Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על פולקסווגאן פולו קלאסיק דיזל

trance4
שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא משנה השנה או שזה כן ואני לא יודע.

אני חייב לדעת איך הרכב הזה אם הוא חסכוני מבחינת סולר ורמת תקלות נמוכה.

ואני רוצה לדעת איך הוא מבחינת אקוסטיקה. כי אני רוצה להרכיב עליו את המערכת שלי.

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דורות לפולו קלאסיק . הם זהים כמעט מבחינה חיצונית , אבל בדור החדש (משנת 2000) יש דשבורד חדש, מודרני ויפה הרבה יותר מהישן. המנועים זהים , פרט לכך, שבדור השני המנוע מכוסה עם כיסוי פלסטיק יפה .

חיסכוני מאוד בצריכת הדלק , ניתן להגיע ל 1 ל 18 בנסיעה רגועה. נחשב אמין, אם עבר טיפולים סבירים . תא מטען גדול מאוד יחסית לגודל הרכב . מנוע מעט חלש , תלוי למה מצפים. צפוף במושבים האחוריים כמו הפולו הרגילה .

מבחינת אקוסטיקה - מצטער , לא יודע .אם כבר פולו קלאסיק , אני ממליץ על הסטיישן (ואריאנט) . שימושית יותר ולדעתי נראית יותר טוב

אתה חייב דיזל ? כמה קילומטרים אתה נוסע בשנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ מנוע דיי חלש אבל חסכוני מאד

לא יודע אם האוטו הזה כזה צפוף ישבתי במושב שליד הנהג והוא הרגיש דיי בסדר כמו משפחתית רגילה לדעתי יותר גודל גם מ306 4 דלתות לפחות ככה הרגשתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דורות לפולו קלאסיק . הם זהים כמעט מבחינה חיצונית , אבל בדור החדש (משנת 2000) יש דשבורד חדש, מודרני ויפה הרבה יותר מהישן. המנועים זהים המנועים דומים אך לא זהים. אחרי מתיחת הפנים ההספק והמומנט עלו מעט, וכן מספר שינויים קטנים נוספים במנוע. בדור השני המנוע מכוסה עם כיסוי פלסטיק יפה .

חיסכוני מאוד בצריכת הדלק , ניתן להגיע ל 1 ל 18 בנסיעה רגועה בנסיעה רגועה תגיע לאיזור ה 23 ק"מ לליטר סולר או אפילו לכיוון ה 25. אם "תקרע" אותו תגיע לכיוון ה 18. נחשב אמין, אם עבר טיפולים סבירים . תא מטען גדול מאוד יחסית לגודל הרכב . מנוע מעט חלש , תלוי למה מצפים. צפוף במושבים האחוריים כמו הפולו הרגילה .

מבחינת אקוסטיקה - מצטער , לא יודע .אם כבר פולו קלאסיק , אני ממליץ על הסטיישן (ואריאנט) . שימושית יותר ולדעתי נראית יותר טוב

אתה חייב דיזל ? כמה קילומטרים אתה נוסע בשנה ?

12345

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדיון ברשותכם

יש פולו קלאסיק בנזין+גיר אוטומט?

מה צריכת הדלק של דגם הבנזין?

איך האמינות והבטיחות של דגם הבנזין?

תודה

תענו בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפולו קלאסיק בנזין היו שני מנועים , שניהם 1600, אחד עם 75 כ"ס , השני עם 100 כ"ס.

קיימת גירסה אוטומטית , לדעתי כל האוטמטיות הן עם 100 כ"ס, יתכן וכאן אני טועה.

אולי יש כאן מישהו, שיש או היה לו רכב כזה, ויכול לספר לך על אמינות וצריכת הדלק.

הניסיון שלי הוא רק עם ה - SDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפולו קלאסיק בנזין יש מנוע 1600. עד השדרוג זהו מנוע 100 כ"ס מדגם AFT. יש לו מחלה אחת והיא נטייה להווצרות חרירים קטנים מאוד וכמעט לא נראים בצינור היניקה הפלסטי אחרי מד ספיקת האוויר. מנוע זה הופיע בגולף דור 3.

אחרי השדרוג, הפולו קלאסיק קיבל את המנוע AKL מהגולף דור 4, ויש לו 102 כ"ס.

שני המנועים מצוינים, עם תיבה אוטומטית וגם ידנית, אולם תצרוכת הדלק אינה דומה לדיזל.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...