Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לסמוך על הבדיקות של חברות יד 2 לרכבים שלהם?

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 4065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבדוק באפק.יש תלוש הנחה על הבדיקה בעיתון הד הקריות במדור הלוח הבטוח. (150 ש"ח הנחה מ380 לא הולך ברגל)בהצלחה.

נ.ב.

הם מצוינים. מצאו לי שאסי בשתי מכוניות שהבאתי אליהם...

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבדוק באפק. אנחנו עוברים שם טסט. הם חאפרים לאללה.

אל תסמוך בחיים שלך על בדיקה שמציגה לך אותה סוכנות, עמדה אצלם פאסאט אחרי תאונה שהכל הוחלף, זוייף בה הלוח מחוונים והם טענו "האוטו של זקן, שהיה פחח, בלה בלה בלה, שום תאונה שום כלום". הרכב היה צבוע כולו חוץ מכנף אחורית. עזוב, סיפור עצוב. והם עוד רצו מעל מחירון.

קח למ.מ.מ מול משרד הרישוי בחיפה, הקפד וצא מרוצה. כנראה בלי הרכב.

שיהיה בהצלחה,

דבר איתי בפרטי אם אתה צריך את פרטי המקרה.

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תודה כולם על ההמלצות והאזהרות.

מראש לא אהבתי את הרעיון...

אני אלחץ עליה לרדת מרכישה שם, למרות שלמצוא סיריון בשוק הפרטי זה

פחות קל ממה שחשבתי.

והם עוד רוצים על סיריון מהשכרה רק 2000 מתחת למחירון (וק"מ מעל הממוצע) !...

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

שלום לכם,

מרוב ייאוש, החלטתי לחפש רכב יד 2 באחד ממכוני הטרייד מוביל מאחר ואיני מוצאת אנשים שרוצים למכור דייהטסו YRV או סיריון או טיויוה יאריס בשנים 2000-2003

תמליצו לי בבקשה על מכונים מסוג טרייד אין אמינים שנמצאים בתל אביב והסביבה בבקשה.

תודה

גלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע.

אני כנראה אקנה פיאט פנדה מקל אוטו בחיפה. אני רוצה לעשות בדיקה לרכב בקומפיוטסט. רצה הגורל וגם הם עושים שם את הבדיקות... אז מה? קל אוטו נותנים אחריות לשנה גם. האם הם יסתכנו בשמם הטוב? ומה לגבי קומפיוטסט? יתכן שיש להם קומבינה עם קל אוטו? ואם אני מגיע כשהרכב אחרי הכנה אבל לפני הבדיקה שלהם במכון ואני נוכח בזמן הבדיקה שלהם זה בסדר?

זה כאילו שאם אני אראה מסמך עם תאריך ושעה שממש סמוכים לקניה אני לא אסמוך על קומפיוטסט? אז למה שאלך לבדוק שם בעצמי כי בלי קשר תכננתי ללכת לשם כי אני חושב שהם אמינים, אולי אחרים חושבים שיש טובים מהם אבל הם ללא ספק בליגה הראשונה של המכונים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי את טופס הבדיקה של המכונית ההיא מקל אוטו בחיפה, כשישבתי מול סוכן המכירות.

ברור שלא תלך לקומפיוטסט, תצא לך בדיקה זהה - הם הרי לא טיפשים.

אני ממליץ לך על מכון טכנו ליין בעכו, ליד מוסך "פטין". אמנם לא אחד המשוכללים, אבל הוא אמין וכמובן לידו יש מוסך מורשה מורשה של פיאט (מוסך פטין).

אחרי שתסיים את הבדיקה - גש למוסך, קבל הערכת מחיר לתיקונים הנ"ל - ועם הערכת המחיר הזו גש לסוכן המכירות ודבר על ליבו (ועל כיסו).

לגבי הדייהטסו -זה רכב מבוקש, אין שום סיבה שהוא יוריד יותר מ-2000 שקלים כי אנשים קונים גם ככה. TAKE IT OR LEAVE IT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...