Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות יולי - ספטמבר 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום עשיתי סיבוב ברמת הגולן ואני יכול להגיד לכם שיש שם כמה מציאות. ראיתי 2 פיזו 404 504 .טנדר גליאטור ועוד כמה צעצועים צריך רק לחפש. הכפרים שהיתי הם מגדל שמס ,מסעדה,בוקעתא,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבט מהכביש לכיוון מגדל כרום, מספר מגרשים לאיסוף ברזל בהם נחות להם וולבואים , סובארו משנות ה 80, סיירות, סובראיות ועוד מגוון של רכבים משנות ה 80.

אינני יודע אם יש חלקים מכנים ברכב, אבל מבחינת חלפים לפחחות לא חסר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה, רחוב חטיבת כרמלי 38:

חיפושית לבנה שנת 73 מוצעת למכירה

לא רחוק ממנה ישנה עוד חיפושית לבנה, רק שזאת מוזנחת וללא מספרים

גולף ירוקה MK1 שנת 81 שנוסעת

רנו 5 אדומה שנת 82 שנוסעת

כל הרכבים חונים שם בקביעות

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברעננה ברחוב הפלמ"ח מול הכניסה לתיכון "מור מטרווסט" עומדות שתי מכוניות ונראה לי שדי הרבה זמן. מצבן נראה טוב מאד:

פולקסווגן 1500, הילמן הנטר. שתיהן מסוף שנות הששים/תחילת שנות השבעים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע מה עלה בגורלה של הילמן מירוצים של בריאן אבר שעמדה נטושה במשך מספר שנים ברחוב אלכסנד ינאי (בעבר המוסך שלו היה שם ולכן עמדה שם) אשמח לדעת

היא עמדה לאחר שהמוסך עבר כמה שנים , בשלב מסויים נשרפה בחלקה האחורי ונעלמה לאחר מכן (מדובר על לפני 6 שנים לערך) מכיוון שמדובר במכונית מיוחדת ונדירה מאד מסקרן אותי לדעת מה עלה בגורלה.

אפילו בריאן בעצמו לא יודע להגיד.

כמו כן במוסך ליבמן (מוסך א.ב) באזה"ת סגולה פ"ת רחוב מרכוס , עמדה (או שאולי עדיין עומדת) בתוך המוסך פיאט 850 לבנה אם איני טועה במצב עגום ששימשה מחסן חלקים משומשים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב רעננה ברחוב החשמונאים בעיר בחצר אחד הבנינים עמדה טריומף קבריולט מספר רב של שנים במצב לא משהו . לא יודע אם עדיין עומדת שם.

ברעננה ברחוב הפלמ"ח מול הכניסה לתיכון "מור מטרווסט" עומדות שתי מכוניות ונראה לי שדי הרבה זמן. מצבן נראה טוב מאד:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באור יהודה שלושה רכבים מכוסים בבניין אחד. שניים מהם בטוח אמריקאיים ואחד מהם בטוח

לינקולן קונטיננטל ארבע דלתות. מישהו מכיר למי שייכים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אני מבין שהחלטת לשווק לאריה (ariebz) איזטה ת'מכוניות ?

נ.ב. - ההנטר הגיעה למפגשישרון בשישי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן במוסך ליבמן (מוסך א.ב) באזה"ת סגולה פ"ת רחוב מרכוס , עמדה (או שאולי עדיין עומדת) בתוך המוסך פיאט 850 לבנה אם איני טועה במצב עגום ששימשה מחסן חלקים משומשים.

פיאט 600

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו האצ'בק 83 נטושה ברוחב אברבנל, ליד סלמה, בתל אביב.

יש מצב למספר הרכב בפרטי?

באיזה מצב היא? יש אפשרות לצלם?

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה, מרכז הרכמל, רחוב יאיר כץ 12 ( מול הכניסה לבית החולים אלישע ):

סובארו DL צהובה 5 דלתות שנת 83 חונה שם בקביעות, מצב חיצוני לא משהו- אבל נוסעת

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון אולי לסטיישן? מה זה 5 דלתות? יש או פרייבט רגיל 4 דלתות, קופה 3 דלתות, האצבאק 3 דלתות וסטיישן 5 דלתות..

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב למספר הרכב בפרטי?

באיזה מצב היא? יש אפשרות לצלם?

עומר.

דבר עם גנדיי (GLUK)המידע שלו

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...