש לא מתכוון לחכות עד יולי\אוגוסט ובכלל אני חושב שאין לי מה להוכיח לך.

זה ממש לא סימפטי שאני צריך לבזבז את הזמן שלי על מודעה עם פרטים שהם לא נכונים כביכול, ועוד יותר לא הגיוניים.

במחיר שאתה(או מי שדיברתי איתו) דורש אתה יכול לחכות גם עוד כמה שנים ולא תמכור במחיר הזה או קרוב לזה... וזה לא קשור למצב הרכב, זה קשור למנוע.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

היום פגשתי דמגוג שהוכיח שהכלל נשאר אותו כלל. אחרי ששוחחנו 4 פעמים בטלפון, הביא אותי לפגישה הזויה של 10 דקות באמצע יום עבודה מצד אחד של העיר לצד השני - בין השאר כדי לראות שלא קרא את ההודעה הנכונה.

עוד יותר מצחיק לגלות אנשים שמסתכלים על מודעות מלפני חצי שנה ויותר ולא מבררים מראש אם הפרטים השתנו מאז.

גם אני למדתי לקח - מעכשיו מי שירצה לקנות יגיע אלי ולא אני אליו.

אינני יודע מי אתה "חבוב_פורשה" אבל גם בתגובה וגם בהתרחשות האישית שלי היום זה הוכח שהדמגוגיה לא מתה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אנגליה מודל 61 , זקוקה לשיפוץ (אינה נוסעת כבר 12 שנים , אך נסעה היטב עד אז...)

הרבה חלקים הכוללים" שמשות , מכני , דלתות ניקלים ועוד.

מחיר מבוקש : 7,000 ש"ח.

לרגל נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו 83 סטיישן , לאחר אוברול מנוע מלא ושיפוץ גיר אוטומטי. קיש שעונים ומד טורים.

נסעה עד לפני שנתיים.

במחיר מציאה של 3,000 ש"ח!!!

מחיר אחרון

נייד: 054-2410032. איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...