Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש הפורום-שבת ה27/8 באצטדיון רמת גן-שעה 12

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם.

לצערי, בעקבות מה שקרה עם הסובארו (בפורום הטכני - לכל המתעניינים), ייתכן ולא אוכל להגיע.

נקווה לטוב.

שבת שלום לכולם.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנזי תגיע עם הבחור עם הקליאו

הוא יעשה לך את הטובה הקטנה הזאת ויאסוף אותך...

או שאולי אפילו מישהו מהפורום יתנדב לעבור ולקחת אותך טרמפ על הדרך...

מאיפה אתה?

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה.

יש לי איך להגיע (יש לי בנוסף רכב מהעבודה..). הכל תלוי במצב הרוח ותלוי במה יגלו עוד כמה דקות בבדיקה במוסך.

נדאג לעדכן.

תודה מראש.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL אלון.....

הייתי מקודם עייף רק עכשיו קמתי ,כן קשה להיפרד מהפורום הזה כל פעם לתקופה של שבועיים אבל זה מה יש כרגע וצריך להסתדר.כן התגעגעתי והייתי בקשר טלפוני עם כמה משתמשים כדי לקבל עידכונים לגבי המפגש המדובר+לוח יד שניה בכל אופן ונאמר לי שיש מפגש מחר קצת מוזר לי שאני לא כמו תמיד במרכז העניינים בהקשר למה שהולך פה והאירועים החברתיים פה שאנחנו מרימים אבל ניחה. אני מקווה שבמהרה אני יחזור לפה באופן מורגש מאד כמו בעבר.

קיצר אנשים ניראה את כולכם מחר באיצטדיון...

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע כמובן, ויש לי בקשה קטנה :)

אם מישהו יכול בבקשה להביא מולטי מטר או אוהםמטר כי יש לי בעיה באונו וככה אני יוכל לפחות לצמצם את מקור התקלות :)

תודה מראש :)

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע כמובן, ויש לי בקשה קטנה :)

אם מישהו יכול בבקשה להביא מולטי מטר או אוהםמטר כי יש לי בעיה באונו וככה אני יוכל לפחות לצמצם את מקור התקלות :)

תודה מראש :)

תזכיר לי באי סי אני יביא

לא יודע איך פיספסתי את הדיון, אבל אני מגיע.

מקווה להנות כמו בפעמים הקודמות :)

גדעון.

מזל שאמרתי לך במפגש :wink: (ראשון והסביבה)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...