Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לצבע של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

שמתי לב שברכב שלי ( מאזדה 3 2008 ) יש לאורך כל הרכב מעיין שריטות כאלו קטנות, שרואים בעיקר בהשתקפות מהשמש.

האם זה אמור להיו ככה?

צבע הרכב הוא שחור מטאלי, האם בגלל שהצבע הוא מטאלי יש את השריטות האלו?

שוב, השריטות הן בכל הרכב, כאשר יש השתקפות של השמש רואים חצי עיגולים כאלו, האם זה אמור להיות ככה?

ובאמת אם מסתכלים טוב אפשר לראות שיש שריטות ממש ממש ממש קטנות על הרכב, כאילו אותם סריטות כמו שאני מדבר עליהם למעלה.

תודה מראש, יניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

זה בגלל שניקו את הרכב במכונה או עם מגבת לא מתאימה שגורמים לשריטות בצבע.

הדרך היחידה להיפטר מזה ע"י פוליש ולא להכניס את הרכב למכונה יותר.

ניקוי הרכב רק באמצעות מגבות מייקרופייבר

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שניקו את הרכב במכונה או עם מגבת לא מתאימה שגורמים לשריטות בצבע.

הדרך היחידה להיפטר מזה ע"י פוליש ולא להכניס את הרכב למכונה יותר.

ניקוי הרכב רק באמצעות מגבות מייקרופייבר

כשהרכב היה אצלי הוא מעולם לא נכנס למכונה.

כשאני לקחתי אותו לשטיפה ( פעמיים ) זה היה רק ידנית.

אז אתה אומר שזה לא אמור להיות ככה? :-(

אם מישהו לקח למכונה זה רק מהחברה, מה שלא ניראה לי.

שוב, השריטות הן בכל הרכב ( בפירוש בכל הרכב ), ורואים אותן בעיקר בהשתקפות מהשמש.

אם מעבירים את היעד, מרגישים שזה ממש ממש ממש קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן לא לשכוח להוסיף ווקס איכותי על מנת שהשריטות לא יחזרו. כעיקרון צריך לעשות ווקס לפחות פעם-פעמיים בשנה וכמובן שאחרי פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - ב 100% שזה לא אמור להיות ככה?

אני רק אציין שהרכב בן חודש פחות או יותר.

אני ממש בספק אם זה קרה מהשטיפה הידנית, כי זכור לי בפירוש שגם אחרי השטיפה הראשונה ( שהתבצעה שבוע אחרי קניית הרכב ) זה היה ככה ( וזה ששטף היה מאוד עדין, הזהרתי אותו... ).

וגם השטיפה הייתה עם מטלית רכה במיוחד ( לא המייקופייבר הזה, אבל מטלית דיי רכה ).

אני חושב שאני אצתרך לצאת לרחוב לחפש עוד מאזדות כאלו ( האמת? לא אמור להיות בעיה רצינית :D ) וניראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון לא אמורות להיות השריטות האלה. האם הן היו כשקנית את הרכב או ששמת לב רק אחרי השטיפה הראשונה? ניקוי הרכב עם ג'ילדה איכותית לא אמור להשאיר שום סימן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שלא זכור לי לגבי הימים הראשונים שאחרי השטיפה, פשוט לא הסתכלתי יותר מדי על הצבע של הרכב...

הייתה אמורה להיות תמונה, אבל באותו היום שקיבלתי את הרכב נגמרו הבטריות למצלמה ואני לצערי לא צילמתי את הרכב בשביל להעלות לפורום ( בטיפשותי הרבה ) \:

אולי אם הייתי עושה את זה הייתי יודע אם זה היה ככה מההתחלה.

בפאסאט שלנו יש משהו דומה, אמנם עם פחות שריטות, והיא כן עברה במכונה ( פעם אחת אני חושב ).

ניראה לי שאני גם אשאל את אבא שלי כשהוא יחזור הביתה, ניראה מה הוא יחשוב על זה.

אגב, אני לא כ"כ מבין בכל העניין הזה

אבל יכול להיות ששכוות ווקס ירדה במקומות מסויימים ולכן זה ניראה ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון לא כי הווקס שהרכב יוצא איתו מהמפעל אמור להישאר כמה שנים, וברכב חדש לא אמורות בכלל להיות השריטות האלה. אם תוכל להעלות תמונות על מנת שנשפוט בעצמינו נוכל לעזור לך קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השריטות הקלות הן מהחברה - דלק מוטורס ,

בהכנת הרכב למסירה הם שוטפים בצורה גרועה ( מכונת שטיפה ) ומכאן הבעיה .

הם הציעו תיקון ע"י פוליש וקס , העדפתי לקחת למקום שאני מכיר ( עדיין רואים אבל פחות )

דרשתי מהם פיצוי על כך וקיבלתי טיפולים למשך שנתיים - גש לשם והתלונן ( חבל שלא ראיתה בזמן קבלת הרכב )

דרוש פיצוי , מאחר וזה רכב חדש , וכמובן שפוליש וקס על הרכב גם עולה כסף , שלפחות ישלמו

ואולי דרישת פיצוי ופגיעה בכיס של "דלק מוטורס" מהרבה לקוחות ילמד אותם לא להרוס רכבים של אחרים :twisted:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב טיפל'ה מלוכלך ( שבוע לא שטפתי אותו ), ואל תפחדו מצד ימין, היה שם חרא של ציפורים אז עברתי עליו עכשיו עם מגבון ובגלל זה זה ניראה ככה...

בכל אופן, הינה:

http://i206.photobucket.com/albums/bb240/yaniv572/11102008103.jpg

שמים לב לשריות מסביב להשתקפות של השמש?

על זה אני מדבר.

השריטות הקלות הן מהחברה - דלק מוטורס ,

בהכנת הרכב למסירה הם שוטפים בצורה גרועה ( מכונת שטיפה ) ומכאן הבעיה .

הם הציעו תיקון ע"י פוליש וקס , העדפתי לקחת למקום שאני מכיר ( עדיין רואים אבל פחות )

דרשתי מהם פיצוי על כך וקיבלתי טיפולים למשך שנתיים - גש לשם והתלונן ( חבל שלא ראיתה בזמן קבלת הרכב )

דרוש פיצוי , מאחר וזה רכב חדש , וכמובן שפוליש וקס על הרכב גם עולה כסף , שלפחות ישלמו

ואולי דרישת פיצוי ופגיעה בכיס של "דלק מוטורס" מהרבה לקוחות ילמד אותם לא להרוס רכבים של אחרים :twisted:

אייל .

אני כמעט בטוח שעכשיו הם יגידו שזה אני אשם.

בעת קבלת הרכב אני לא ממש הייתי מרוכז ( זה היה בהפתעה ), ובגלל זה אני חושב שזה ברח לי מעיניים ( פנמית הכל היה מושלם, לא היו מכות חיצונית, אל בדקתי מעבר לזה האמת ).

אגב, גם בזמן הזה יצאתי וראיתי עוד מאזדה אחת כמו שלי בדיוק, היה אותו סיפור.

בשאר הרכבים שלנו גם יש, אבל אצלי יש הכי הרבה( אולי רק בסיוויק לא ראיתי, מאמין שזה בעיקר בגלל שהיא מטונפת ברמות ).

אני אדבר עם אבא שלי לגבי זה.

נ.ב

אף פעם בחיים שלי לא הרגשתי כ"כ חסר מצב רוח כמו עכשיו.

אגב, לאיפה לקחת את הרכב?

אני רואה שאתה גר בבת ים ואני שכן שלך, מראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב טיפל'ה מלוכלך ( שבוע לא שטפתי אותו ), ואל תפחדו מצד ימין, היה שם חרא של ציפורים אז עברתי עליו עכשיו עם מגבון ובגלל זה זה ניראה ככה...

בכל אופן, הינה:

http://i206.photobucket.com/albums/bb240/yaniv572/11102008103.jpg

שמים לב לשריות מסביב להשתקפות של השמש?

על זה אני מדבר.

אני כמעט בטוח שעכשיו הם יגידו שזה אני אשם.

בעת קבלת הרכב אני לא ממש הייתי מרוכז ( זה היה בהפתעה ), ובגלל זה אני חושב שזה ברח לי מעיניים ( פנמית הכל היה מושלם, לא היו מכות חיצונית, אל בדקתי מעבר לזה האמת ).

אגב, גם בזמן הזה יצאתי וראיתי עוד מאזדה אחת כמו שלי בדיוק, היה אותו סיפור.

בשאר הרכבים שלנו גם יש, אבל אצלי יש הכי הרבה( אולי רק בסיוויק לא ראיתי, מאמין שזה בעיקר בגלל שהיא מטונפת ברמות ).

אני אדבר עם אבא שלי לגבי זה.

נ.ב

אף פעם בחיים שלי לא הרגשתי כ"כ חסר מצב רוח כמו עכשיו.

אגב, לאיפה לקחת את הרכב?

אני רואה שאתה גר בבת ים ואני שכן שלך, מראשון.

אתה צודק אבל :cry:

קח זאת בפרופורציות , תוך כ שלושה חודשים יצטרפו עוד שריטות ומכות חניה קטנות :lol: אם תרצה או לא .

אל תוותרו ל " דלק מוטורס " ובקשו פיצוי , או שהם יעשו את הטיפול - הפוליש ווקס העדין .

אצלי בסוף ( אחרי לחץ פיזי מתון ) אחי ביצע את הטיפול עם מוצרים של carplan זה האתר שלהם בישראל

http://www.carplan.co.il/sg_product~CMW000~2~0.htm

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח זאת בפרופורציות , תוך כ שלושה חודשים יצטרפו עוד שריטות ומכות חניה קטנות :lol: אם תרצה או לא .

תסכים איתי שיש הבדל בין שריטה ממקומת לכמה שריטות קטנות בכל הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה עושה פוליש נסה לשים ווקס איכותי על הצבע אולי זה יצליח להעלים את השריטות לפחות במבט ממרחק חצי מטר. כמובן שפנה לחברה בנוסף כי אם ככה הם מסרו לך את האוטו זה ממש לא מתקבל על הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה עושה פוליש נסה לשים ווקס איכותי על הצבע אולי זה יצליח להעלים את השריטות לפחות במבט ממרחק חצי מטר. כמובן שפנה לחברה בנוסף כי אם ככה הם מסרו לך את האוטו זה ממש לא מתקבל על הדעת.

אני לא ארוץ עכשיו לעשות טיפולים בצבע, תאמין לי.

ו bodovg, כמו שאמרתי, ראיתי בשכונה עוד מאזדה שחורה, אותו דבר.

אולי אני אעשה עוד סיבוב בשכונה למצוא עוד מכוניות שחורות.

מה שכן, גם ראיתי ביואיק כחול מטאלי, שם זה לא היה בכלל ( אצלנו יש את זה בפאסאט, 207 ובמאזדה שלי, שב 2 הראשונות זה מאוד רחוק ממה שקורה אצלי ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...