Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש הפורום-שבת ה27/8 באצטדיון רמת גן-שעה 12

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מגיע אם CIVIC חדשה כסופה(של אמא שלי), האוטו שלי במוסך הלך הגיר.

אם כבר הצעתם להכיר לפני המפגש, לדעתי הכי טוב שכל אחד ישים תמונה שלו כמו שראיתי כמה שעשו.( באופן קבוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא אוף טופיק. אתם רוצים להעלות תמונות שלכם לפורום תשימו בסמלון או בשרשור באוף טופיק. גם ככה הת'רד הזה גולש מהר מאוד לתחומים שלא קשורים לאודיו (והגיע ל6 עמודים על כלום) הדבר האחרון שחסר לנו זה שאנשים יעלו תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יש יש אני מגיע חברה שלי שיחררה אותי מהכנרת הזאת...

סגרנו על פשרה לסוע לים יום שישי...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, אני מגיעה ואם המערכת - הבנייה החדשה שלי, הייתי פותח ת'רד ומעלה תמונות אבל אני לאא ממש יודע איך - אז יאללה ניתראה....

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורל,זה שאתה פודל,ומבריז זה משהו אחר..:)

תגיע,ותביא את האשה,כבר אמרתי לך את זה לא???

אולי תדביק אותה בחיידק האודיו?

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע - בלי האישה....והיא לא תדבק בחיידק האודיו כי זה פשו מעניין אותה כקליפת השום - היא דווקא אוהבת מוזיקה ומעריכה מאוד איכות אבל הרכב הוא לא בדיוק המקום מבחינתה למצות זאת

ודבר אחרון : פודל כבוד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אנשים, הליגה מתחילה ומכבי חיפה נגד סכנין כרגע מעניין אותי יותר מאשר מפגש פורום :)

מה אני אעשה, אני מכור!

(וגם ככה אין לי מה להראות יותר מדי...)

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי אבל יש סיכוי שאני לא יגיע .

נפל עלי נסיעה לצפון לביקור דודים קרובים .

אני מבואס מוות ...

אבל יכול להיות שזה יתבטל , אמן:mm_sad: ...

חבל כל כך רציתי להיות נוכח במפגש הנ"ל ... מקווה איך שהוא להסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אנשים, הליגה מתחילה ומכבי חיפה נגד סכנין כרגע מעניין אותי יותר מאשר מפגש פורום :smile:

מה אני אעשה, אני מכור!

(וגם ככה אין לי מה להראות יותר מדי...)

אז מה זה זה:

Alpine CDA-9833 | Focal Utopia 6.5' | Image Dynamics IDMAX 12' | Xetec Gravity G-600
WISHLIST?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...