Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 6 החלפת מערכת

inc
שימו לב! השרשור הזה בן 5591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

האם במזדה 6 יש מערכת BUILT IN ? בתמונות יש חריץ לקומפקט דיסק ועושה רושם שלא ניתן לעשות שם שינויים?

אז מה יש בקופסא למעלה ?:?:

אם אני רוצה להרכיב מסך לגי פי אס או DVD או למצלמת רוורס היכן ואיך מתקינים.

תודה רבה על העזרה והאינפורמציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 6 יש רדיו דיסק מובנה.

עם אתה רוצה להחליף אותו אז זה לא נורא בעייתי,פשוט מפרקים את הפלסטיקה ומביאים אחת חדשה שיש בה מקום מתאים לרדיו דיסק חדש שאתה קונה למשל ואז מרכיבים את הכל בחזרה וזה נראה בדר"כ מקורי לחלוטין.

בקשר למשהו יותר מסובך כמו שציינת אז אולי יש מתאמים מסויימים או שאפשר לעשות בניה.

תנסה להריץ חיפוש בפורום לגבי הנושא הנ"ל יש כאן כמה אנשים שעשו התקנות במאזדה 6.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעליי אפשר לקנות מסגרת מתאמת בכדי להרכיב מערכת רגילה.

לגבי הDVD והGPS אפשר להרכיב בתא האמצעי שמעל המערכת קח בחשבון שזה סיפור לא זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו דיסק שווה משהו? אם ניתן להחליף כפי שציינתם אז כל מה שצריך זה רדיו דיסק/DVD אם מסך קופץ החוצה.

זה יכול להיות פתרון טוב למצלמת רוורס/GPS לא?

מה יש בתא העליון :?: שם לא ניתן להתקין מסך? או שכנארה ניתן ואז מן הסתם התא לא יסגר ואז זה עומד תקוע ממתין לגנבים...

פתרון טוב יותר יהיה מסך לשלף במקום הבילט אין לא?

תודה מראש לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתקין באיזור הזה 2 DIN יש 1 DIN

http://www.alexsander.co.il/product.aspx?p_id=9463

פתרון לגנבים

http://www.youtube.com/watch?v=hBPQ054BgK8&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שוב פעם עסק לא זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות בניה כמו בתמונה, או פשוט לבנות תיבה לדאבל דין בתוך התיבה, וזה יצא לך בדיוק כמו בסרטון.

הדאבל דין הנשלף + התיבה = 7600 ש"ח

לבנות תיבה לדאבל דין בדיוק כמו הדגם המוצע ב- 7600 ש"ח יעלה בסביבות 2000 ש"ח. אבל אתה תצטרך לפתוח את זה ידני ולא חשמלי.

או אופציה אחרת לבנות מפיבר פאנל חדש על הפאנל הקיים ויהיה לך דאבל דין שקוע בפאנל.

SyS_2008_9_12_11_3_8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפתיחה החשמלית בתא העליון.

ונאדר, אם הכותרת של הפתיחה החשמלית היא "פתרון לגנבים", אצלך זה צריך להיות "פתרון לנגנבים"..

תגיד לי, אתה לא רועד ככה עם מכשיר כזה יקר, חשוף וכל כך בולט? מלחיץ לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הפתח החשמלי הבעלים של MY SOUND באשדוד עשה אצלו ברכב את אותו הדבר רק לפני יותר משנה שעוד לא היה את הפנאל חשמלי המקורי ויצא ליגה מי שהיה במפגש לפניי שבועיים ראה

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הפתח החשמלי הבעלים של MY SOUND באשדוד עשה אצלו ברכב את אותו הדבר רק לפני יותר משנה שעוד לא היה את הפנאל חשמלי המקורי ויצא ליגה מי שהיה במפגש לפניי שבועיים ראה

אני ראיתי, עבודה מאוד יפה.

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפתיחה החשמלית בתא העליון.

ונאדר, אם הכותרת של הפתיחה החשמלית היא "פתרון לגנבים", אצלך זה צריך להיות "פתרון לנגנבים"..

תגיד לי, אתה לא רועד ככה עם מכשיר כזה יקר, חשוף וכל כך בולט? מלחיץ לדעתי.

אני רועד רועד. :|

אבל גנבים מטומטים לא יבחינו שהוא איכותי, הם יגידו זה מכוער.

בקרוב אני זורק את התיבה המעפנה ועושה אחת עם גימור שונה ואפשרות למגירה שתכסה את הפאנל.

לפותח הת'רד תפנה למתקין מקצועי והוא יטפל בנושא בעלות נמוכה יותר בקנית תיבה חשמלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א תודה לכל העוזרים.

הסרטים מיו טוב ממש עזרו אם זה עסק יקר 8000 ש"ח זה קצת טירוף...

כמה יעלה מסך פשוט אפילו ללא טאץ סקריין שיצא החוצא מהמגירה הזו {אני יכול להפעיל ידני ולא חייב מסך מגע}

אני מבין שמסך קופץ החוצה מהדין במקום הרדיו הבילט אין לא בא בחשבון בגלל פתחי האוורר?:?:

ממתין לעזרתכם תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המערכת הקיימת שווה משהו נגיד היום יש לי פיונייר דולפינים 45 כפול 4 +מגבר וקומפונטיים

וזה מצויין.

מה מותקן במאזדה 6? האם ניתן להרכיב לו מגבר ולשמוע משהו? ומסך להרכיב למעלה בתיבה רק למצלמת רוורס וDVD

שיקנה בנפרד לדוגמא?

מה אם מסך דין 1 שקופץ החוצה? האם זה לא יהיה פתרון טוב או שפתחי האוורר מפריעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להרכיב מגבר ע"י מתאם למערכת המובנית ולחבר מגבר.

ושוב פעם אם יש לך כסף להוציא על בניית תיבה אז זו בחירה שלך.

מה הכוונה בנפרד מערכת בנפרד וDVD בנפרד??:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.תודה על כל העזרה.

2.אני מעוניין לדעת האם המערכת אשר קיימת במאזדה 6 שווה משהו כלומר היום יש לי 45 כפול 4 עם מגבר וזה מצויין

אני לא צריך דברים מיוחדים אך צליל נקי וחזק. {לא סאב לא צריך}.

עכשיו אם אני נשאר עם המערכת הקיימת במאזדה נגיד שהיא טובה :?::?: ממתין למישהו שיביע חוות דעת.

אבל אני רוצה מסך ברכב בשביל בעיקר מצלמת רוורס {יש לי נכות בצוואר וקשה לי להסתכל אחורה כמו כולם}

אולי חיבור DVD t.v בעתיד.

כלומר אם אני נשאר אם הבילט אין כי הוא טוב ומחבר לו מגבר וקומפונטים ורמקולים טובים והכל נפלא ,אבל לאן מתחבר המסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...