Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה פורד אסקורד/ברנדה

שנת 79 מנוע 1300 אוטומטית.

לפני שיפוץ מצב טוב, טסט אחרון ב2004 יד 4 רשומה אספנות.

+ חלפים.

4000 ש"ח.

054-6884877 אסף.

IMG_2251.jpg

IMG_2252.jpg

IMG_2250.jpg

IMG_2249.jpg

חבר מועדון ה-5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכירה קונסה 900

שנת 65 ..

משופצת לחלוטין ..

25,000 ש"ח.

פלאפון : 0505728093

27201679.jpg

1698867.jpg

16326634.jpg

ברשותי מוריס 8 1936

קונטסה 900 1965

טנדר סוסיתא 1968

פיאט 850 1965 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 850

שנת 65'..

מניע ונוסע.. זקוק לצמיגים וצבע..

טלפון : 0505728093

8,000 ש"ח.

6915316.jpg

74307354.jpg

ברשותי מוריס 8 1936

קונטסה 900 1965

טנדר סוסיתא 1968

פיאט 850 1965 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאאב שלוש צילנדרים

שנת 68' מניע ונוסע זקוק לצבע

13,000 ש"ח

טלפון : 0505728093

19079504.jpg

3006848.jpg

ברשותי מוריס 8 1936

קונטסה 900 1965

טנדר סוסיתא 1968

פיאט 850 1965 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה: רנו פואגו שנת 85. המצב: הקווים יפים, אך דורש פחחות וצבע. דגם טורבו מקורי, אפילו עם הכיתוב "TURBO" וגלגלי מגנזיום המקוריים, פנסי הערפל מקוריים בטמבון- אך לצערי ללא טורבו אלא עם מנוע ה-TS ה"רגיל" 1.6. מצב הפנים- דורש עבודה. חסר חלון צד אחד ("המשולש" שמאחורי הדלת, שאמור להפתח). בקיצור- האוטו דורש עבודת "קוסמטיקה" רצינית: פחחות/צבע/פנים. כמובן צמיגים חדשים. צבע אפור מטאלי (היה פעם...)

מכנית: מנוע מצויין- לא מעשן, ועובד יפה, האוטו עם גיר ה"רגיל"- ממש "טס"! ברקסים והכל- הכל עובד, כלומר האוטו במצב נסיעה- אבל כמובן בגלל שעומד צריך לעשות לו "יישור קו" לפני הנסיעה בכביש. וצריך לסדר לו את החשמל- עושה בעיות בקטע של האורות וכ"ד (לא בהתנעה/נסיעה). יש חלונות חשמל שעובדים, נידמה לי שגם המראות החשמליות עובדות.

האוטו עם ניירות מסודרות ורשום על שמי, אין לו חובות אגרה ואף להפך- שולם לו טסט האחרון שלא נעשה- והרישיון הופקד, כלומר בעיקרון אמורים להוציא את הרישון והוא כבר שולם אבל... הוא צריך לעשות בדיקת התקנים, כי ללא טסט יותר משנתיים. אם זה חשוב למישהו- אני היד השניה על האוטו הזה.

זהו בערך, פשוט לא מוצא עכשיו את התמונות שלו. בטח מחר אמצא...

אני מוכר אותו כי רוצה לפנות כסף לשיפוץ של הרכבים האחרים שלי, ולכן מתנצל- לא ממש גמיש במחיר, אני מבקש 6.5 אלף, קצת גמיש- אבל לא ברמה של "יש לי 2000 ש"ח ביד- אני בא לקחת עכשיו",:evil: זו גם הסיבה שאיני מפרסם בלוחות כמו "יד2"- אין לי כח לבלבלני השכל- גם ככה אני לא ממש אוהב למכור את חלקים מהאוסף שלי! :? אז לא אכתוב את המשפט שאני הכי לא-סובל בעולם: "לרציניים בלבד"- אבל באמת חברה, רק מי שמוכן לפרוייקט ויש לו יותר, ואני מדגיש- הרבה יותר מ-6500 ש"ח שיעלה לו רק האוטו- שיפנה! פרוייקט זול מאד זה לא יהיה, אז חבל על העצבים והכסף- תאמינו לי שעברתי כבר את הסרטים האלה!:x

זהו.....:-(

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה: רנו פואגו שנת 85. המצב: הקווים יפים, אך דורש פחחות וצבע. דגם טורבו מקורי, אפילו עם הכיתוב "TURBO" וגלגלי מגנזיום המקוריים, פנסי הערפל מקוריים בטמבון- אך לצערי ללא טורבו אלא עם מנוע ה-TS ה"רגיל" 1.6. מצב הפנים- דורש עבודה. חסר חלון צד אחד ("המשולש" שמאחורי הדלת, שאמור להפתח). בקיצור- האוטו דורש עבודת "קוסמטיקה" רצינית: פחחות/צבע/פנים. כמובן צמיגים חדשים. צבע אפור מטאלי (היה פעם...)

מכנית: מנוע מצויין- לא מעשן, ועובד יפה, האוטו עם גיר ה"רגיל"- ממש "טס"! ברקסים והכל- הכל עובד, כלומר האוטו במצב נסיעה- אבל כמובן בגלל שעומד צריך לעשות לו "יישור קו" לפני הנסיעה בכביש. וצריך לסדר לו את החשמל- עושה בעיות בקטע של האורות וכ"ד (לא בהתנעה/נסיעה). יש חלונות חשמל שעובדים, נידמה לי שגם המראות החשמליות עובדות.

האוטו עם ניירות מסודרות ורשום על שמי, אין לו חובות אגרה ואף להפך- שולם לו טסט האחרון שלא נעשה- והרישיון הופקד, כלומר בעיקרון אמורים להוציא את הרישון והוא כבר שולם אבל... הוא צריך לעשות בדיקת התקנים, כי ללא טסט יותר משנתיים. אם זה חשוב למישהו- אני היד השניה על האוטו הזה.

זהו בערך, פשוט לא מוצא עכשיו את התמונות שלו. בטח מחר אמצא...

אני מוכר אותו כי רוצה לפנות כסף לשיפוץ של הרכבים האחרים שלי, ולכן מתנצל- לא ממש גמיש במחיר, אני מבקש 6.5 אלף, קצת גמיש- אבל לא ברמה של "יש לי 2000 ש"ח ביד- אני בא לקחת עכשיו",:evil: זו גם הסיבה שאיני מפרסם בלוחות כמו "יד2"- אין לי כח לבלבלני השכל- גם ככה אני לא ממש אוהב למכור את חלקים מהאוסף שלי! :? אז לא אכתוב את המשפט שאני הכי לא-סובל בעולם: "לרציניים בלבד"- אבל באמת חברה, רק מי שמוכן לפרוייקט ויש לו יותר, ואני מדגיש- הרבה יותר מ-6500 ש"ח שיעלה לו רק האוטו- שיפנה! פרוייקט זול מאד זה לא יהיה, אז חבל על העצבים והכסף- תאמינו לי שעברתי כבר את הסרטים האלה!:x

זהו.....:-(

אחחח.. הלואי והיה לי. מת על האוטו הזה.

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסם בעבור חבר:

למכירה הילמן מינקס 1947, צבוע, מנוע ומערכת בלימה משופצים, עם ניירות מסודרים.

מחיר: 25,000ש"ח.

מפרסם בעבור חבר:

למכירה אוסטין דוון A40 שנת 1951 ( Austin Devon) עם ניירות מסודרים להמשך ולסיום שיפוץ.

הרכב שלם למעט ספסל אחורי, גריל ומספר פריטי גימור.

מחיר: 9000 ש"ח.

נמכרו.

המוריס עודנה למכירה

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירוי1 כתב:

למכירה סובארו קופה

שנת 90 השנה האחרונה שיצאה, דגם GL מקורי אוטומט כולל הגה כוח, חלונות חשמל,מראות חשמל, וישר אחורי,ריפודי קטיפה ,גנטים מגנזיום, מזגן מקורי,מערכת אזעקה חדשה של רב בריח,רב בריח לגיר,מערכת רדיו דיסק מקורי סובארו ביבוא מגרמניה

יש לאוטו צמיגים חדשים, מצבר חדש, עבר טיפול גדול כולל החלפת כל השמנים באוטו.המים ברדיאטור הוחלפו למים מתוצרת גרמניה ,כל הפקקים ואטמים הוחלפו

מערכת ההגה פורקה ועברה שיפוץ מקיף על הדרך הוחלפו כל הגומיות צריות ובוקסות,האוטו עבר טסט וכיוון פרונט

המחיר כרגע עומד על 10000שח

אפשרות החלפה על רכב אספנות משופץ בלבד

לירוי 0504070969

האוטו נימצא בקרית אתא

attachment.php?attachmentid=232305&stc=1&thumb=1&d=1298717086 attachment.php?attachmentid=232306&stc=1&thumb=1&d=1298717086 attachment.php?attachmentid=232307&stc=1&thumb=1&d=1298717086

מחיר הזדמנות רק 10000 שח

attachment.php?attachmentid=234029&stc=1&thumb=1&d=1300253840

אני חייב למכור את 1 המכוניות אז גם הכחולה למכירה ב15000 שח

שנת 87 מנוע מיבוא עם מרימים הידראולים.גג ניפתח,גנטים מגנזיום,

תמונה180.jpg

תמונה175.jpg

תמונה 676.jpg

תמונה 688.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...