Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי פולו GTI (מחיר מכירה...)

yossi_s1
שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב ככה יש לי אומנם עוד זמן (כ-11 חודש) עד להוצאת רשיון, אבל על מכונית צריך לחשוב כבר עכשיו כי צריך להשיג כסף בנתיים

כרגע יש לנו את המשפחתית...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959#post1011959

סובראו אימפרזה שנת 2004 מנוע 2000 סמק ההורים שלי מתכוונים להחליף אוטו עוד כשנה, בדיוק כשאני הולך להוציא רשיון, ההורים שלי נתנו לי את אפשרות הבחירה בתנאי שאני בוחר אוטו נורמלי במחיר סביר...

החלטתי שאני רוצה פולו GTI אני רואה אותה כמכונית כמעט מושלמת בגלל הרבה מאוד סיבות...

השאלה שלי היא כזו...

ברגע שאני ירצה למכור אותה האם צפוייה להיות לי בעיה? חוסר קונים? נפילת מחיר דרסטית? אני יודע שזה לא שלכולכם יש פולו GTI פשוט אני מדבר אולי היה לכם נסיון עם מכוניות דומת או שאולי יש לכם ידע בעניין אז הייתי שמח לקבל תשובה...

פשוט זה לא אוטו פפולרי ונחשב אוטו ספורטיבי וחלקם מאוד נופלים במחיר אז הייתי רוצה לדעת אם גם כאן המצב דומה...

תודה לעוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רכב חדש? להזכירך, פולו GTI עולה כ-155000 שקלים. היא קטנה משמעותית מהאימפרזה, מגיעה עם 3 דלתות וגיר ידני בלבד. אתה בטוח שההורים שלך מעוניינים במשהו כזה?

בנוגע לירידת הערך ומצב השוק - האמת שזו יכולה להיות בעיה. המחיר של הפולו כחדשה גבוה מאוד ואם היא תהנה מירידת הערך הלא גבוהה של הפולו הרגילה, מחירה יהיה גבוה מאוד גם בעוד כמה שנים, מה שבוודאי יבריח קונים פוטנציאליים. מצד שני, רכב שמור תמיד ימצא את הקונה המתאים (בעצם, זה להפך...) וחוצמזה, תמיד יש ביקוש לספורטיביות קטנות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה לא שאני מזלזל בך.

או שאומר שבהיעדר דבר טוב יותר לעשות או מקום מסויים ללכת אליו בחודש וחצי האחרון אתה בא לשאול כאן שאלות סרק.

ואני מבין טוב מאוד שרכישת רכב ראשון זה חשוב מאוד ואין להתייחס לעניין בזלזול.

אבל! אם יש לך עוד שנה עד להוצאת הרישיון אז זה אומר כנראה שעוד לא התחלת ללמוד בכלל נהיגה (או שאתה מתקדם בצורה ממש איטית).

אז להמליץ על רכב ספורטיבי ראשון לנער שעוד לא התחיל אפילו ללמוד נהיגה ולא יתחיל בזמן הקרוב זה לטעמי קצת מיותר.

אתה כנראה תשנה את דעתך (ככה זה הגיל) כמספר הקטיושות שנוחתות כאן מדיי יום.

תהנה מהזמן שעובר, זו אחלה תקופה, תוציא רישיון, תסיים את תקופת המלווה ורק אז לדעתי תהיה מוכן להחליט איזה רכב אתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג חדש שבימים הראשונים שיעלה על הכביש יעשה זאת על גבי פולו GTI?

זה אמור להדליק כמה נורות אדומות אצל כולנו.

לא שאני מזלזל בך חלילה, אבל פולו GTI זה אוטו לא קל לנהיגה של נהג חדש.

בכל אופן עם אתה נעול על החלטתך תודיע לנו שאתה מוציא רישיון, ממש לא בא לי טמבון של פולו

נכנס בי מאחורה ברמזור אדום...

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה לא שאני מזלזל בך.

או שאומר שבהיעדר דבר טוב יותר לעשות או מקום מסויים ללכת אליו בחודש וחצי האחרון אתה בא לשאול כאן שאלות סרק.

ואני מבין טוב מאוד שרכישת רכב ראשון זה חשוב מאוד ואין להתייחס לעניין בזלזול.

אבל! אם יש לך עוד שנה עד להוצאת הרישיון אז זה אומר כנראה שעוד לא התחלת ללמוד בכלל נהיגה (או שאתה מתקדם בצורה ממש איטית).

אז להמליץ על רכב ספורטיבי ראשון לנער שעוד לא התחיל אפילו ללמוד נהיגה ולא יתחיל בזמן הקרוב זה לטעמי קצת מיותר.

אתה כנראה תשנה את דעתך (ככה זה הגיל) כמספר הקטיושות שנוחתות כאן מדיי יום.

תהנה מהזמן שעובר, זו אחלה תקופה, תוציא רישיון, תסיים את תקופת המלווה ורק אז לדעתי תהיה מוכן להחליט איזה רכב אתה רוצה.

מחזק את דבריך, באמת אין עדיין על מה לדבר יש לך יותר משנה עד שתוציא רשיון,

ויגמר לך המלווה, אני חושב שכדאי שתחזור אלינו אחרי שתעבור טסט.

כי גם אם היה לך רשיון ההורים, שלך מתכננים להחליף רכב רק בעוד שנה,

אז גם מהבחינה הזאת, השירשור הזה לא רלוונטי, בגלל שעולם הרכב משתנה בצורה מהירה,

ואי אפשר לדעת מה המצב יהיה בעוד שנה, לכן השירשור הזה יכול להיותר רק בגדר השערה ותו לא.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה... דבר ראשון התכוונתי לפולו 1.8 GTI אין לי פה טעות והמחיר והגודל הם בסדר אנחנו משפחה של 4 בסך הכל וזה נדיר אולי פעם בשנה שאנחנו נוסעים אוטו מלא או יותר מ2 באוטו הבעיה היחידה של אמא שלי היא הגיר הידני אבל היא תסתדר

עכשיו נכון אני מבין אותכם ואתם צודקים באיזשהו מקום שזה מוקדם אבל ההורים מחליפים עוד כשנה אוטו למשך ה4 שנים הקרובות והם לא יחליפו אוטו בזמן קצר מזה ולכן אני רוצה את הפולו עכשיו ולא עוד 5 שנים וגם אם זאת לא הפולו אז כל אוטו אחר שאני ירצה

בכל מקרה זאת לא ממש שאלת סרק בכל זאת אימפרזה תמכר ב95 אלף ומטה יש הפרש שצריך להשלים וזה לא עושים ביום וגם לא בחודש ואני גם חושב שאתם לוקחים יותר מדי קשה את הקטע שנהג חדש יעלה עם אוטו ספורטיבי לכביש נהיגה היא לא דבר כל כך קשה (מנסיון (קצת קארטינג קצת נהיגה בשטחים פתוחים עם הסובארו פשע של אבא)) ולא חסר אנשים טחונים שעולים פעם ראשונה עם המרצדס 400 כ"ס של אבא... ואני מכיר אחד כזה... ואני לא רואה בזה דבר נורא...

בכל מקרה sronis ענה על שאלתי המרכזית ותודה רבה לך!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה בשביל להגיע מA לB היא אכן דבר לא מסובך במיוחד..

אבל אם בשביל זאת הדרך שאתה מתייחס לנהיגה, כנראה שהפולו GTI לא ממש בשבילך..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה בשטחים פתוחים עם הסובארו "פשע" של אבא?

הרגשת פעם כוח של אוטו ספורט כדוגמת ה GTI?

אתה משווה מהירות של קארט, אחיזה של קארט, ומסלול בטיחותי של קארט.

לנסיעה בפולו GTI?

לא שהפולו היא איזו מקלארן, וגם אני מכיר כמה "גברים" שלוקחים את האוטו של אבא בלי רשיון, רובם כבר פגשו איזה עמוד במקרה הטוב, או הולך רגל במקרה הפחות טוב.

בקיצור, לא משנה מה תחליט לקנות, שיהיה לך בהצלחה וסע בזהירות.

דבר אחד רק, תמיד תקשיב לאנשים עם נסיון יותר ממך, אני לא מדבר על סבא עם 50 שנה רשיון.

אני מדבר על אנשים פה בני +20 שנהגו כבר על כמה מכוניות ספורט ויודעים דבר אחד או שניים על נהיגה "מהנה" :wink: .

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא רואה בדיוק איזה הבדל יש בין הפולו לאימפרזה 2 ליטר.

זה לא כאילו הפולו כ"כ יותר זריזה ממנה , ואת שתיהן נהג דביל יכניס בקיר ונהג נורמאלי יהיה בסדר.

זה לא בדיוק איזה אוטו שנשמע כזה קיצוני (הנעה אחורית לדוגמא , המון כח , התנהגות מפתיעה - כמו 205 GTI שעזיבת גז בסיבוב תארגן לו מפגש עם מדרכה) ...

זה ספורטיבית שנשמעת די פרווה, סה"כ HOT HATCH.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה קודם כל אני לא איזה מטורף שחושב שהכביש הוא מסלול מרוצים או כל דבר אחר אני מבין את האחריות שיש בנהיגה אני רוצה מכונית כיפית שאיתה אני יוכל להנות מחוץ לכביש (מסלולים וכו') ואני רואה בפולו כפשרה לא רעה בין מכונית ליום יום ובין מכונית כיפית...

בכל מקרה אני מעריך את עצותיכם ואת הדאגה לי (וגם לכם אחרי הכל אנחנו כולנו על אותם כבישים) אני מניח שאת שלושת חודשי המלווה אני יבלה באוטו פשע של אבא הרבה אמרו לי שזו ה-תקופה ללמוד קצת איך לנהוג ואז אני יעבור לקניית מכונית שכנראה תיהיה הפולו כי כרגע אין הרבה אפשרויות אחרות מכיוון שיש לי ולאבא שלי עדיפות גבוהה לאוטו חדש.. אם כי אני יכול בסוף לגמור עם אימרפזה WRX... מה שכן כסף צריך להתחיל לחסוך אומנם כבר יש לא מעט אבל כמה שיותר יותר טוב...

תודה לכולם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דברים משתנים בשנה...

כשתגיע לגשר, תעבור אותו.

לשאול עכשיו על רכב שאולי (לדעתי לא אבל יש הפתעות) תיקנו עכשיו מראה שאתה דיי משועמם מהחופש...

ובכלל, קודם תקנה ואז כבר תחשוב על המכירה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כי אני יכול בסוף לגמור עם אימרפזה WRX...

למה רק wrx ? תקנה כבר evo9 קטן עליך ותזמין גם על הדרך מיטה ליד החלון בבית לווינשטיין

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרזתם, אנשים.

כולה הבנאדם רוצה מיני ספורטיבית קטנטנה שמגרדת את ה100 כ"ס ביום טוב...

זה לא רכב מסוכן בצורה יוצאת דופן וזה לא רכב בעל זנב שובב בצורה יוצאת דופן (וגם לא חזק בצורה יוצאת דופן).

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה.

נהג שפוי ישרוד כל רכב.

נהג דביל יתרסק עם כל רכב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון, מדובר בפולו GTI החדשה עם מנוע 1.8T שמפיק 150 כ"ס.

8.2 שניות 0-100.

לא בדיוק האוטו האופטימלי לנהג חדש, אבל גם לא אסון כמו WRX ושות'.

ולגבי נהג שפוי שישרוד בכל רכב - זה נכון לנהג עם שנה-שנתיים רשיון שכבר עשה קצת ק"מ ואולי גם קצת החלקות ויודע שרכב יכול גם להפתיע.

נהג חדש ברכבים מסויימים זה מתכון איום ונורא. (205GTI, אימפרזה טורבו, איוו, מיאטה, כאלה דברים)

נהג חדש בפולו GTI, אם הוא לא דפוק בראש, כנראה ישרוד.

ובכל זאת הצעות נוספות לנהג החדש שלנו, קצת יותר רגועות אבל עדיין מהנות:

1. אימפרזה 2.0R (לא טורבו), ידנית. 160 כ"ס, 4X4, ובגאז' של משפחתית. רק לא לקחת את האוטומטית, הגיר מקלקל את החוויה.

2. אם רוצים רכב קטן עם קצת מראה טוב - איביזה 1.4 "ספורט", 100 כ"ס. זריזה, לא מסוכנת, חסכונית. היה כאן בפורום איזה נהג חדש שקנה אותה והוא מבסוט.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...