Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פליימות' בלוודר נקברת בקפסולת זמן ב-1957 – חשיפה עוד 3 חודשים- שריטה או לא?

Guest AKICHU
שימו לב! השרשור הזה בן 4802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיפור נחמד, אני אוהב דברים כאלו.

שימו לב יש עדיין אוויר בגלגלים...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3413999,00.html הכתבה בYNET למי שרוצה

ואני רוצה להבין- רק המטומטמים ודפקטים קראו את הכתבה ב- YNET- תראו את התגובות שם? -רמה כזאת ירודה אני לא ראיתי הרבה זמן...:roll::?

ואגב- לדעתי, לפחות לפי התמונות- האוטו דווקא במצב יחסית לא רע- כמובן, מנוע ופנים דורשים החלפה מוחלטת, אבל חיצונית נראה, שיש בהחלט למה לצפות- חחשתי מהרבה יותר גרוע מזה! אני דווקא לא הייתי אומר, שלפלימוט הזו לפחות, היו מחלות חלודה קשות- אני לא חושב, שהרבה מכוניות היו עומדות 50 שנה במים, ויוצאות במצבה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לשפץ את הרכב אלא להעמיד אותו במוזיאון כמו שהוא.

ערכו של הרכב הוא בסיפור ובתוצאותיו. אחרי שישפצו אותו ילך לאיבוד הסיפור.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין.... ואפילו לא לנקות אותה אלא להשאיר אותה כפי שהיא, אולי בתוך תא מבוקר אקלים ללא לחות וכו', כדי לשמור שהמצב הקיים יישמר.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין.... ואפילו לא לנקות אותה אלא להשאיר אותה כפי שהיא, אולי בתוך תא מבוקר אקלים ללא לחות וכו', כדי לשמור שהמצב הקיים יישמר.

ליאור.

מה לא הוטרוד?:lol: בגלל ההיסטוריה שלה ? :?:

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא הוטרוד?:lol: בגלל ההיסטוריה שלה ? :?:

אם תמשיך להתחכם אני עוד אדגים לך איך הופכים לוטוס להוטרוד :wink:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני רוצה להבין- רק המטומטמים ודפקטים קראו את הכתבה ב- YNET- תראו את התגובות שם? -רמה כזאת ירודה אני לא ראיתי הרבה זמן...:roll::?

ושימו לב לתגובה 53 :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעוד יפה בסיפור, זה הדגמת הכפר הגלובלי שהפכנו בזכות האינטרנט.

כשאירית העלתה לכאן את הסיפור, חיפשתי בארכיון הסרטים של עירית טולסה, ומצאתי את סרטון היומן שהעלתי ליוטיוב ושמתי קישור אליו כאן. מאז נכנסו אליו מעל 120,000 צופים, קישרו אותו לחמישה אתרים אחרים כולל אתר נורבגי שרק ממנו נכנסו כעשרת אלפים צופים. יש גם כעשרים תגובות לסרטון ממקומות שונים.

זה מה שהופך את הענין למיוחד. פעם, היינו קוראים על זה במדור הפרפראות של העיתון, משהו בסיגנון: "לתושבי העיר טולסה שבאוקלהומה, ציפתה הפתעה מרה. מכונית הפלימות שקברו באדמה לפני חמישים שנה, נמצאה חלודה לחלוטין. בפעם הבאה נמליץ להם לקבור סוסיתא בנגב הצחיח שלנו....". היום - אנחנו חלק מהסיפור יחד עם נורבגים, יפנים, צרפתים, וגם כמה תושבים מטולסה אוקלהומה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד צודק לחלוטין!

אנחנו לוקחים את כל זה כמובן מאליו, אבל מה שקרה כאן הוא דבר מדהים. רק לחשוב כמה אנשים בעולם ראו את זה והשתתפו ממרחקים שונים בחוויה של שמירת ההיסטוריה המוטורית כבר מעמיד את זה בפרופורציה. ולחשוב שלפני 15 שנה כמעט לא היו סלולרים בארץ...

אם מישהו היה משכיל לקבור סוסיתא בזמנו, היו פחות בעיות חלודה!-רן

אני לא חושב שהבעיה הגדולה של סוסיתא היא חלודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט "אז מסתבר שהרבה בעולם הרכב לא השתנה: פלימות' עדיין מחלידה." לא ברור לי?!?

מעניין מה היה קורה אם הם היו דוחפים שם איזה פיאט שנת 69 ... כנראה שהיו מוצאים רק 4 צמיגים

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...