Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס 2.0 (חדשה) - זריזה? מהנה? נוחה?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש למישהו ניסיון עם גרסת ה- 2.0 של הפוקוס החדשה (גיהה)?

חשובות לי הנוחות (כסא תומך) והזריזות/זמינות הכוח.

אני אזמין נסיעת מבחן, אבל הייתי מבקש לדעת מראש, אם למישהו יש ניסיון. תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי חודשיים עם הפוקוס החדשה אני יכולה לומר שהיא רכב מהנה מאוד יחסית למשפחתית.

היא די זריזה ונוחה, רמת האבזור שלה מצויינת ואני מבסוטה ממנה עד הגג, אבל יש לי 2 טענות (כאלו שלא היו גורמות לי לא לקנות אותה - שיהיה ברור, על אף הטענות היא רכב מצויין) -

1.מנגנון הכוונון של כסא הנהג קשה מאוד בהתחלה למרות שעם הזמן קל יותר ויותר לסובב אותו

2. התפירה על ההגה משגעת לי את המוח - התפרים של הציפוי הגה הם תפרים חיצוניים ולא פנימיים וזה קצת מפריע לי בגלל שאני מרגישה אותם באצבעות כל הזמן.

השוואה ל-C4 אני לא יכולה לתת משום שאף פעם לא נהגתי בה - מצטערת.

אני מבסוטה ממנה - וכך גם שלושת הנהגים האחרים בבית שנוהגים בה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך נסיון של שבועיים עם הרכב אז הוא דיי נוח וזריז. הבעיות הכי חשובות שאני נתקלתי בהם נוגעת למרווח ליושבים מקדימה שהוא די צפוף (גם לנהג וגם לזה שלידו). הבעיה השנייה היא בספסל האחורי - פשוט 3 אנשים לא מסוגלים לשבת שם ביחד. לשני היושבים הקיצונים משענת הגב בנוייה בזווית גדולה ופשוט מעותת את הגב ולא ניתן לשבת שם יותר מרבע שעה בלי להתחיל לסבול. יחסית לשני המושבים הקיצוניים המושב המרכזי סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך נסיון של שבועיים עם הרכב אז הוא דיי נוח וזריז. הבעיות הכי חשובות שאני נתקלתי בהם נוגעת למרווח ליושבים מקדימה שהוא די צפוף (גם לנהג וגם לזה שלידו). הבעיה השנייה היא בספסל האחורי - פשוט 3 אנשים לא מסוגלים לשבת שם ביחד. לשני היושבים הקיצונים משענת הגב בנוייה בזווית גדולה ופשוט מעותת את הגב ולא ניתן לשבת שם יותר מרבע שעה בלי להתחיל לסבול. יחסית לשני המושבים הקיצוניים המושב המרכזי סביר.

אם בפוקוס צפוף אז מה יגידו בעלי המזדה 3 ? :?

אני לא יודע מה גובהו של הכותב הנ"ל אך בפוקוס אין בעיית מרחב מקדימה ומאחורה.

בנוסף שום רכב בסגמנט הזה,גם אם בישראל משום מה חושבים כך,לא אמור להסיע 3 אנשים בוגרים מאחור(להסיע בנוחות לפחות).

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בנפח 2000 סמ"ק?

לכל המגיבים תודה.

אשמח אבל אם תציינו שאכן אתם מתייחסים לנפח 2000, משום שהוא די נדיר בנוף (כליסינג וכפרטי), וכשאתם מתייחסים לזריזות או לנוחות, ואפילו להרגשת פנים הרכב (המושפעת גם מעיצוב), חשוב לי לדעת לאיזה נפח אתם מתייחסים. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי עדיין לא יצא לי לנהוג במאזדה 3 ואני לא משווה אלייה.

הגובה שלי די ממוצע (1.76) ועובדתית הרכב היה לי צפוף באזור הרגליים והבירכיים.

במושב הנוסע שליד הנהג המצב עוד פחות טוב.

אני אישית בגלל נק' זו ונושא המושב האחורי פסלתי את הרכב.

אני מציע לרוכש/ת הפוטנציאלי לבדוק נק' זו היטב לפני שיקבל החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהיגה במאזדה 3, פוקוס 2004, פוקוס 2006:

הפוקוס 2004 הכי מרווחת לנהג בגלל בניית תא הנוסעים, במאזדה 3 ופוקוס 2006 יש יותר מידי קונסולה ואין מקום לרגליים, זה מפריע לאנשים גבוהים או רחבים.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מרווח הפנים של הפוקוס, כי אז היא מרווחת מאוד, ושניה בגודלה רק למאגאן.

מבין השתים, לצערי ה C4 נופלת , היא נוקשה , ותתקשה לאכלס בנוחות 2 מבוגרים וילד מאחור, וגם תא המטען אינו גדול במיוחד.

אם אתה נדרש לשנע משפחה , הפוקוס היא העדיפה לדעתי, אלא אם כן נכנסת המאגאן לתמונה , ואז היא נותנת פייט טוב עם מנוע 2 ליטר כמובן.

מציע לך לשקול קניית משומשת כמו C5 , המחיר מצחיק, התמורה מעולה, ותוכל להגיע בקלות למודל 2005..8)

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס יותר נוחה ומרווחת מה C4 כשלסיטרואן יש מושב עדיף לטעמי.

אם מה שחשוב לך זו נוחות וזריזות בדוק גם את המגאן 2 ליטר (אני בחרתי במגאן 1.6 ליטר ומאוד מרוצה מהנוחות).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ניוד משפחה, מדובר על תינוק אחד שבדרך. טפו טפו טפו.

לגבי C5 - אשתי לא מוכנה לרכב גדול בתוך ת"א, אחרת מזמן היתי הולך על C5/מונדאו.

לגבי המגאן 2.0 - לפי פרקר היא איטית מה- C4 (ודומה לפוקוס).

לאחר נסיעת מבחן בפוקוס וב- C4 אדווח על התרשמותי. תודה בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס יותר נוחה ומרווחת מה C4 כשלסיטרואן יש מושב עדיף לטעמי.

אם מה שחשוב לך זו נוחות וזריזות בדוק גם את המגאן 2 ליטר (אני בחרתי במגאן 1.6 ליטר ומאוד מרוצה מהנוחות).

לגבי הביצועים המגאן לא מתקרבת אפילו.

לגבי המנוע 2000 סמ''ק - המנוע זהה למנוע 2000 של מאזדה3, שניהם 150 כ''ס. זה אותו המנוע, נלקח ממאזדה3.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הביצועים המגאן לא מתקרבת אפילו.

לגבי המנוע 2000 סמ''ק - המנוע זהה למנוע 2000 של מאזדה3, שניהם 150 כ''ס. זה אותו המנוע, נלקח ממאזדה3.

נחמד שחזרת על זה פעמיים, אבל זה לא הופך את זה לנכון.

ל-3 יש 150 כ"ס ולפוקוס 145. גם הסל"דים שונים ואפילו נתון המומנט לא זהה. נכון שהבסיס דומה, אבל המנועים עדיין לא זהים. המנוע של הפוקוס הוא אותו מנוע שבמונדיאו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-3 יש 150 כ"ס ולפוקוס 145. גם הסל"דים שונים ואפילו נתון המומנט לא זהה. נכון שהבסיס דומה, אבל המנועים עדיין לא זהים. המנוע של הפוקוס הוא אותו מנוע שבמונדיאו.

רוני

היה המנוע של מונדאו עד לא מזמן. דגמי פוקוס 2007 באים עם מנוע 2.0 ליטר של מאזדה3 בעלי 150 כ''ס. חברת פורד הפסיקה יצור של מנועים שלהם ומשתמשת במנועים של מאזדה3 2.0 ליטר ו-2.3 ליטר שנקראים בפורד DURATEC20 ו-DURATEC23.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...