Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פולס אודיו 4400 יטגן לי את ה-dieci?

refael86
שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו , מה יהיה?

גם לך צריך להסביר את העובדה שלא ניתן לקבוע עצמת מגבר ע"פ שמע?

אני אחזור על זה שוב עד שתפנימו:

לא ניתן לקבוע עצמת מגבר על סמך שמע.

נצילות הרמקולים / כיווני GAIN / בידוד הרכב וההתקנה ,

כל אלו גורמים שמשפיעים ואתם פשוט מזלזלים ומתעלמים מהם.

כדאי שתעשו חיפוש בפורום - על מבחנים השוואתיים בין מגברים,

מי יודע, אולי תלמדו משהו עד המפגש הבא.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"תמצא לי מגבר ב 500 ש"ח ש..."

נו באמת...

כשמישהו מחפש פלאזמה ב 2000 ש"ח אתה תמליץ לו על מסך של פירלס?

או שתמליץ לו לחכות מעט, להיות סבלני ולהביא משהו טוב יותר?

אז פולס אודיו "נחמד" לטווח הקצר, אבל חשבתי שזה פורום קצת יותר רציני מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי כבר גל דיי עם התגובות האלה נו באמת!! מה אתה קונה מגבר שיישאר איתך כל החיים? לא! כולם משתדרגים בסופו של דבר ככה זה! ואם לבחור אין איך ומאיפה להביא עוד קצת כסף ולחסוך עוד טיפה? אולי הוא חסך בחופש כלשהו ועכשיו לומד ואין לו זמן לחסוך ואין לו ממי לקחת גם? אז אתם ישר אומרים לו לא!!! אל תיקח! מגבר זבל עדיף זה עדיף זה מגבר חלש מגבר סיני סתם מגבר הפורום הזה מתדרדר מיום ליום ועוד שטויות כאלה! דיי כבר לחיות באשליות האלה שחובה מגבר שהוא לא פולס אודיו או כל זבל סיני אחר! גם זבל סיני הוא מגבר, ואין מה לעשות שבארץ הוא עולה 500 ש"ח וזה גם המחיר הזול ביותר למגבר שעוד איכשהו הוא נורמלי. באמת שאני לא מבין אותכם. אתם מסתכלים רק על צד אחד. נכון, רוקפורד יהיה הרבה יותר טוב ב-700-800 שקל משומש, אבל מצד שני אין לו 700-800 שקל למשומש. מה לעשות? נזרוק אותו לים ונגיד מה שיהיה יהיה? לא. נעזור לו עם מה שיש.

ודיי כבר כל אחד לשחק אותה פה איזה פרופסור מתנשא "חשבתי זה פורום יותר רציני מזה, יופי, גם יופי " וכאלה תגובות. נמאס.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של גיא, הפולס אודיו הוא מגבר מכובד, ויכול לספק כל אחד.

שחכתם שהפולס המפורסם זהה בדיוק למאק אודיו Z4200, שהוא מגבר מעולה.

במחיר של 500 ש"ח זה המגבר הכי טוב שאפשר להשיג, ואני לא יודע עם לקרוא לו זבל סיני כי זהה למאק (למרות שגם המאק מיוצר בסין)

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.

המגבר רוב הסיכויים יותר חזק.

זה נכון.

הבעיה שהוא מגביר יותר חזק רק X תדרים מכל הספקטרום , או את האמצע או להפך רק גבוהים ונמוכים ואז זה נשמע מאוד חזק .

לגבי נשמע טוב ונכון? טוב לא נתחיל להתווכח אני חושב שכולם יודעים את התשובה.

לבחור הנחמד עם עם השאלה.

במקום באמת לקנות זבל סיני שרוב הסיכויים יזיק לרמקולים שלך . אני הייתי מתחיל לחפש פה ביד שניה מציאות.

יש פה הרבה כאלו .

בתקציבים שלך.

אל תסתכל מה רשום על המגבר הזה , או על האריזה , כי אולי הוא נותן 100 וואט RMS השאלה זה איפה כמה ולמה ולמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתווכח איתך אם זה מגבר שנותן תמורה למחיר או לא.

פשוט תפנים :לא ניתן לקבוע עצמת מגבר על סמך שמע.

אולי זה מגבר טוב או גרוע- אבל כדאי לבדוק נתונים והספקים בצורה מסודרת , לפני שיוצאים בהצהרות מפוצצות.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזו הצהרה מפוצצת אמרתי? שהוא זהה למאק אודיו? שהוא מגבר תותח על? סה"כ אמרתי שהוא יחסית חזק, ויחסית זה יחסית למגבר במחיר שלו! זהו. נקודה. סוף לסיפור הזה כבר.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי כבר גל דיי עם התגובות האלה נו באמת!! מה אתה קונה מגבר שיישאר איתך כל החיים? לא! כולם משתדרגים בסופו של דבר ככה זה! ואם לבחור אין איך ומאיפה להביא עוד קצת כסף ולחסוך עוד טיפה? אולי הוא חסך בחופש כלשהו ועכשיו לומד ואין לו זמן לחסוך ואין לו ממי לקחת גם? אז אתם ישר אומרים לו לא!!! אל תיקח! מגבר זבל עדיף זה עדיף זה מגבר חלש מגבר סיני סתם מגבר הפורום הזה מתדרדר מיום ליום ועוד שטויות כאלה! דיי כבר לחיות באשליות האלה שחובה מגבר שהוא לא פולס אודיו או כל זבל סיני אחר! גם זבל סיני הוא מגבר, ואין מה לעשות שבארץ הוא עולה 500 ש"ח וזה גם המחיר הזול ביותר למגבר שעוד איכשהו הוא נורמלי. באמת שאני לא מבין אותכם. אתם מסתכלים רק על צד אחד. נכון, רוקפורד יהיה הרבה יותר טוב ב-700-800 שקל משומש, אבל מצד שני אין לו 700-800 שקל למשומש. מה לעשות? נזרוק אותו לים ונגיד מה שיהיה יהיה? לא. נעזור לו עם מה שיש.

ודיי כבר כל אחד לשחק אותה פה איזה פרופסור מתנשא "חשבתי זה פורום יותר רציני מזה, יופי, גם יופי " וכאלה תגובות. נמאס.

גיא.

לא, לא כולם משתדרגים.

יכול להיות שאני חריג (באמת) כי לי יש מגבר של אוריון כבר 13 שנה, וזה מגבר שהרבה היו מייחלים לו בימינו.

הוא לא שיא היופי כבר, אבל את ה 500 וואט RMS הוא נותן בלי בעיות.

"אולי הוא חסך בחופש כלשהו ועכשיו לומד ואין לו זמן לחסוך ואין לו ממי לקחת גם?"

מה אתה ישר מסיק מסקנות וממסכן את הבחור?

"אז אתם ישר אומרים לו לא!!! אל תיקח!"

לא, אנחנו לא אומרים לו לא, אנחנו טורחים אבל להזהיר אותו ממגברים כאלו.

יש לך ולניב נסיון טוב עם המגבר? יופי, זה עדיין לא הופך אותו למגבר השנה.

זה עדיין זבל סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, אני לא מבין למה אתה אנטי.

המגבר בעקרון הוא מגבר פשוט, בעל ביצועים לא רעים, ויכול לספק כל אחד, לא מבין למה אתה כל הזמן נגדו.

המגבר הזה הוא בדיוק Z4200, והוא נחשב מגבר די נחמד למתחילים בתחום.

למי שאין תקציב, זה המגבר הכי טוב שניתן לקנות.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנטי מהסיבה הפשוטה שאין לו אבא ואמא.

זו לא חברה שעוסקת באודיו לרכב, זה לא יבואן "רשמי", זה מישהו שהעתיק מגבר עד כמה שניתן (ומי שטוען שהם זהים אחד לאחד, שילך ללמוד שוב אלקטרוניקה! והפעם הנדסה לא הנדסאי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, היה שרשור ענק על זה, שמוכיח שהZ4200 והפולס זהים אחד לאחד.

ניב

1. לא הוכיח כלום, הוא רק שכנע אנשים כמוך וכמו גיא שהרכישה שלכם היתה מוצדקת.

2. אם כבר מדברים על ה"השוואה" הזו, הרי שלא בוצעה בדיקת הספקים, אלא רק ראיה כי הרכיבים דומים.

למגברים עושים מדידת הספקים לשם השוואה.

הוכיח... בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תמצא לי מגבר ב 500 ש"ח ש..."

אז פולס אודיו "נחמד" לטווח הקצר, אבל חשבתי שזה פורום קצת יותר רציני מזה. גל במקרה ואתה לא שם לב , לרוב החברה של היום שמופיעים בפורום אין כסף וידע , רוב החברה הוותייקים נעלמו משום מה . ואני לא חושב שלחברה האלו יש את היכולת להמתין , אז השאלה היא האם אתה ממליץ על זה או שהוא יקנה משהו שיתכן והוא יותר גרוע

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא הוכיח כלום, הוא רק שכנע אנשים כמוך וכמו גיא שהרכישה שלכם היתה מוצדקת.

2. אם כבר מדברים על ה"השוואה" הזו, הרי שלא בוצעה בדיקת הספקים, אלא רק ראיה כי הרכיבים דומים.

למגברים עושים מדידת הספקים לשם השוואה.

הוכיח... בדיחה.

או אה עכשיו התחלנו לדבר באוויר גל? "הוא רק שכנע אנשים כמוך וכמו גיא שהרכישה שלכם היתה מוצדקת"? אתה רואה שאתה כבר מדבר שטויות? מאיפה הגעת למסקנה הזאת שאני רכשתי את המגבר הזה? מאיפה הגעת לזה שאמרתי שהוא מגבר השנה? לא ראית שגם אני רשמתי מגבר סיני אבל לפחות מגבר יחסית חזק לסיני? אתה תמיד משמיט את הדברים שלא בא לך לראות ושם פה את הדברים שכן בא לך לראות ולירות איתם באוויר. איזה שטויות דיברת כאן גל, באמת שטויות. לא עשיתי מהמגבר הזה ענק, אפילו לא קרוב לזה, ואם אתה לא יודע לקרוא אני לא אשם בזה. ומי אמר לך שאני אמרתי שהוא זהה למאק אודיו? כמה שטויות רשמת כאן. ונראה לך שאני השתכנעתי שהמגבר זהה למאק אודיו? בחיים לא. אני לא מאלה שאמרו "וואו איזה יופי הוא בול אותו מגבר" כי אני עדיין לא טיפש ועדיין יש לי טיפטיפה יותר שכל ממה שאתה וחברך "מידן מל" חושבים.

וליהודה-זה שאתה מוותיקי הפורום לא נותן לך את הזכות לבוא ולהגיד דברים כמו שאתה אומר "אין כסף ואין ידע". למה מה אתה חושב את עצמך ? גאון? אולי יש לך יותר ידע ממני אבל מי אתה שתגיד שאין לי ידע או כסף? אני, בניגוד אלייך ול"וותיקי הפורום המהוללים" מתחשב בנסיבות שונות, כגון חוסר תקציב אצל חבר פורום, וזה לא ספציפי לחבר הפורום הזה, ומתחשב ואומר שהפולס הוא יחסית מציאה בשבילו, אפילו שהוא מגבר סיני, וכמו שאתם יודעים, מגבר הוא מגבר, לא משנה של איזו חברה. תפסיקו לשחק אותה פרופסורים, כי פרופסורים אתם לא. אלא אם כן ויש לך תעודה. דיי נמאס.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...