Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסמל של המכונית שלך אומר?

פורוצ
שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחר ורק אני מכיר את גוגל (מסתבר),

כמובן שישנם עוד אתרים, אבל זה מחצי דקה של חיפוש... בגוגל (THE OUTER WORLD)

עזוב אותך מגוגל אני רוצה שיהיה לנו מסד נתונים מפואר בפורום שלנו!

מה לגבי רובר מישהו יודע?

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

250px-Toyota_svg.svg.png

הסמל הנוכחי של טויוטה כולל שלושה צורות אובליות: שתי הצורות האובליות האנכיות במרכז מציגות מערכת יחסים של נאמנות הדדית בין הלקוח לטויוטה. אותן צורות אובליות מרכיבות את האות "T" ל-"Toyota". החלל שברקע רומז על התפשטות עולמית לטכנולוגיה של טויוטה ופוטנציאל בלתי מוגבל לעתיד.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל של מיצובישי שמעתי שעם מתרגמים ליפנית הפירוש הוא: 3 אבנים

שלוש יהלומים אם כבר...

בחו"ל קוראים להם גם TDM שפירושו, כמובן, Three Diamond Motors

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל של של ב.מ.וו, מסמל מדחף של מטוס

ב.מ.וו התחילה את דרכה בתור מפעל למנועי מטוסים,

ורק בשלב מאוחר יותר הם עברו לייצור מכוניות

"הוקמה בראשית המאה ה-20 על-ידי קארל ראפ, כיצרנית מנועי מטוסים תחת השם Bayerische Flugzeug-Werke - מפעל מטוסים בווארי. שמה השתנה ל-Bayerische Motoren Werke (מפעל מנועים בווארי) לאחר שבשנת 1916 זכתה בחוזה לייצור מנועי V12 של דיימלר. אלא שקשיים כלכלים שנה לאחר מכן גררו השתלטות של משקיע אוסטרי בשם פרנץ ג'וזף פופ, ואילו קארל ראפ, פרש.

בעקבות הסכם ורסאי בתום מלחמת העולם השנייה, נאסר על ב.מ.וו לייצר מטוסים, והיא התמקדה בייצור מנועים לאופנועים, ואחר כך גם אופנועים שלמים. ייצור מכוניות החל ב-1923 עם הדיקסי, מכונית קטנטנה שהיתה למעשה אוסטין 7 מחופשת"

first_bmw_logo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החתימה של Freak_Miky

Failure in Italian Automotive Technology

הזכירה לי שרשור דומה על משמעות שם היצרן.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=47136&highlight=%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9C

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mercedes_logo.gif

הלוגו של מרצדס הוא פרופלור ממוקם בתוך גלגל. במרצדס רצו להדגיש כי הם מייצרים מנועים המניעים פרופלורים למטוסים או ספינות, אך גם גלגלים של כלי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל של רובר זה סירת ויקינגים.

בקשר לטויוטה - אם אני לא טועה, זה גם דבורה.

ולגבי הסיטרואן - מה בדיוק הקשר בין גלגלי שיניים לרס"ר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך נולד במוחם המעוות הרעיון שגלגל שיניים דומה ל-V הפוכה כפולה?

מזכיר את הקטע מ"פחד ותיעוב בלאס וגאס" שנאמר שם ש"עד כמה מסטול צריך להיות כדי לזהות בדל של ג'וינט עם תיקן" :lol:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חורה לראות שאתה קורה להם כך במלי להבין מה נגד מה.

לא כל דבר לא ידוע/לא מוכר/לא מובן הוא מעוות.

קצת פחות שיפוטיות וקצת יותר פתיחות 8)

מה מזכיר לך איזור שמוקף בכחול?

aaa.gif

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

אני שמעתי בעבר סיפור על הסמל של מרצדס, אשר מסמל את החלוקה השווה ברווחים בין שלושת השותפים של החברה.

בנוסף שמעתי כי השם "מרצדס" היא על שם של האחות של אחת מהשותפים שהיית נורא חולה והחליטו לקרוא את שם החברה על שמה.

מישהו יכול לאמת ?

בברכה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויקיפדיה:

מרצדס-בנץ היא יצרנית מכוניות גרמנית. החברה נוסדה בשנת 1926, מאיחוד של שתי יצרניות גרמניות: חברת "דיימלר-מרצדס" שייסד המהנדס גוטליב דיימלר בשנת 1886, וחברת "בנץ" שייסד הממציא קרל בנץ באותה שנה.

אמיל ילינק היה איש עסקים יהודי עשיר ממוצא אוסטרי, שהשתתף במירוצי מכוניות. המכוניות של "דיימלר" מצאו חן בעיניו, והוא הסכים להזמין כמות גדולה של מכוניות מירוץ חדשות - בתנאי ששמה של המכונית יהיה "מרצדס", על שם בתו הקטנה; חברת "דיימלר" הסכימה להצעה, שהעניקה לה ביטחון כלכלי. מכוניות המירוץ "מרצדס" שהוצגו בשנת 1900, עם מנוע בהספק 35 כ"ס, היו המכוניות החזקות ביותר בתקופתן. מאז נודעו כל מכוניות החברה בשם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...