Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רנו מגאן קופה

v-tech
שימו לב! השרשור הזה בן 5758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגאן עדיפה מבחינת נוחות וגם המנוע יותר חזק.

אם כבר אתה מחפש רכב כזה נדיר מהסוג הזה, למה שלא תלך על כיוון פיז'ו 206 XS (ממודל אמצע 2001) עם 110 כ"ס?

אתה תהנה ממנו יותר,הוא סחיר יותר בשוק והוא אחלה רכב!

ay-ahzakot.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן קופה הוא אכן רכב שמתאים לצעירים, יש לי אחת כזאת בגרסאת ה1.6 משנתון 98 ידנית והיא מספיקה בהחלט לצעיר.

האוטו אצלי קרוב לחצי שנה ולא יתגלו בעיות רציניות, אני חייב לציין שבעד תמורה למחיר התמורה פה רבה מאוד האוטו מאבוזר מאוד ומאוד כיף לנהיגה בהתאם למחירו. נאמר פה שהרכב הוא בד"כ שחות אז הדבר ממש לא נכון אך מצריך חיפוש רב, הרכב שלי לדוגמא היה יד 1 מאישה מבוגרת שמור ומטופל וכן אני ממשיך ושומר עליו, וכמו שהזכירו פה יש יותר 2.0 מאשר 1.6 ידניות. אני ממליץ מאוד על הגרסא הידנית כיוון שלפי הבנתי בלבד הגיר האוטמטי כלל לא אמין. רק לשים לב לבעיות חשמל (דגש על סאנרוף וח"ח פעילים-יש גם מאחורה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, דווקא שאני חיפשתי היו הרבה יותר 2.0 מאשר 1.6.

התכוונתי למגאן קופה 2.0 משנת 2000 ומעלה(מתיחת הפנים),הצורה הישנה קצת יותר נפוצה(וכמעט כולן כבר נקרעו) אך עדיין לא יותר מה-1.6.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לי יש קופה 98 ידנית, גם כן שמור אני היד השלישי , והרכב נקנה עם 120000 קמ שזה לא הרבה , לפני שנה וחצי.

לרכב שלי היו כמה בעיות כמו הצתה, משאוות דלק ומאמיר קטליתי אבל לאחר שתיקנתי את כל הדברים האלה הכל בסדר.חד לנסוע איתו פתוח בכביש מהיר .

למזלי הסנרוף שלי עדיין תקין אבל לא מומצץ לשחק איתו יותר מידי בניו

הייתי ממליץ למצוא 1.6 ידני , אסור להתקרב לגיר אוטומט של רנו מהשנתונים האלה.

הביטוח זול, החזקה יחסית זולה והדלק גם סביר ביותר ל1.6

ה2 ליטר מאוד קשה למצוא כאלה ואם מצאתה רוב הסיכוים שפתחו לו את התחת.

זה תמונה שליn1127322347_46748_6894.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להגיד ככה

הרכב מבוקש מאוד

לעומת זאת המחירון של הרכב צנח ובכלל של רנו צנחו

החוכמה היא לבדוק טוב טוב את הרכב

מדובר במכוניות ספורט שלא תמיד ניתן למצוא במצב טוב

לכן עליך לבדוק

מבחינת עלויות הביטוח יחסית יקר

הטיפולים של הרכב לא יקרים וגם לא זולים המחירים אפשר להגיד נמצאים באמצע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...