Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהבנת האתר EBAY

Eviatar
שימו לב! השרשור הזה בן 5864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אומנם שרשור אולי קצת מיותר לפורום אך אני לא יודע איפה לשאול.

מישהוא יכול לעזור לי להבין איך מתבצעת הרכישה מה אומר המחיר הראשון והמחיר הגבוה יותר BUY IT NOW?

תודה מראש

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירה מתחלקת לשני סוגים: מכרז וקנייה מיידית, בקנייה מיידית אתה לוחץ על הכפתור והמוצר שלך, השלב הבא הוא לשלם עליו (מומלץ על כרטיס אשראי או פייפאל) להזין כתובת וזהו. במכרז אתה מציע סכום מסוים (שלא גלוי בפני כולם), המחיר שמראים לכולם זה המחיר שגבוה ביח' אחת (דולר, סנט, לירה או מה שהמוכר הגדיר) מה bidder הקודם, כאשר הזמן נגמר אם נשארת ה bidder הגבוה ביותר אז המוצר שלך ואתה אמור לעשות את מה שכתבתי לעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים הזמנתי מאיבאי כמה דברים (ביגוד לרכיבה על אופנוע)

האתר מאוד פשוט.

אני נוטה להזמין ב Buy it now פשוט כי אין לי כוח להתעסק עם המכירות הפומביות ולרדוף אחרי מוצר כלשהוא.

ראשית אתה צריך לבדוק שהמוצר נשלח לארץ. לאחר מכן תברר עם המוכר מהי עלות המשלוח.

תבדוק את אמצעי התשלום, אני ממליץ להכין PAYPAL זה עושה את כל העסק מאוד אבל מאוד פשוט וגם בטוח.

זו בסה"כ ההזמנה השניה שלי משם, הזמנתי כבר איזה מוצר ליין (וינטורי למי שמכיר) ושילמתי מכס מזערי ביותר(עלה 50$, שילמתי 30 שקל מכס)

בקיצור אם אתה צריך עוד עזרה אני מאמין שיש פה כמה תותחי EBAY, אני אעזור כמה שאוכל:-)

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

כפי שצויין קודם, כל מוכר שמציע משהו למכירה יכול להגדיר מספר פרמטרים על המכירה:

1. מחיר מינימום (reserve) - המחיר אינו גלוי, ואם המציעים לא מגיעים למחיר המינימום של המוכר - הפריט לא נמכר, גם לא למציע ההצעה הגבוהה ביותר (שכאמור נמוכה מידי למוכר).

2. מחיר buy it now - במילים אחרות "תציעו כמה שיותר אבל במחיר X - אני מוכר".

3. העצות שקיבלת לגבי ה paypal מדוייקות. כנס, תירשם גם ל pp. מרבית המוכרים מעדיפים תשלום ב PP. פשוט, נוח ובטוח.

הדבר הכי משמעותי באיביי, ולא תמיד מבינים זאת זה הפידבק שלך. לכל מוכר או קונה יש פידבק. הפידבק הוא מערכת של הערכה של כל מי שעשה עסקים עם אדם מסויים. אם זכית במכרז מסויים אבל לא שילמת, ולכן לא שלחו לך את המוצר - אתה 'שרוף'. באיביי אין כזה דבר "פוס, לא משחקים", התחייבת - תשלם. בנוסף, לא קונים פריט מאדם שהפידבק שלו גרוע. הוא פשוט מוכר דברים, מקבל ת'כסף ולא מעביר את המוצרים, או המוצרים שהוא מעביר מקולקלים/לא מתאימים לתיאור וכד'. לך תרדוף אחרי אדם שיושב בדאוןטאון מונטנה...

רצוי ומומלץ להתכתב עם המוכר טרם הגשת ההצעה. לוודא שהוא מוכן לשלוח לישראל, לוודא שהמוצר הוא באמת מה שאתה מחפש. אם חסרים לך פרטים, או תמונות - זה הזמן. אין כאן מקום לסחבקיות ישראלית מצויה. לכתוב באנגלית ברורה (אפשר לכתוב על וורד, לתקן שגיאות כתיב, ולהעתיק למערכת המיילים של האיביי) ופשוטה.

האיביי הוא משחק נפלא, ויש מי שעושה ממנו עסקים. שים לב שיש המון חנויות וירטואליות שפועלות באיביי.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים

טוב שיש פורום כזה עם חברים כמוכם

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכית במכרז מסויים אבל לא שילמת, ולכן לא שלחו לך את המוצר - אתה 'שרוף'. באיביי אין כזה דבר "פוס, לא משחקים", התחייבת - תשלם. בנוסף, לא קונים פריט מאדם שהפידבק שלו גרוע. הוא פשוט מוכר דברים, מקבל ת'כסף ולא מעביר את המוצרים, או המוצרים שהוא מעביר מקולקלים/לא מתאימים לתיאור וכד'. לך תרדוף אחרי אדם שיושב בדאוןטאון מונטנה...

בהצלחה.

ליתר דיוק- אם התחייבת לקנות מוצר והתחרטת או היתה איזושהי אי הבנה בקשר למוצר עצמו ניתן להגיע ל-"mutual agreement" ולבטל את העסקה ללא אזהרות. אבל כמובן שעדיף לא להיכנס לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...