Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש הפורום-שבת ה27/8 באצטדיון רמת גן-שעה 12

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא מאמין....עופר הסביר לי שאם מכבים את המגבר הפנימי של האלפיין (לא ידעתי שיש אופציה כזאת) זה מעלה את הפרי אווט...בדקתי בנט וזה נכון...עם מגבר דולק הוא נותן 3.6 ועם מגבר כבוי הוא נותן 4 נקי !

וואלק אתה :D

שיבי...תודה על הנרגילה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שלעופר יש מזל שזה לא נגמר מסריח אם הדיסק (אתם יודעים שהוא ניסה לשרוף את הCOMP VR) לבחור בקליאו הירוקה. גועל נפש אנשים כמוך לא צריכים להגיע למפגש כזה. מעניין אם הבחור בקליאו יודע שאתה סתם צבוע. לא יפה לא.....

דאבל קיקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי שאתה אחד האנשים שתיארת לפני 30 שניות - לילה טוב ! תצחק קצת על עצמך....

אני נתתי לך עצה תעשה חיפוש על ההודעות שלי פה שהם לא הרבה אבל לפחות תוכל ללמוד מהם משהו ואז אולי תבין קצת אם מי אתה מדבר אתה גם מוזמן לשאול את המנהל של הפורום פה אני מאמין שלא יהיו לו דברים רעים להגיד עליי (חוץ מזה שתמיד הוא אומר לי לכתוב יותר יפה סליחה אייל :) ) מה לעשות אני אומר אמת זה אולי נשמע לך לא טוב אבל תאמין לי שזה עדיף בשבילך לא כל מי שמדבר יפה ומדבר כאילו הוא מבין באמת יודע משהו אני את שלי אמרתי תעשה עם זה מה שבא לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שישב בקליאו זה אני ולא עופר(גופיה ירוקה),ואף אחד לא ניסה לשרוף שום סאב,אני ועופר שהיה בחוץ היינו בקשר עיין וברגע שהסאב התחיל להתאמץ כיבינו את המערכת ונתנו לו לנוח,והבחור עם הקליאו הכסופה עם הסטרוקר ביקש שנשים אצלו את הדיסק...ועברנו לרכב שלו...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלעופר יש מזל שזה לא נגמר מסריח אם הדיסק (אתם יודעים שהוא ניסה לשרוף את הCOMP VR) לבחור בקליאו הירוקה. גועל נפש אנשים כמוך לא צריכים להגיע למפגש כזה. מעניין אם הבחור בקליאו יודע שאתה סתם צבוע.
שים לב ל-nick name שלי

והסיבה שבחרתי אותו בזמנו היא זו.........

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/8-12-2002-Misc-Meeting3.html

שים לב לסאב שמבצבץ ..........

ובמשך שנתיים רצופות באותה תקופה הסאב שלי ניגן נון סטופ את הדיסק הנ"ל ושרד כמו גדול.

אם הייתי רוצה לשרוף סאב לא הייתי עושה את זה ברכב שלא שלי-תעצור תיקח נשימה עמוקה ותחשוב שוב אם מה שכתבת משקף את מה שקרה.

בכלל היית במפגש? חברי פורום אחרים שכן היו במפגש שמו לב שמהתחלה הבחור שם פול ווליום בלי לשמוע את יכולות הרמקולים שלו (כולל הסאב) והחברה אמרו לו להנמיך לפני שיגרם נזק....והאחרון שאמר לו להנמיך זה אני ולקחתי לו את הדיסק כי הוא עוד שנייה שורף את הסאב והרמקולים.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נזק??? 2 דקות וחצי של טראק שמוקלט ברמה מאוד גבוהה איכותית באולפן כמו שצריך,על ווליום סביר.

המערכת כוונה ל30 בHU שזה חצי מהנצולת אצלו ברכב,שימו לב,כפי שכבר אמרתי לפני,לא אני התקנתי ולא אני כיוונתי סה"כ נתתי לבחור לשמוע את הדיסק,ואחר כך עופר נתן לו לשמוע את האינטרו של באס מקניק,זה לא תדרי בדיקה,לא סוויפים ולא כלום,זה עוד טראק שיש בו הרבה באס על ספקטרום רחב של תדרים.

אף אחד לא מנסה לשרוף שום דבר ואתה סתם מלהיט על שטות.

עוד הבחור ביקש ממני "לתת לו בראש" ...

ועדיין,בעדינות רבה הוגבר וכך הונמך ברגע שבוא הסאב התחיל להתאמץ.

אין שום סיבה שמשהו ידפק בשימוש נכון, פרט לעובדה שבכיוון מערכת בצורה לא נכונה יכול להגרם נזק,וזה הדיסק בטוח שלא יהיה אשם....:)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתתי לך עצה תעשה חיפוש על ההודעות שלי פה שהם לא הרבה אבל לפחות תוכל ללמוד מהם משהו ואז אולי תבין קצת אם מי אתה מדבר אתה גם מוזמן לשאול את המנהל של הפורום פה אני מאמין שלא יהיו לו דברים רעים להגיד עליי (חוץ מזה שתמיד הוא אומר לי לכתוב יותר יפה סליחה אייל :) ) מה לעשות אני אומר אמת זה אולי נשמע לך לא טוב אבל תאמין לי שזה עדיף בשבילך לא כל מי שמדבר יפה ומדבר כאילו הוא מבין באמת יודע משהו אני את שלי אמרתי תעשה עם זה מה שבא לך

אין לי בעיה לשמוע כל ביקורת שבעולם, רק תדע את הדרך לומר אותה, ולא באמת מעניין אותי מי אתה או מה רמת הידע שלך אם אין לך את הדרך לבוא ולדבר כמו בן אדם, ועם כל הכבוד לך...כן אפשר ללמוד דברים ואנשים כמו עופר שנתנו כמה טיפים חזקים מאוד בסאונד היום בהחלט לא מדברים באוויר....אתה לא היית במפגש לא יודע מה רוח הדברים לא יודע מי אני מה רמת הבנתי ועד כמה אני מושפע מאחרים,

תבין לבד שעצם העובדה שאני אומר שבפורום הזה לצערי כמעט ואין חובבי SQ אמיתי...אז אתה יכול להסיק שאני לא אקשיב לכל חובב SPL שיבוא ויבלבל את המוח על במה קידמית בזמן שהוא שומע חלונות זזים ולא מוזיקה....

בכל אופן - אם בא לך לתרום מהידע המקצועי שלך בטוח שכולם פה ישמחו שתגיע למפגשים ותומר דבריך....אם לא אין לך הזכות להגיב בזלזול על כלום בתר'ד הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...