Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הפורום הוא המפלט האחרון"

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה חברה בזמן האחרון שואלים שאלות שאפשר למצוא אחרי חיפוש מעמיק או אפילו לא מעמיק באינטרנט .

אני לא רואה שום סיבה שיענו להם "חפש בגוגל" , "בואנה יא עצלן" וכדומה...

אני חושב שמי שיודע שיענה מי שלא שימשיך הלאה ולא ינסה לחנך .

מסכימים איתי ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה חברה בזמן האחרון שואלים שאלות שאפשר למצוא אחרי חיפוש מעמיק או אפילו לא מעמיק באינטרנט .

מסכימים איתי ?

מסכים. ועוד איך מסכים. וגם את תופעת הציניות המורחבת צריך למזער, זה מעצבן לשאול שאלה לגיטימית ולקבל ציניות לפנים כתשובה.

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכימים איתי ?

מסכים. ועוד איך מסכים. וגם את תופעת הציניות המורחבת צריך למזער, זה מעצבן לשאול שאלה לגיטימית ולקבל ציניות לפנים כתשובה.

גם זה אבל זה כבר משהו אחר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכימים איתי ?

צודק במאה אחוז - די עם הציניות :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד פונה אליכם כמפלט אחרון.

יש פה אנשים טובים הייתי אומר...

דרך אגב

מי כאן הבחור שיש לו נטייה לכבשים????

ראיתם את הפרסומת החדשה למנטוס :?::wink:

Life is a ciggerate, smoke to the end

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכימים איתי ?

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

מסכים איתך וגם עם מה שמתן כתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי!

כמו שאני רואה את זה - פורום זו קהילה שבה אנשים מחליפים מידע ודעות ועוזרים זה לזה. קהילה שבהחלט מוכנה לעזור לאנשים מבחוץ ולשאוף לצרף אותם.

אבל פורום (ובוודאי לא פורום פרטי כמו זה) הוא לא שירות לציבור, ולא מחוייב לאף מבקר חד פעמי באספקת תשובות מנומקות על נושאים שדנו בהם עשרות פעמים.

בשביל זה נשמרות כל ההודעות בארכיון וכל אחד יכול לחפש בו כרצונו ולמצוא בו את הדיונים שנערכו בנושא.

רבאק! אני לא מדבר על לשלוח אנשים למשהו מסובך כמו גוגל, שייאלצו רחימנא ליצלן להכנס לכמה אתרים ולקרוא באנגלית עד שיימצאו את מבוקשם (ציני? אני?), אבל נראה לי בהחלט לגיטימי, שאם בן אדם רוצה לדעת אם כדאי לו למלא אוקטן 98 כדי לשפר ביצועים - שייפנה לממשק החיפוש של הפורום ויימצא שם מידע מפורט לפני שהוא רץ ושואל שאלות שבערך כל שני עמודים עוברים עליהם שוב ושוב.

אני, לדוגמא, הצטרפתי בדיוק היום לפורום לנצ'יה בטא בריטי - ולפני שרצתי לשאול שאלה שמטריפה אותי כבר יותר משנה (איזה בולמי זעזועים, בשם כל האלים, אני יכול למצוא שיתאימו לאוטו?!?!?) ערכתי חיפוש בדיונים קודמים בפורום, השכלתי קצת (קוני כבר לא מייצרים דגם מתאים), ושאלתי שאלות אחרות.

ונכון - אני יכול פשוט לא להתייחס ולעבור הלאה. אבל כבר נתקלתי באנשים שאחרי רבע שעה מוסיפים הודעה בסגנון "מה? אף אחד פה לא יודע?"

ואתה יודע מה? מתאים לי דווקא לעזור להם - ולהפנות אותם למקום בו נמצא מידע מפורט, ולא לתת להם לקבל התעלמות או רבע תשובה ממישהו שאין לו סבלנות לחזור על כל הסיפור.

ולעניין הציניות - ידוע שאנחנו פורום של מתנשאים, לא? (זה היה בציניות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחתי!

אבל אתה לא ממש מדייק נכון שפורום זה הוא פורום פרטי אבל אני בתור משתמש פעיל יכול להעלות השארות והצעות לשיפור .

אני לא דיברתי על נושאים שדשנו בהם בעבר אלא דברים כמו "מישהו יכול לתת לי נתונים על טסטה רוסה שנת 89" וכדומה...

התשובות הינם - יש אתר כזה נקרא גוגל תשאל שם... תעשה טובה חפש לפני שאתה שואל...כאלה...

אז זה הסגנון שמפריע לי ואינני חושב שהוא מתאים ו\או הגיוני.

תראה אני לא רוצה להגיד אתם לא בסדר וכהנה וכהנה אני פשוט מאיר את עיניכם וזה הכל.

ולעיניין הציניות אני דווקא חושב שרוב הזמן היא במקום חוצמי רוני ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...