Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פליימות' בלוודר נקברת בקפסולת זמן ב-1957 – חשיפה עוד 3 חודשים- שריטה או לא?

Guest AKICHU
שימו לב! השרשור הזה בן 4803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו, מה מצאתי!!! קריסטינה אמיתית, ועוד במחיר רצפה (לפחות לעכשיו)! בחיי, שהייתי לוקח, לו הייתה לי את היכולת להתארגן כ"כ מהר עם כל התהליך של הניירת ואיסוף! יהיה לי מה-זה חבל, אם יילך לפרוק לחלקים- הוא עדיין נראה לי בר שיפוץ! ואני רוצה את זה, לעזאזל, זה בול מה שהייתי רוצה עכשיו בשביל לנסוע בו למפגשים!!!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Plymouth-Fury-1959-Plymouth-Fury-Restore-or-Part-Out-No-Reserve_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6411QQihZ009QQitemZ190105211079QQrdZ1

אני חושב, שהיה מגניב להשאיר אותו "כמושהוא" במראה החיצוני, לחזק את השלדה (אם זקוקה לזה), אולי להנמיך אותו (אבל רק קצת), להחליף גלגלים למשהו יותר רציני, וכמובן- להכניס בו מנוע "עצבני"- וקיבלנו בן ז*&^ה של מכונית שרירים מטורפת! מישהו כאן לא מסכים? יש מישהו, שמסוגל "להרים את הכפפה" הזאת? ליאור, אתה בפנים?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גנאדי סורי, NO CAN DO

מצטערת ששכחתי לכלול אותך אז ב1957, בתחרות, לא ממש זכורה לי פנייה ממך:wink:

דרך אגב, בכותרת כתבתי 3 חודשים, תודה לליעד שאפס אותי, מדובר בעוד כחודש וחצי לחשיפה.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית, אני מדבר על הפיורי מאיבאיי, ששמתי קישור- נכון לעכשיו, מחירה עומד על 1500$.... ב-57 הייתה קצת בעיה לכלול אותי להגרלה, אני חושב...:roll::wink::-P אופס- אני חושב, שגם אותך אז שכחו לכלול עדיין להגרלה!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה בישראל, היו מזמן חופרים ונעלמים אתה, בקושי לוקחים אחריות על חפירות ארכאולוגיות, אז על גימיק?

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל סוחרי ברזל היו גונבים את הלוחית ברונזה ואף אחד לא היה זוכר איפה היא.

נ.ב גם אני סקרן לדעת מה קורה שם,אולי שלד של אחד החופרים. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לדעתי אם לא היה חמצן, כי ראיתי שעשו איזה ציפוי, אז הרכב יוצא חדש. ואם היה חמצן, אז אולי עם כמה נקודות חלודה.

יש לקחת בחשבון שהרכב לא בא במגע ישיר עם מים כמו הרכבים שעומדים ברחוב.

הרכב יוצא חדש.

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חדשות לא כל כך טובות:

http://www.kotv.com/news/topstory/?id=129390

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם לא היה חמצן, כי ראיתי שעשו איזה ציפוי, אז הרכב יוצא חדש. ואם היה חמצן, אז אולי עם כמה נקודות חלודה.

יש לקחת בחשבון שהרכב לא בא במגע ישיר עם מים כמו הרכבים שעומדים ברחוב.

הרכב יוצא חדש.

תקרא את התגובה שלי בנושא.

ביום שישי אכתוב "אמרתי לכם".

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא ניקזו את כל הנוזלים מהרכב ? :shock: (דלק,שמן,קירור).

ברור שמי גשמים יחלחלו, אין לבטון תכונות בידוד של סיליקון, לפי מצב הבגאז' זה נראה שיש שם מרק רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו תבינו משהו, בור הבטון הזה שהרכב נקבר בו היה אמור לשמור על הרכב. הוא היה כזה מקלט טוב שאמרו שהוא תוכנן לשרוד מתקפה גרעינית. העניין הוא שזה נעשה בתקופה שבה חינכו את הציבור ל- duck and cover (מצ"ב קישור) למקרה של מתקפה גרעינית על ארה"ב. ואנחנו יודעים למה זה שווה...

תסיקו מסקנות.

הקישור, Duck and Cover:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...