Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע נשנק במהירות 110- סובארו סטיישן

נתן-יוסף
שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי מי, שם יש רק אחד שמתקן קרבורטורים. אלא שאתה מתאר את המקום הפוך, אני שאלתי מבילו לרמלה.

כתבת, "אחת האנשים הטובים בארץ ברמלה" לפי מה את ממליץ עליו, כאשר אינך זוכר אפילו היכן הוא ממוקם ?.

אני רק יכול להגיד לך שהוא לא הצליח לתקן לי את הקרבורטור הפשוט, בג'פ ניבה שהיה לי.

רצה לקחת את שלי ולהרכיב לי קרבורטור ישן ואכול מקורוזייה, בלי להכניס לחומר או לשפץ.

אז תקשיב למה שצביקה אומר לך.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מצטער אם פגעתי בצביקה יכול להיות שהדברים שכתבתי בלי פיסוק יצאו מהקשרם אני רגיל לא לכתוב בפיסוק מתוקף עבודתי אז שוב פעם סליחה צביקה לא היתה לי שום כוונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד מזר כל בעל מקצוע וכל אדם בעולם וכל בעל חיים חלק מתחברים וחלק לא כנראה שאני שמעתי דברים שאתה לא שמעת אני לא מזלזל בכל מוסכי הקרבורטורים אני רק אמרתי ששמעתי הרבה אנשים קרובים אלי שמרוצים . בקיצור חברים איך אני פותר את הבעיה בשני ידי תודה על הסבלנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אם פגעתי בצביקה יכול להיות שהדברים שכתבתי בלי פיסוק יצאו מהקשרם אני רגיל לא לכתוב בפיסוק מתוקף עבודתי אז שוב פעם סליחה צביקה לא היתה לי שום כוונה

הצלחת לסקרן אותי. באיזה תחום אתה עוסק שמתוקף עבודתך אתה לא רגיל לכתוב עם סימני פיסוק?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת לסקרן אותי. באיזה תחום אתה עוסק שמתוקף עבודתך אתה לא רגיל לכתוב עם סימני פיסוק?

אם הייתי רוצה שתדע הייתי כותב אפילו את זה אני לא יכול לכתוב אחי תתאפק :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, אני מכבד אותך ומעריך את דיעותיך, אך בחייאת! די כבר עם ההערות האלה!

זה פשוט לא נכון מה שאתה כותב!

עם אילו הערות??

זה כל כך לא בטיחותי לסוע במהירות 160 עם כל רכב ובמיוחד עם לאונה, זה לא רכב בטיחותי בכלל, (זכה רק בכוכב 1 מיתוך 5 במבחן התרסקות אירופאי, זה היה בעיתון לפני כמה חודשים) אז בא נהיה קצת רציניים כי 160 קמ"ש זה מסוכן , ומאוד!!!

ובאמת עם כל האהדה שלי לדגם הספציפי של הרכב הזה, (ואין לך מושג קלוש אפילו כמה ) אבל יש דברים שזה ממש מטומטם לעשות עם רכב כזה, וחוץ מזה 160??? בחלום!!!:shock:

לפותח השרשור, מעבר למה שכבר רשמתי בנוגע למהירות,

כדאי לך לבדוק באמת את מצב מסנני הדלק, במיוחד התחתון שלא מקפידים להחליף אותו כל טיפול, והוא מאוד משמעותי, בהנחה שפילטר האוויר שלך נקי והפלאגים שלך במצב טוב, יש דבר נוסף שמאוד משפיע על הסחיבה ברכב הזה,

יש מערכת שנקראת EGR זה מין קופסא עגולה (זה בעצם נשם) שתפקידו לסנן גזים שנפלטים או משהו כזה, אני לא סגור על זה בדיוק אבל מה שכן אני יודע זה שמתי שניקו לי אותו הרכב ממש השתנה, נוסע הרבה יותר טוב מאיץ מצויין,והכל יחסי לאיך שהוא היה לפני.כנראה שהוא נסתם לך, ודורש ניקוי, בדוק ועדכן!

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אילו הערות??

זה כל כך לא בטיחותי לסוע במהירות 160 עם כל רכב ובמיוחד עם לאונה, זה לא רכב בטיחותי בכלל, (זכה רק בכוכב 1 מיתוך 5 במבחן התרסקות אירופאי, זה היה בעיתון לפני כמה חודשים) אז בא נהיה קצת רציניים כי 160 קמ"ש זה מסוכן , ומאוד!!!

ובאמת עם כל האהדה שלי לדגם הספציפי של הרכב הזה, (ואין לך מושג קלוש אפילו כמה ) אבל יש דברים שזה ממש מטומטם לעשות עם רכב כזה, וחוץ מזה 160??? בחלום!!!:shock:

לפותח השרשור, מעבר למה שכבר רשמתי בנוגע למהירות,

כדאי לך לבדוק באמת את מצב מסנני הדלק, במיוחד התחתון שלא מקפידים להחליף אותו כל טיפול, והוא מאוד משמעותי, בהנחה שפילטר האוויר שלך נקי והפלאגים שלך במצב טוב, יש דבר נוסף שמאוד משפיע על הסחיבה ברכב הזה,

יש מערכת שנקראת EGR זה מין קופסא עגולה (זה בעצם נשם) שתפקידו לסנן גזים שנפלטים או משהו כזה, אני לא סגור על זה בדיוק אבל מה שכן אני יודע זה שמתי שניקו לי אותו הרכב ממש השתנה, נוסע הרבה יותר טוב מאיץ מצויין,והכל יחסי לאיך שהוא היה לפני.כנראה שהוא נסתם לך, ודורש ניקוי, בדוק ועדכן!

חברה תרדו מ160 וארז תתרכז בפורום לא מסביב בשביל זה יש צטים אני מתפלא עליך הייתי נכנס לפה הרבה לפני שנרשמתי ראיתי הרבה דברי חכמה אז למה לקלקל. איך אני מוצא את הנשם הזה איפה הוא אמור להיות ואיך מנקים תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי שבעל מקצוע יעשה את זה, לי לא יצא לעשות את זה אף פעם לבד,

אבל אם אתה מוריד את הספייר ומסתכל על איזור הקרבורטור אתה תראה את הקופסה העגולה הזו, אמורלצאת ממנה צינור שחור,

ויש לה 2 ברגים שתופסים אותה,אם אני לא טועה צריך להיות מתחת גם אטם, אז ככה אל תנסה להתעסק ולפרק, עד שאין לך אטם מתאים.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתן-יוסף: אני מוכרח להגיב לדבריו, נא התעלם בקריאתך מתגובה זו.

erez:

אם תשים לב להודעתי לא רשמתי את התייחסותך לעניין הבטיחות כי על כך אני מסכים איתך, אכן לא בטיחותי לנסוע במהירות גבוהה כזו ברכב כזה. אך זה לא אומר שלא ניתן. שוב אטען כפי שטענתי גם "אצלנו" (אתה מבין למה אני מתכוון) שכנראה יש לך איזו שהיא בעייה ברכב אשר אתה לא מודע לה או לא מטפל בה במודע.

אין מניעה מרכבים אלו - סובארו השונים והישנים, לפתח מהירות של 160 קמ"ש ואף מעל! כן, מעל!! ולא ע"י נסיעה בירידה ואפילו לא ע"י זריקה ממטוס!

ניתן להגיע למהירויות אלו עם רכבי סובארו הישנים, יש אם יותר מאמץ ויש אם פחות.

סתם לסבר לך את האוזן, המנוע הראשון שהיה לי ברכב היה מיבוא ובמצב חדש וסגרתי איתו סקאלה (אני מאמין שאתה יודע מה רשום בסוף הסקאלה), לדאבוני, המנוע הקיים אצלי כעת ברכב הינו מפירוק ולאחר מס' שנים החל לזלול שמן בכמויות אדירות, אך מה, עדיין גם כפי שכתב פותח השרשור, הוא מגיע למהירות 160. חבר טוב שלי בעל טנדר גם כן, גם סגר איתו סקאלה בעודי נוסע איתו במושב הנוסע. ורבות הדוגמאות אך לא רוצה להעמיס על השרשור הזה.

הספידומטר שלי מצויין וגם של חבריי, אז אנא ממך, ואחזור שוב על תגובתי הקודמת עכשיו אחרי שהבהרתי את עצמי:

די כבר עם ההערות האלה!

זה פשוט לא נכון מה שאתה כותב!

לקוראי ההודעה הזו: המספרים המצויינים הינם בקילומטר לשעה, יבשתי :).

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ,ארז וולף עזוב את העניין הזה, בסוף סתם ינעלו לו את השרשור כי אנחנו יוצאים מהנושא, אתה אומר עובדות בדוקות על ידך ואני אומר עובדות שהן בדוקות על ידי.

לבנתיים יש לבחור הרבה כיוונים לבדוק בקשר לבעיה שלו אז רצוי שיבדוק ויעדכן בהתאם.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את העובדה שמהנדסי סובארו כבר בדקו את המהירות המירבית בכל הסיטואציות האפשריות ולא הגיעו לסוף הסקאלה אלא ל-160 פחות או יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה "עובדה" זו מצויה? אשמח לקרוא חומר בנושא, אך האם עם הוכחות בשטח ניתן להתווכח?

ברכבים רבים רשום מהירות מירבית אשר בפועל ניתן לסוע מהר יותר מהמצויין.

ושמח לפחות שבנושא הגעה למהירות 160 לפחות אתה מסכים איתי שניתן להגיע.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על מהירות. ספידומטר אינו מראה את המהירות האמיתית. ככל שמהירות גדולה יותר כך סטייה גדולה יותר.

לכל מכונית סטייה אחרת. מגזין שאני קורה, במכוניות שהם רושמים עליהן ביקורת, הם מודדים מהירויות ומשווים אותה לסקאלה. יש שם טבלאות. הם בודקים גם מהירות מירבית וזמני האצה עם ציוד מדידה.

יוצא לפי מגאזין הזה שרוב מכוניות לא מגיעות למהירות מירבית עלייה הכריז היצרן, כנ"ל לגבי האצה. מה שיפה במגזין שהם מראים לא רק 0 ל-100 ומהירויות סופיות, אלא גם מודדים האצות ביניים ומרחקי עצירה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...