Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי החלפת רצועת תיזמון באודי TT [כותרת נערכה]

ashtilman
שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נגיד שהקונה קיבל תצהיר מהמוכר שטיפול X נעשה ברכב, אותו הקונה מגיע לצ'מפיון ומגלה בצורה פורמאלית שהטיפול לא נעשה.

הדבר עלול להביא לתביעות משפטיות שבהן צ'מפיון תהיה באמצע, בין המוכר לקונה.

המוכר עלול לטעון כנגד צ'מפיון שהוא שילם בעבור הטיפולים וכל שנעשה - זה בינו לבינם. מכאן ועד תביעת נזיקין כנגדם המרחק קצר למדי.

לכן - הבעיה איננה בצ'מפיון אלא בחוק שאיננו מגן עליהם מפני האפשרות שייתבעו.

כל עוד אין לאותו מוכר אסמכתאות וקבלות על טיפולים שעשה במוסך ואלה מגובים במחשבי/ גנזך המוסך, הרי כל תצהיר שימציא המוכר לאותו קונה, שווה כקליפת השום.

אני גם יכול להדפיס על מסמך וורד תצהיר באותיות קידוש לבנה, לפיו החלפתי חצי אוטו במוסכי היבואן ולתת אותו לזה שיקנה ממני את הרכב.

נו... אז ? הוא ילך למוסך היבואן ויתווכח איתו על כך שהמוכר סיפר לו והבטיח לו שכך וכך נעשה ברכב. אני גם לא רואה פה עילה משפטית, כל שופט בר דעת ידחה על הסף תביעה מסוג זה.

לפי דעתי התביעה היחידה פה, היא הקונה נגד המוכר על הונאה ותרמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמדיניות מפגרת למדי, על גבול החוצפה וסף הבלתי חוקיות הייתי אומר.

זה לא שמדובר כאן על חיסיון רפואי של בנאדם, עם כל הכבוד ל-TT, מדובר כאן בסך הכל במכונה שנרכשה בכסף וכעת שייכת לך.

אני לא מבין איך הם מצפים ומה ההגיון בכך, שתפנה לכל חמשת הבעלים הקודמים ותשיג אישור של כל אחד ואחד מהם, כדי שתוכל לדעת איזה טיפולים ומדוע ולמה נכנסה למוסך אותה מכונה, שכעת רכשת בכספך ושייכת לך מבחינה חוקית.

ליאור, דרך אגב בקרסו חוגגת אותה מדיניות.

כשקניתי את האוטו שלי, למרות שהיו לי את כל התדפיסים של הטיפולים/תיקונים שבוצעו במוסכי רנו, רציתי להוציא את כל ההיסטוריה של המכונית בצורה מסודרת. נעניתי בשלילה. אמרו לי: "תביא את כל האישורים של הבעלים הקודמים בכתב". אחרת אי אפשר להוציא.

אכן, מדיניות מפגרת למדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותיי, למוסך אסור בתכלית האיסור למסור הסטורית רכב קודמת לאדם שרכש את הרכב ללא אישור הבעלים הקודמים.

הנה דיון שנערך בנושא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1120900&postcount=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...