Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקסו 1.1 או קליאו 1.2 מה כדאי?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 6417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכם!

רציתי את עזרתכם כדי להגיע להחלטה איזה רכב יותר עדיף לרכישה?

1. סיטרואן סקסו נפח 1.1 ל' שנת 2001 גיר ידני.

2. רנו קליאו B נפח 1.2 ל' שנת 1999-2001 גיר ידני.

מבדיקה בפורום שני הרכבים זהים בצריכת הדלק שלהם! שעומדת בממצוע על ליטר אחד ל17 ק"מ.

ההשוואה שרציתי לערוך כדי להגיע להחלטה סופית היא:

א. רמת הבטיחות בכל רכב.

ב. נוחות נסיעה.

ג. התנהגות כביש.

ד. אמינות. (אני מאמין שכל רכב שמקבל את הטיפולים שלו בזמן והוא מתוחזק כראוי אין סיבה שיכנס למוסכים סתם חוץ מהטיפול התקופתי שלו)

ה. אם שכחתי עוד משהו אז אתם מוזמנים לרשום.

מודה לכם מראש על העזרה להגיע כבר להחלטה, שיהיה לכולנו שבוע טוב ובטוח בכבישים אנא סעו בזהירות החורף החל.

בברכה,

עידן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכולן (שוב, מכוניות מעטות) נמכרו לחברות השכרה אגב. מחיר המחירון לעומת זאת, בקאנטים . בפחות מ20 אלף שקל לפני שיקלולים של קניה מהשכרה לשעבר אתה נוסע במודל 2001.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו מודל 2001 לפני שקלול מיד פרטית ולא מהשכרה מחירון 18000 ש"ח.

ולגביי הצריכת דלק שלה אני יודע בוודאות (כי הייתה לי כזו ואני רוצה אולי לחזור אליה ספציפית או לקליאו)

שהיא עשתה לי בעיר 1/16 ומחוץ לעיר 1/20 בשיקלול יצא לי 1/18 . אז אני לא יודע כמה זה יותר משמעותית מה1.4 אבל בעיני זו צריכה מספקת מאוד.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מהמלצותיכם אני מבין שעדיף לי ללכת על הקליאו הן מבחינת הנוחות והן מבחינת הבטיחות

אז ברשותכם הייתי רוצה להתמקד בקליאו. אם אפשר עוד מידע עליה זה יעזור מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מידע על הקליאו 99-2001? אפשר? ואיך היא בהשוואה לקליאו 2002 והלאה(צורה חדשה) יש עוד שינוי חוץ משינוי חיצוני?

כמובן שאני מדבר על המנוע 1.2 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מידע על הקליאו 99-2001? אפשר? ואיך היא בהשוואה לקליאו 2002 והלאה(צורה חדשה) יש עוד שינוי חוץ משינוי חיצוני?

כמובן שאני מדבר על המנוע 1.2 ליטר.

האם מישהו יודע מה ההבדל בין הקליאו 99-01 לבין הצורה החדשה של 02 והלאה?

יש חידוש לגבי המנוע? גיר? פנים האוטו? מה ההבדל בין שני השנתונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יודע מה ההבדל בין הקליאו 99-01 לבין הצורה החדשה של 02 והלאה?

יש חידוש לגבי המנוע? גיר? פנים האוטו? מה ההבדל בין שני השנתונים?

המנוע והגיר נשארו אותו הדבר.

ב02' - נוספו 4 כריות אוויר, ABS, חלונות חשמל קדמיים ונעילה מרכזית עם שלט כאבזור תקני בכל דגמי הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. רמת הבטיחות תהיה טובה יותר בקליאו, היא מודרנית יותר.

ב. נוחות נסיעה דומה בשתיהן, מכוניות נוחות מאוד.

ג. לסקסו התנהגות כביש טובה יותר, משקל קל יותר והנאה עדיפה מהנהיגה.

ד. אמינה יותר תהיה זו שטופלה באדיקות רבה יותר, אולי החלקים של הסקסו יהיו מעט יותר זולים.

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם מודה על העזרה! אם יש עוד משהו להוסף אשמח לשמוע!

שבוע טוב לכולם!

בברכה,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...