Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך שירות צמפיון שרף לי את האוטו בגינה של הבית (הערת הנהלה: שימו לב, מדובר בטרול!)

steve433
שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הערה חשובה למי שאין כוח או רצון לקרוא עד הסוף:

השרשור ננעל עקב חשד שמדובר בטרול/מתחרה של צ'מפיון מוטורס שכל מטרתו היא לפרסם השמצות חסרות בסיס.

את הנימוק לכך ניתן למצוא בהודעה האחרונה שבשרשור. נא לקחת את כל דבריו של פותח השרשור בעירבון מוגבל!

אלעד

והנה פרטי הסיפור. בבעלותי רכב מסוג גטה שנת ייצור 2011 .ביום א 14.7.13בשעה 19:23 התקשרתי לשירות של רשת צ'מפיון מוטורס (*6363) וזאת לאחר שהרכב לא הניע. (נדלקה לי נורת חיווי שמורה לי להעביר מניוטרל לפרקינג וזאת למרות ההילוך בפרקינג שניסתי להזיז את ידית ההילוכים גילתי שהוא תקועה).נשלח לביתי טכנאי שירות. הטכנאי הגיע לביתי בשעה 20:00 ביצע החלפה של פיוז ביקש ממני להיכנס לרכב להוציא אותו מהילוך חנייה למצב נטרלי. הטכנאי לדבריו תיאם עבורי גרר ליום למחרת . נפרדתי ממנו לשלום ונכנסתי לביתי.( מדובר בבית פרטי ורכב חנה בגינה הקדמית).לאחר מספר דקות הבחנתי בריח של פלסטיק שרוף וכאשר יצאתי לגינה הבחנתי כי מנוע הרכב עולה באש.

נסתי לכבות את הדלקה ע"י שפיכת דליי מים ובעזרת השכנים ע"י מטף, תוך כדי הניסיונות לכיבויי יצרנו קשר עם כיבויי אש (בשעה 8:35) לאחר כ 10 דקות בקירוב הגיעה ניידת כיבוי אש וכיבתה את הרכב. שכן כל הניסיונות שלי ובעזרת שכני לכיבויי הדלקה לא צלחו.

לאחר כיבויי מוחלט של הרכב יצרתי שוב קשר עם שירות הלקוחות של צמפיון לדווח על המקרה.

למחרת לאחר לא מעט תירוצים ספקו לי רכב חלופי.בהמשך התקשרה נציגת שירות לקוחות בשם אורית שכמובן דיברה בצורה חלקלקה במיוחד כמו "נשרף קצת הפלסטיקה" " לא נגרם נזק למנוע" "זה נראה כאילו ישנה הצתה נקודתית" "הטכנאי שהיה אצלך הוא עובד של חברת חוץ " ועוד כל מיני סיפורים. אני הסברתי לה בצורה מאוד תקיפה שאיני מוכן לקבל את הרכב השרוף חזרה בשום אופן

היא כמובן הציעה עסקת טרייד במחיר מופחת אבל שימו לב!!!!! רק בתנאי שאני אשלח לה סרטון שמתעד את האירוע. לבסוף גם דרשה להחזיר את הרכב החלופי שנתנו לי בטענה שהשמאי מהביטוח שלי מתעקב מלהגיע והשכרת הרכב עולה לצמפיון כסף!!!!!

בכל מקרה אורית תודה על שירות הלקוחות האדיב ותודה לצמפיון מוטורס ששרפו לי את האוטו ואת הגינה של הבית.

בתגובה כמובן אורית ענתה לי שישנה ירידת ערך לרכב של רק 5% עפ"י בדיקה של שמאי מטעמם. פשוט לא מעניין אותם שהם מסכנים את החיים שלך ,בבית שלך ,בגינה שלך ,איפה שילדים שלך משחקים בחופש הגדול.

בקיצור תודה צמפיון מוטורס! וכמובן תודה לגיר DSG !!!

אשמח לתגובות ולכל עצה איך כדאי לטפל במקרה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשחשבת ששמעת כבר הכל על הDSG. אני מקווה שתצליח לקבל רכב חדש מצ'מפיון.

zmjk2lvny2nj.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לפנות ישירות למישהו בכיר יותר?

אולי היא לא הבינה מה אמרת לה.

אני פשוט מסרב לקבל שמישהו שאחראי על שירות לקוחות יכול להיות כל כך :brickwall: (היא, לא אתה).

אם זה נכון, הם הפסידו לקוח שמתחיל לפזול לכיוון קליאו במקום פולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגבלה כלשהי למספר הפדיחות שיבואן יכול לעשות בשבוע אחד?

מצטער לשמוע על הרכב שלך, מקווה שתזכה לפיצוי הולם הן עבור הרכב והן עבור עוגמת הנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחשבת ששמעת כבר הכל על הDSG. אני מקווה שתצליח לקבל רכב חדש מצ'מפיון.

zmjk2lvny2nj.jpg

אחד הטובים ביותר שיצא לי לראות, באמת. הייתי שם על הקיר של צ'מפיון אם יש להם :-) [אבל ברור שאין להם, הרי הוא היה מתמלא בתלונות...]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תנסה להציג חוות דעת שהרכב לא נשרף בגלל הצתה מכוונת.

אחרי זה דרוש לקבל מחיר מחירון של הרכב, או לקבל רכב זהה מטרייד אין (בתוספת פיצוי על ירידת ערך של תוספת יד).

אגב, אשמח אם תיתן את מספר רישוי של הרכב, זה יעזור במקרה שהוא יתגלגל לאיזה מגרש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תשלח שמאי מטעמך.

2. תציע להם לקנות את האוטו עם ירידת ערך של 5 אחוז....

3. זה לא הזוי צמפיון זה המיץ של התחתית של הזבל, הבעיה שגם בזבל שאני זורק יש דברים טובים כי קבצנים מוצאים דברים שישמשו אותם, בצמפיון אין שום דבר טוב למצוא.

4. אתה גם צריך לדעתי חוקר תאונות, היכן נמצא הפיוז? בתא המנוע? האם השתמשו בפיוז עם הערך הנכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תנסה להציג חוות דעת שהרכב לא נשרף בגלל הצתה מכוונת.

.

מצטרף לדבריך. אם אכן היה כיבוי במקום, חוקר שריפות צריך לתת ד''וח ממה נבעה ההצתה. ברוב המקרים של שריפת כלי רכב גם משטרה מגיעה למקום, ולכן נשאר רק לבקש את מסקנות החקירה מהגורמים הרלוונטיים.

הרוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...