Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 6 החלפת מערכת

inc
שימו לב! השרשור הזה בן 5592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כול המערכת המקורית של מאזדה למי שרוצה לחבר מגבר קומפוננט וכוד האיכות היא ירודה ברמות קשות

לגביי המסך במידה ואתה רוצה אותו רק למצלמה אז אתה מחבר אותו למצלמה בלבד אין צורך לחבר לרדיו כיוון שאין לך צורך בסאונד

ביום שתרצה DVD אז אתה מחבר את המסך לדיוידי ואת הדיוידי למערכת המובנית שלך איך?

יש כמה אפשרויות

הראשונה והגרועה שבינהם היא משדר FM דבר שישפיעה על הסאונד בצורה קיצונית

השנייה והמומלצת היא מנחת אשר הופכת את יציאות הרמקולים שלך ליציאות RCA

והשלישית וכי מומלצת היא פשוט להיפתר מהמערכת המובנית למה היא עושה עוול לסאונד ולחבר רדיו רגיל (על מנת לחסוך בציוד ברכב תוכל לביא דיוידי שהוא גם מסך)

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין עכשיו שהסאונד בבילט אין לא טוב.

פנל למכשיר משלי ראיתי מישהו שלח לי לינק כאן בתחילת הפוסט 1500 ש"ח רק הפלסטיק:shock::shock::shock:

עכשיו אני רוכש מערכת טובה שיש בה די וי די כבר .

עכשיו השאלה הנשאלת שאלת "המליון דולר" אני רוכש מסך ומתקין בעלויות גבוהות כפי שאמרו שיוצא מהתא למעלה

או יותר זול ופשוט לקנות מערכת דין 1 שכולל בתוכה די וי די ומסך קופץ החוצה ,השאלה אם זה ניתן ןהאם פתחי האיוורר לא מפריעים.

:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרכיב במקום הרדיו המקורי פנאל DIN1 או 2DIN לגביי הפתחם של האיוורור זה לא יפריע אחרי הכול זה מתאם והוא נועד להוות פיתרון הכי טוב שיש לגביי מחיר אני מאמין שאולי ניתן למצוא בפחות

שמע מי שרוצה לשמור על מקוריות שם מסך שיוצא מהתא למעלה ודיוידי מוחבא איפה שהוא

מי שרוצה איכויות מעיף לעזה את הרדיו המקורי ושם משהו נורמלי שיתן תמורה להשקעה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרכיב במקום הרדיו המקורי פנאל DIN1 או 2DIN לגביי הפתחם של האיוורור זה לא יפריע אחרי הכול זה מתאם והוא נועד להוות פיתרון הכי טוב שיש לגביי מחיר אני מאמין שאולי ניתן למצוא בפחות

תסתכל על התמונה שאלפיין הביא, המזגן יוציא אוויר על המסך , אבל אני לא יודע אם זה יעשה משהו למסך.(לפי דעתי זה לא נראה לי בריא למסך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעשה כלום ואפילו קור יעשה לו טוב

במידה ורוצים להיות שקטים שמים למעלה מסך או 2 DIN

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alpine כתבת שאיכות הפאנל לא בשמיים, מצטער לא הבנתי אותך? הפלסטיק שיושב במקןום הפלסטיק של המזדה המקורי

או הרדיו דיסק ?

לגבי פתחי האוורור והמסך הגב של המסך יהיה כלפי פתחי האויר וחוץ מימים חמים בקיץ המזגן אצלי לא עובד בקושי.

מסך שיצא מהפתח העליון נראה לי מושך עין של גנבים כי זה גבוה, 2. לפי דעתי יכול לסיח את הדעת בנהיגה זה גבוה בשדה הראייה של השמשה, נראה לי שמסך קופץ החוצה יהיה פתרון טוב יותר , בתא העליון אני יחבר מגלה ראדאר קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...