Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם בנוגע לתוצאות בדיקת רנו סניק 2002 (הכותרת ערוכה, זה ברור)

eran_k
שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הלכתי לראות רכב:רנו סניק 2002 אוט',יד שנייה 57000 ק"מ

האוטו נראה סביר,פגיעות קטנות בפח פה ושם אבל היסטרי

אין ספר טיפולים כי המוכר אמר שלא קיבל אותו (קנה את האוטו מטרייד אין קרסו)

בקרנו במוסך שבו הוא מטפל-הרכב אצלו רק כ 8 חודשים,בעל המוסל אמר שהרכב טופל בטיפול שוטף והחוחלפו בלמ"ז אחוריים וכמו כם עשו טיפול גדול לברקסים וסה"כ האוטו טוב.

אח"כ הלכנו למכון קומפיוטסט בראשון (אזה"ת ישן) שראיתי שהומלץ כאן מספר פעמים

להלן התוצאות

מערכת תקין/לא תקין אבחנה

מנוע,מע' קרור,דלק,הצתה לא תקין להחליף רצועת טיימינג במידה ונדרש עפ"י

הוראות יצרן, רעש גלגלות ורצועות

ניקוי ותיקון מערכת קירור

סרן קדמי ומע' היגוי לא תקין לתקן זויות היגוי

שילדת מרכב לא תקין

ליקויים בעלי משמעות נמוכה פגיעה מאחור,פגיעה בקורת רוחב אחורית

פגמים בצבע (פגיעות פח)

צמיגים לא תקין צמיגים בינוניים

העברת כח לא תקין רעש מתיבת הילוכים (לבדוק מצב שמן וגיר)

לסיכום הבוחן התייחס לכל סעיף ואמר שסה"כ לאוטו אין בעיות מיוחדות,והוא לא עבר תאונות

לגבי הגיר למשל הוא אמר שהאבחנה הו תהיה ל 90% מהרכבים שיבדקו, כנ"ל לגבי הצמיגים

מה דעתכם?

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר של רנו אוטומטי חשוף לתקלות יקרות של אלפי שקלים.

בנוסף, לא מוצא חן בעיני, פגיעה שרשומה בקורת רוחב... ושמצויין שילדה לא תקין.

תמיד יש הרבה כסת"ח (כיסוי ישבן למכון הבדיקה) אם רישום הערות תחת סעיף שילדה וקורת רוחב, היה מרחיק אותי מייד.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי לראות רכב:רנו סניק 2002 אוט',יד שנייה 57000 ק"מ

והחוחלפו בלמ"ז אחוריים וכמו כם עשו טיפול גדול לברקסים וסה"כ האוטו טוב.

- כבר הוחלפו? אם רק 57K ק"מ אמיתיים, כיצד נהגו ברכב שכבר צריך להחליף בולמים? (מילא אם היה מדובר ברובר ;-) אבל ברנו? )

שילדת מרכב לא תקין

לסיכום הבוחן התייחס לכל סעיף ואמר שסה"כ לאוטו אין בעיות מיוחדות,והוא לא עבר תאונות

- איך שני אלה מתחברים? הפגיעה בקורה היא מחלזונות שטיפסו עליה?

ערן

-----

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשרי שזייפו ק"מ כאשר המונה דיגיטלי?

לגבי הפגיעות הבוחן אמר שהרכב לא עבר תאונות משמעותיות והפגיעה בקורה היא בסה"כ "נגיעה" בפח האחורי

יש גם מכה בדלת נהג שלא הורידה צבע ושפשןף די מכוער בפינת הפגוש השמאלי,חוץ מזה לא נראה שהחליפו חלקים ברכב כי אחרת מן הסתם היו מתקנים כבר הכל לא?

הוא אמר שלדעתו הרכב במצב טוב ונתן המלצה חיובית לקנייה.מה שהפתיע אותי קצת כיוון שחשבתי שהם לעולם לא ממש אומרים אם כדאי או לא כדאי לקנות.

אני שולל כרגע קשר בין המוכר למכון כיוון שאני בחרתי את המכון והודעתי על כל למוכר רק אחרי שהגעתי לראות את הרכב.

מה שעוד הוא אמר לגבי המכה מאחור זה שהפגיעה בפח האחורי (מתכוון למכלול הפגוש אני מניח) גרמה למגע הקל מאד עם הקורה,הוא יותר אמר "שיש סימן" מאשר שזו ממש פגיעה. זה גם מופיע תחת "ליקויים בעלי משמעות נמוכה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילדת מרכב לא תקין

פגמים בצבע (פגיעות פח)

תגיד לי אתה, זה נראה לך הגיוני?:roll:

איך רכב יכול להיפגע מאחור בלי תאונה?(ועוד בכלל בשילדה?!)

סביר להניח שיש לו לא מעט קשרים עם הבוחן אם זה מה שהוא אמר לך.

אני מציע לקחת את הרכב למסוך שיבדוק את עניין התאונות שתהיה בטוח(אני מאמין שתמורת סכום סימלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשרי שזייפו ק"מ כאשר המונה דיגיטלי?

אין בעיה לזייף מד מרחק דיגילי - העדר ספר טיפולים מחשיד קצת.

נסה להתקשר למוסך של קרסו, ולהזמין תור לטיפול עם מס' רכב שאתה מעוניין לקנות ותשאל מה היה הק"מ בכניסה הקודמת למוסך.

לגבי הפגיעות הבוחן אמר שהרכב לא עבר תאונות משמעותיות והפגיעה בקורה היא בסה"כ "נגיעה" בפח האחורי

כדאי להרים את הרכב על ליפט ולראות בעיניים - בהחלט יכול להיות שהבוחן צודק.

יש גם מכה בדלת נהג שלא הורידה צבע ושפשןף די מכוער בפינת הפגוש השמאלי,חוץ מזה לא נראה שהחליפו חלקים ברכב כי אחרת מן הסתם היו מתקנים כבר הכל לא?

לא בהכרח.

הוא אמר שלדעתו הרכב במצב טוב ונתן המלצה חיובית לקנייה.מה שהפתיע אותי קצת כיוון שחשבתי שהם לעולם לא ממש אומרים אם כדאי או לא כדאי לקנות.

אני שולל כרגע קשר בין המוכר למכון כיוון שאני בחרתי את המכון והודעתי על כל למוכר רק אחרי שהגעתי לראות את הרכב.

מה שעוד הוא אמר לגבי המכה מאחור זה שהפגיעה בפח האחורי (מתכוון למכלול הפגוש אני מניח) גרמה למגע הקל מאד עם הקורה,הוא יותר אמר "שיש סימן" מאשר שזו ממש פגיעה. זה גם מופיע תחת "ליקויים בעלי משמעות נמוכה"

ראה הערתי בנושא למעלה

הרכב על פניו נראה בסדר (יש לי כזה) מה שדווקא צריך תשומת לב ולא התייחסת אליו היא העובדה האם הרכב עבר טיפול הכולל חגורת תזמון או לא. טיפול מקיף שכזה (שרכב בגיל של הרכב שלך כבר צריך לעבור) עולה בערך 4000 ש"ח במוסך מורשה, והרכב לא סולח למי שמדלג עליו...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...