Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת והתלבטות לפני קניה של סופר מיני.

slamdog
שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני לפני קניית רכב לנסיעות ארוכות ואני בהתלבטות בין היונדאי גטס והסוזוקי סוויפט.

המכונית תיסע מידי יום מירושלים לנתב"ג (לצערי לעבודה ולא לטיסה)

אני לא מחפש BMW 760 אני צריך רק רכב קטן ונוח שלא ישתה ים דלק ויהיה נוח לעשות איתו מידי יום את ה45 דקות האלה הולך וחזור.

בנוסף אם כבר קונים אוטו חדש אני מחפש גם את האוטו שיהיה יותר מאובזר ואיכותי.

אני מדבר על הדגמים הבאים:

1.5 103כ"ס GLX אוט' - סוויפט

1.6 106כ"סGLS אוט' - גטס

הרכב יקנה כחדש מהחברה.

-הדברים החשובים הם: בטיחות,נוחות נסיעה,דלק

תודה רבה לכול מי שעוזר :)

יש כמה מכשירים מכניים שמגבירים את הגירוי המיני, בעיקר אצל נשים

המרכזי ביניהם הוא המרצדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך יותר לכיוון של הסוויפט בגרסה המאובזרת שלה.

גם מפני שהיא נראת הרבה - הרבה יותר טוב לטעמי מהגטס.

וגם מפני שהיא הרבה יותר מאובזרת ונעימה מבחינת תא הנוסעים, והיא מאובזרת ב 6 כריות אוויר.

בזמן שבגטס יש 4 בלחץ.

בנוסף הצריכת דלק של הסוויפט נמוכה מזו של הגטס, שידועה אהבתה הרבה של התיבה האוטומטית לשתיית דלק 95.

בהצלחה,

טל.

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס האוטומטית ידועה בצריכתה המופרזת לדלק.

חבר יקר עבר סופשבוע איתה של נסיעות משפחתיות רגועות למדי עם מעט עליות ומזגן וכו' והצהיר על צריכות של בין 1 ל7(עירוני) ל1 ל 9 - 10 (בינעירוני).

מה גם שהיא ממש מכוערת ומעוצבת בצורה זולה עם פלסטיקים מעצבנים...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף לכל מה שאמרו פה - אתה בחיים לא תצליח למכור אותה, פשוט בגלל שיש רבבות בליסינג.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף לכל מה שאמרו פה - אתה בחיים לא תצליח למכור אותה, פשוט בגלל שיש רבבות בליסינג.

זאת כבר הגזמה, בכל זאת, לא כל האנשים מחפשים רכב מליסינג.

יש גם כאלה שמחפשים מידיים פרטיות.

זה לא שהוא יתקע עם רכב נדיר שאין לו שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת,לגטס מספר יתרונות על פני הסוויפט-היא מרווחת בהרבה וניתן להסיע בה 4 מבוגרים בנוחות יחסית,יש לה מערכת ESP(בקרת יציבות)שאין לסוויפט,לגטס 4 בילמי דיסק לעומת 2 בלבד בסוזוקי.

בעיניין צריכת הדלק-לידיעת כל המחרטטים,גם הסוויפט לא חסכונית במיוחד,ושני מכרים בעלי סוויפטים דיווחו על 9-10 ק"מ לליטר בממוצע.

חוזה הליסינג שלי עומד לפני סיום בזמן הקרוב,וכנראה שאת 3 השנים הבאות זוגתי היקרה תבלה בגטס חדשה,לאחר שהקודמת שירתה אותי בנאמנות מוחלטת(למעט 2 נוריות שנישרפו).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...