Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו טורבו, איביזה 1400, פולו 16v- כולן 3 דלתות ושנת 96-97

jingel
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר, תלמד שאמינות היא כתוצאה מיחס מזניח של בעל הרכב.

רק שתדע שהבראבו זכתה למכונית האמינה של שנת 97 (או 96), הבראבו מכונית אמינה כל עוד מטפלים בה בזמן וביד אוהבת.

אנשים צעירים קונים אותה וחושבים שיש להם פונטו GT, חיים כל היום על המנתק.

תשאל פה את חברי הפורום מה דעתם על הטיגרה, יאמרו לך לא אמין.

ואני אומר לך מנסיו של שנה עם האוטו ו-0 תקלות שהאוטו כן אמין.

וזה למה?

קניתי מיד 1 שהיה בחור מבוגר וטיפל באוטו, ואני המשכתי לטפל באוטו ולשמור עליו, והאוטו הפגין אמינות מוחלטת.

אני מסכים, יש מכוניות שבאות מהמפעל בעיתיות, אבל יש מעט מאוד מכוניות שהן ככה, וזה לרוב במכוניות בודדות ולא דגמים.

רוצה מכונית 3 דלתות במצב טוב?...יש לך המון אופציות

בראבו

סיאט איביזה

מגאן קופה מהשנתונים המוקדמים

אופל קורסה (יש כמה 3 דלתות)

ויש עוד אם אני אפשפש.

בכל נושא שמצוין בו מכוניות ספורטיביות בתקציבים נמוכים תסתכל מה כותבים לך, בור ללא תחתית וכל מיני סיסמאות, והם צודקים.

כמו כאן http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=108971&highlight=%F4%E5%F0%E8%E5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה סגור על זה - כי ראיתי שירשור כאן שטענו כי יש גם 1400 עם 100 כוח סוס ??
התייחסתי למנועים של הבראבו! אין כזו 1.4 בעלת 100 כ"ס. אתה מוזמן לבדוק בקארפוליו.

פיליפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, תלמד שאמינות היא כתוצאה מיחס מזניח של בעל הרכב.

רק שתדע שהבראבו זכתה למכונית האמינה של שנת 97 (או 96), הבראבו מכונית אמינה כל עוד מטפלים בה בזמן וביד אוהבת.

מסכים.

השאלה היא כזו, מה זה רכב אמין בשבילך?

יש כאלה שרכב אמין בשבילם זה לקנות רכב, ולאחר שלוש שנים נאמר, למכור אותו לאחר ששום טיפול לא נעשה בו. אם כלום לא התקלקל, אז הרכב אמין.

ויש כאלה, שאני נכלל בינהם, שרכב אמין בשבילם זה רכב שעובר טיפול אחת לפרק זמן מסויים, ואם בין הטיפולים שום דבר חריג לא קורה, אז זהו רכב אמין.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר בשני המקרים רכב אמין. לא היו תקלות. תחזוקה שוטפת זה עניין של בטיחות ואורך ימים למנוע.

בכל אופן, לפותח השרשור - מהומה רבה על לא מאומה. יש לך הרבה אפשרויות. בנוגע לשאלה "אני אכנס לשם?" - לך ושב במכוניות!!!

מה אתה מצפה - שנמדוד לך אורכים וקטרים ונרד לחניה לבדוק מה נוח לך?

תעשה סיבוב, שב ותנהג בכמה דגמים ואז תדע מה נוח לך. אחר כך תחזור לפה עם 3-4 דגמים שכבר אתה יודע שמקובלים עליך ויעזרו לך להחליט.

קוואסקי EN 500 VULCAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו מאוד מאוד מרווחת יחסית לקבוצה.

במיוחד בגרסת 3 הדלתות.

הרכב היה יותר מרווח ממספר משפחתיות 1.6 מאותן שנים.

אמינות זה עניין של מזל ברכבים בני 10.

הרכב של פיליפ היה שלי במשך 4.5 שנים ולא השמיע ציוץ, ואצלו פתאום הופיעה תקלה של 5000 ש"ח לפי מה שהוא אומר כאן.

חשוב לקחת רכב עם ק"מ סביר ושמור, שווה אפילו לשלם כמה אלפים בודדים בשביל זה מעל המחירון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...