Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פולס אודיו 4400 יטגן לי את ה-dieci?

refael86
שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מצטרף לתגובה של גל

אף אחד באמת לא עשה מבחנים בין 2 המגברים ובדק ביצועים שלהם (ואי אפשר להשוות לפי מבחן שמיעה) ואני חולקק על הדעה של ניב זה לא משנה כמו הודעות דיברו פה על הפולס מול המאק

תכלס בדיקות בשטח ולא לפי עדות שמיעה לא זכור לי שמישו בדק

וזה שיש לו אותו לוח כמו למאק אודיו לא אומר שיש לו אותו רכיבים והוא נשמע 1 לאחד מבחינת איכות סאונד

אני לא מזלזל במגבר בגלל מחירו הנמוך או החברה ולהפך אני אומר שהוא נותן תמורה למחיר שלו

אבל זה סיכון לקחת מגבר שאין יבואן רישמי

ואחריות מסודרת ואני יודע את זה על בשרי עם המגברים של רד בוקס שיש בלאגן שלם בנושא האחריות שלהם

כמו בפולס אודיו

אז עדיף להשקיע עוד כסף במגבר משומש או חדש של חברה מוכרת ולא בעייה למצוא כאלה ועוד שמורים שיחזיק יותר זמן ובעיקר לשקט העצמי (ואני משאיר את הקטע של האיכות והביצועים בצד)

וסתם לידע כללי עם הפולס עולה 500 מוכרים מגבר של קרא'נץ לא פחות טוב מהפולס וחדש עם אחריות ב 650 שקל חפשו טוב ותמצאו

ומי שחושב שיש אחריות מסודרת לפולס ומעבדות ברמה שכוללות באחריות עליו

עדיף שלא ירשום תגובה על זה

כי אני יודע עם איזה מעבדות עובדים כמה באסטות בתחנה מרכזית בתיקונים של מגברים זולים

ואיך הם חוזרים אחרי התיקון

evo 8

אךךךךךך תענוג של מפלצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גיא, לא התכוונתי לפגוע בך או להסיט אליך את הזרקור - יצא כך, סליחה.

רק רציתי להראות שהתשבוחות האלו על המשקולת הזו יצאו מכל פרופורציה.

ושלא נתחיל שוב עם ההשוואה הדבילית בין 2 המגברים. (עוד איזה הנדסאי שחושב שהוא מבין...)

ואני ממליץ שתקשיבו לזה שמעלי, שידע להוסיף ולהאיר על עוד נקודות לעניין.

ושוב, אם הרמה של הפורום הזה חשובה לכם, תתחילו להתנהג בהתאם.

אם כל "ותיקי הפורום" ירימו ידיים (כמו שמרביתם עשה) אתם תמצאו את עצמכם מוקפים בהודעות

נעולות, בעוברי אורח בלבד, והרבה מגברי פולס אודיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה וויכוח בקשר למה שזאמבו אמר. זה נכון. רק אמרתי שלאוזניים שלי המגבר היה נשמע טוב עם פולס ו-C12. ישר יריתם חצים לעברי. זהו. דיי, נגמר הנושא. לדלג.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה העיקרית שאנשים קונים מתלהבים אבל לא חושבים על הכל עד הסוף ולא רואים את העתיד מה יקרה אחרי חודש אם יקרה משו למגבר

האם האחריות תכסה לי את זה ? מי יתקן את זה ? איזה חלקים ישימו לי בפנים ?

או אם בכלל יביאו לי מגבר משופץ או במקרה הגרוע לא יסכימו בכלל לקבל אותו לתיקון

אבל בסדר ברוב המיקרים מדובר באותם אנשים שחושבים שהם חוסכים ו "חכמים גדולים" ששמים *** על כל אחד מהפורום ובסוף משלמים כפול

ואז מבינים את הטעות שלהם

שוב אני לא שולל אופציות שהמגבר יכול להחזיק 5 שנים ללא תקלה אלה רק אומר מצבים שמתרחשים בציוד ברמה נמוכה ובמחירים זולים ובמיוחד במוצרים שאין להם אבא או אמא (זה יכול להיות עם רדיו דיסקים וכל דבר אחר לא רק עם מגברים ולא רק במגברים זולים רק)

*אבל מראש ברור שעל מגברים יותר יקירם האחריות פי 10 בלי להגזים מסודרת ופחות חפארית

אולי אי אפשר לראות את זה כי אתם מביאים את המגבר לחנות שקניתם אבל אתם לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים בנושא האחריות

בברכה

כפיר

evo 8

אךךךךךך תענוג של מפלצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום כפיר

אתה לא מביןן דבר אחד, גם במגבר של 10K יכול להיות בעיות עם האחריות.

מניסיון, אחירות מסודרת לא תמיד עובדת.

מי אמר שמגבר של 10K לא יכול להתקלקל, והיבואן לא יכול להאשים אותך?

אני בינתיים די התרחשמתי מה"יחס החאפרי" ,החליפו לי 3 מגברים ללא בעיות, תראה לי חנות שתעשה דבר כזה.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום כפיר

אתה לא מביןן דבר אחד, גם במגבר של 10K יכול להיות בעיות עם האחריות.

מניסיון, אחירות מסודרת לא תמיד עובדת.

מי אמר שמגבר של 10K לא יכול להתקלקל, והיבואן לא יכול להאשים אותך?

אני בינתיים די התרחשמתי מה"יחס החאפרי" ,החליפו לי 3 מגברים ללא בעיות, תראה לי חנות שתעשה דבר כזה.

ניב

זו בדיוק הבעיה, שאתה היית צריך כבר 3 החלפות (ויהיו לך עוד בדרך)

אני נזקקתי לתיקון אחד במהלך כל שנותי בתחום (15 שנה מספיק לך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבוב , החלפתי כי אני רציתי להתקדם למשהו יותר טוב, במקום להתקע עם מגבר חלש (פלטיניום 1000 וואט), בינתיים לא החלפתי את המגבר מהסיבות שאתה חושב עליהם, ומקווה גם לא להחליף.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ?

אני קניתי לא פעם אחת בשוק ואני מכיר את יוסי טוב

אין לך מה להיות מאושר אם קנית בשוק מגבר והחליפו לך 3 פעמים כי אחרי שהחזרת תיהיה בטוח שהם מכרו את מה שהחזרת (ואל תיהיה בטוח שחנות לא הייתה עושה אותו דבר למען הלקוח) ואפילו אם לא נגעת בו כל עוד אתה קנית אותו הוא נקרא מבחינתי משומש , כמו אוטו ברגע שאתה מעביר אותו למישו הוא עובר יד

אז תחשוב שאם קנית משם סאב ומישו החליף 3 סאבים עד שננעל על אחד

אז זה יוצא שהסאב שקנית שכב אצל איזה מישו בבית ואפילו אולי קצת עבד ותאמין לי גם מומחים לא יוכלו לדעת עם הוא עבד איזה חודש כל עוד הוא בלי פגיעות ובקופסא כמו חדש

(ויש לזה סבירות גבוהה כי ככה זה בשוק)

דבר שני תראה לי איך בדיוק אתה יכול להשוות אחריות של אוטופרט או s.g לאחריות של הבאסטה של ציון

:-o

או כל באסטה אחרת אז אל תדבר שטויות כי גם אם יתקנו לך מגבר שקנית בשוק אתה לא ידוע איפה תיקנו אותו

ועוד משו מגברים זולים מהשוק לא מתוקנים על ידי ברוקס וגם החלקים שמוחלפים שם ברמה ממש נמוכה

אם אתה מבין קצת באלקטרוניקה אז אתה אמור לדעת איזה הבדלים יכולים להיות בין רכיבים איכותיים לרכיבים זבל

ומנהלים יעלה לסגור דיי נמאס כבר להתווכח עם עובדות כמו שאנשים רבים עושים פה ..

evo 8

אךךךךךך תענוג של מפלצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב דיי מצדי שישעו אותי אבל יש גבול.

ניב א.

המגבר שקנית זה קקה.

נקודה!

אתה חושב שהחלפת למשהו יותר טוב מה V12 או נקרדינל. גם הם קקה.

זה חרא של סחורה ובתור משקלות נייר לא הייתי משתמש בזה!

אתה מנסה פה לדחוף אנשים שיקנו מה שאתה קנית כי אתה רוצה לקבל חיזוק על מה שאתה קנית.

כי אתה אדם חסר ביטחון עצמי שמחפש חיזוקים , וכל השירשור המטומטם שלך עליו עלה פה לכולם כבר מזמן על העצבים!

יש פה אנשים שעוש /ראו /התקינו מה שאתה לא תעשה כל החיים שלך.

תפסיק אם זה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אנחנו מנהלים דיון, לא חדר מלחמה נכון?

לא צריך לריב וצריך לנסות לפחות להבין אחד את השני.

כולנו זכאים להביע עמדה מסויימת, ולבחור דרך מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גל אתה צודק אני לא בעד לתקוף אבל יש גבול שבנאדם יכול לחפור בפורום בשטויות ובלהצדיק קנייה שלא מוצדקת

בקיצור ניב

אני קמווה מכל הלב שתהנה עם הרכיבים שלך ואני בטוח שתיהיה מסופק בתור אחד שמתחיל

אבל עדיף שתפסיק לחפור בנושא כולם הבינו את העמדה שלך לגבי המגבר ומה אתה חושב עליו

בברכה

כפיר

evo 8

אךךךךךך תענוג של מפלצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וליהודה-זה שאתה מוותיקי הפורום לא נותן לך את הזכות לבוא ולהגיד דברים כמו שאתה אומר "אין כסף ואין ידע" . למה מה אתה חושב את עצמך ? גאון? אולי יש לך יותר ידע ממני אבל מי אתה שתגיד שאין לי ידע או כסף?אמרתי עליך אישית ? בא נבהיר משהו ני ממליץ על המגבר מסיבה אחת פשוטה שאני מבין מי שואל את השאלות האלו על מגברים כאלו , ואני אישית חושב שמי שחושב שמגברים כאלו ור"ד המשוייכים איתו וכנ"ל וMP3 , עם כול הכבוד לא יכולים לתת סאונד אמיתי כמו שצריך להיות , וזה חוסר ידע/מודעות YOU NAME IT . אם אתה שייך לזה או לא אנני יודע . דיברתי באופן כללי

ואני חושב שבמקום לחנך צריך לייעץ בגובה העניים ולכן היות וגובה העניים הוא כזה לכן אמרתי את זה

גיא.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, ומהסיבה שאתה ציינת שאתה ממליץ על המגבר הזה זאת בדיוק הסיבה שגם אני ממליץ עליה, פשוט שאתה ניסחת את זה יותר טוב (נו טוב, יש לך יותר ידע ממני גם בניסוח משפטים :lol: ). לא הייתה פה כוונה לשבח את המגבר. אני בכלל גם מאלה שנגד מגברים סיניים, אבל מה לעשות כשמישהו צריך, אז ממליצים על מה שיש.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורווין, אתה פשוט מעלה את העצבים, אי אפשר כבר לראות את התגובות האידיוטיות שלך.

מישהו אמר שהמגבר הזה מושלם? תפסיקו כבר לדבר שטויות, זה מגבר בסיסי אך טוב, יכול לספק כל אחד.

המגבר הזה,, הוא הכי טוב שניתן להשיג בתקציב זעום, זהו, זה הכל.

אני צריך שום חיזוקים, אני יודע בדיוק מה קניתי ואני שלם עם זה, ולא אתה ולא מישהו אחר יגיד לי מה אני חושב.

פשוט נמאסת קורווין.

תפסיקו לדבר על המגבר הזה, חלאס, נגמר.

ק'.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...