Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקעה נפשי! מתחילת החופש הגדול מושחת הרכב לאיטו!

Shahaf
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטוחני שגם אתם קרבנות לבעיה האיומה הזו, הלא היא תופעת השעמום של בני הטיפש עשרה, שגורמת להם להשחית רכוש הזולת - ובמיוחד רכבים.

לפני כשלושה שבועות (יום שישי) עברה הלאנטיס טיפול, ולאחריו הרגשתי הייתה נהדרת (אמנם הרושם הטוב מהטיפול התבדה לחלוטין, אך זוהי סוגייה אחרת).

העברתי את היום עם הלאנטיס במערומיה, תוך כדי בחינת חלקיה הפנימיים ולמידה מתמשכת, חזרתי עם חיוך ושלל ביטים של מידע יקר ערך בתמונות, וערכתי לה טיפול יופי קט - ששיפר את הרגשת שנינו.

במוצאי השבת לקראת חצות חזרתי לביתי מבית חברתי, כולי שמח וטוב לב על אף העובדה שהיה עליי ללכת ברגל ולא להנות מנהיגה בלאנטיס יקירתי.

כתמיד, העפתי מבט חטוף על היקירה - אך אבוי! חשכו עיני!

הטאסה הקדמית-ימנית חסרה!

אצתי רצתי הביתה בבהלה וצעקתי על הוריי בשאלה אם היה תקר בגלגל, ונעניתי בשלילה - ישר הלכתי לצרוח על אחי כיצד לא שם לב למחסור בטאסה.

נסענו לחפש אותה, ואף התרתי לאחי לנהוג ע"מ שאוכל להקדיש את מלוא תשומת הלב לחיפושים אחר חלק הפלסטיק שחסרונו כה מכער את הרכב.

הגענו למקום החניה ששהתה הלאנטיס בו לפני שעות מספר - ולאחר סקירה נרחבת שנערכה 10 דקות (על רחוב קטן באורך 15 מטר) לא נמצאה האבידה.

התרחקתי לקצה המדרכה השני וחשכו עיניי - כעשרה מכוניות באיזור, בכולן חסרות הטאסה הקדמית-ימנית, כאילו זה אופנתי וצו השעה.

חזרתי הביתה רוטן ומלא זעם - מילא אם נלקחה הטאסה להשלים חסרון ברכב דומה, אך מדוע לבזוז לשווא?!?!?:mad:

ניחא, מס' מכוניות חסרות טאסה קדמית-ימנית, אך אט אט אני מבחין ביותר ויותר מכוניות שחסרות גם הן הטאסה הספציפית הזו - עד כי בשכונתנו מגיע אחוז המכוניות האלו לכחמישים%!

זוהי גם רק ההתחלה.

הסמל (הקדמי בלבד, האחורי כבר מזמן אינו) נגנב - כעת נראית החזית כה לא מושלמת.

כשביקרנו אצל המכונאי (שמטפל ברכב ברחוב מגוריה של דודתי), החננו הרכב ברחוב.

כשחזרנו, ראינו שריטות טריות שנעשו לנו על הצבע.

פרט נוסף - הפינה האחורית-ימנית נדפקה השבוע וכעת משופשפת באופן מכוער, אך כנראה זוהי תוצאה של נהגת מוכשרת ולא תלמיד כיתה ז' משועמם.

כעת אני שואל עצמי - מדוע פוגעים ברכבנו?

מדוע לי, שיצרתי לעצמי אוסף ענק של סרגלי ברזל שהוחרמו ממס' בלתי מבוטל של ילדי השכבה שניסו להעצים את אוסף הסמלים שלהם, מגיע שהרכב יתכער בגלל כמה ילדים משועממים?!

כל תקופת ההתבגרות שלי הייתי צופה בידידיי משחיתים רכבים וגונבים סמלים כדי לפאר את חדרם והייתי גוער בהם להפסיק.

שנה בדיוק היה הסמל מעטר את חזית הלאנטיס (מה-10.7 שנה שעברה, עקב תיקון פחחות חזיתי בו התווסף הסמל שכבר היה גנוב, עד ל-10.7 לפני ימים מספר, בו נוסף לילד מתלהב עוד מעשה להתפאר בקרב חבריו הנוכלים), ואני תמה מדוע לא יכולה התקופה בה נראה הרכב במצבו המושלם (עם סמל לצורך העניין) להיות כאורך חייו, ולא למשך מס' ימים קצוב - עד שיעשק ע"י אדם שלקח את החוצפה הישראלית צעד אחד קדימה.

אני זעוף וזעום, ומלא חרון וחימה, אך משלים עם האבידות שנבזזו לשם שמים ומקווה לעתיד מעט הגון יותר.

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך..... ככה זה פה בארץ הקודש.. :? אני יכול להגיד כמה דברים להבא - שים אזיקונים על הטאסות, אולי 2 אפילו.. ועל הסמל שים ניטים.. יש מקום... זה ימנע את הורדתו.. ולגבי השריטות.. אין מה להגיד, זה פשוט טבע פה בארץ..

לילה טוב, למרות הכל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים בארץ שבה הילדים אינם מתורבתים, ואף על כך נבזיים ומשחיטים, זה בא מהשורש.

היום אני יורד אל הרכב שלי (אופל), מוריד את הכיסוי ורואה סימנים על הבגא'ז שניסו להוציא

בכוח את החוט שעשיתי קשר כפול והכנסתי לתוך הבגאז וסגרתי עליו, זה הדבר היחידי

שהציל לי את הכיסוי מפני גניבתו!!

אני שמח שלא גנבו אותו, אבל במוקדם או במאוחר ילד יבוא עם סכין ויחתוך את זה ויעלם עם הכיסוי

שלי, אני רק מקוה שאני יראה את ויפו*ץ לו את הפנים, שילמד את הלקח בצורה הקשה!

למזלי עדיין לא חרטו לי "תתחדש" על הרכב, אבל במוקדם או במאוחר זה יבוא.

למה אנחנו צריכים לחיות בפחד מתמיד על הרכבים שלנו, אני מוצא את עצמי פעם פעמיים בלילה

הולך אל החלון לראות שהרכב בסדר והכל על מקומו.

כך לא אמורה להיראות חברה מתוקנת.

בברכת לילה טוב, ושקט ממשחיטים.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפריליה 50 סמ"ק שלי אין טאסות :)

רק מדבקה של אייבך ומדבקה של המוסך.

משתתף בצערכם, ותגידו תודה שזו רק טאסה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא קנית רכב חדש, היית עכשיו אצל פסיכולוג :)

אם זה כל כך מציק לך, אתה יכול ללכת לפירוקיה ולקנות 2 סמלים וטסה אני בטוח שלא חסר כאלה מכוניות בפירוקיה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח, השקט שיש כשאתה גר במושב....

אתם בחיים לא תבינו את זה...(טוב, אולי שמר, וגיל, זהו בערך) :|

לא לא רק הם ....

במשך היום אני בכלל לא נועל ...

לאומת זאת יוצא לי המון לחנות באשקלטאון.......פחד.......

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , בקשר לטאסות אין הרבה מה לעשות חוץ מאזיקונים

הפיתרון לסמלים:דבק אפוקסי ,ובנוסף לשים מערכת אזעקה עם חיישן מגע/זעזועים מחוברת לצופר של סמיטריילר או משהו מרתיע בסגנון :twisted:

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, ככה זה אצלנו, אין כבוד לרכוש של אנשים אחרים. :evil:

הפתרון הכי טוב הוא פשוט לא לשים סמלים, תעשה פשוט החלקה, ותקווה לטוב. :?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יעודד אותך, אתמול חבר שלי עשה צדק. על כל המשתמע מכך (בשיכון המזרח, בראשל"צ).

הוא החנה את האלמרה המשפחתית שלו ליד הבית של חברה שלו, שהוא בא לחזור הביתה לקראת 02:00-2:30, הוא מגלה איזה "צפוף פיגמנטים" שמנסה לבדו להסיר לו את הספויילר המקורי של האלמרה, שבצד מונחות 4 טאסות שהוסרו מקודם.

במקום לצעוק עליו ולנסות להבריח אותו, הוא יצא מהחצר האחורית, והתנפל על אותו זב-חוטם, הצליח להשתלט עליו (לפי מה הבנתי הוא היה בערך בגיל 17), הכניס אותו לרצפת המושב האחורי, וקיפל עליו את הכיסאות ככה שהם סוגרים עליו. אומנם לא מצב בטוח לנסיעה, אבל יש דברים גרועים יותר. הטאסות שהוסרו נזרקו למושב שליד הנהג.

במשך חצי שעה שלמה הנער הזה בכה שישחרר אותו, ושהוא מצטער, אבל אותו חבר יצא כלי שאקל-שפיץ-פלייאר. הוא התחיל בנסיעה (אומנם ללא משענת לגב), ואמר לו שהנה עוד כמה דק' הם מגיעים לתחנת המשטרה ולאחר מכן שינה את גרסתו שעכשיו הוא מסיע אותו למגרש המשפחתי ש"יסגרו חשבון".

בסוף הוא הוריד אותו באישון לילה, באיזשהו טיז-אל-נבי בכפר סבא, ומשם המשיך בלחיצת גז נדיבה לביתו שברעננה.

אני לא יודע אם היה לי את האומץ לעשות דבר שכזה, אבל אני חושב שזה המעשה הנכון לעשות. מספיק שרק אותו עולל חוטף על הראש "אכיפה משמעתית" שכזו בכדי להבין שזה לא משחק - זה אשכרה פלילים.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם ב YNET שמרצדס מתכננים לשים משהו בסמלים שלהם שישפריץ חומצה בכל פעם שינסו להתעסק עם הסמל .. זה מעניין.

נראה לי שקראת את זה בשינה... אין מצב שהם יעשו דבר כזה.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יעודד אותך, אתמול חבר שלי עשה צדק. על כל המשתמע מכך (בשיכון המזרח, בראשל"צ).

הוא החנה את האלמרה המשפחתית שלו ליד הבית של חברה שלו, שהוא בא לחזור הביתה לקראת 02:00-2:30, הוא מגלה איזה "צפוף פיגמנטים" שמנסה לבדו להסיר לו את הספויילר המקורי של האלמרה, שבצד מונחות 4 טאסות שהוסרו מקודם.

במקום לצעוק עליו ולנסות להבריח אותו, הוא יצא מהחצר האחורית, והתנפל על אותו זב-חוטם, הצליח להשתלט עליו (לפי מה הבנתי הוא היה בערך בגיל 17), הכניס אותו לרצפת המושב האחורי, וקיפל עליו את הכיסאות ככה שהם סוגרים עליו. אומנם לא מצב בטוח לנסיעה, אבל יש דברים גרועים יותר. הטאסות שהוסרו נזרקו למושב שליד הנהג.

במשך חצי שעה שלמה הנער הזה בכה שישחרר אותו, ושהוא מצטער, אבל אותו חבר יצא כלי שאקל-שפיץ-פלייאר. הוא התחיל בנסיעה (אומנם ללא משענת לגב), ואמר לו שהנה עוד כמה דק' הם מגיעים לתחנת המשטרה ולאחר מכן שינה את גרסתו שעכשיו הוא מסיע אותו למגרש המשפחתי ש"יסגרו חשבון".

בסוף הוא הוריד אותו באישון לילה, באיזשהו טיז-אל-נבי בכפר סבא, ומשם המשיך בלחיצת גז נדיבה לביתו שברעננה.

אני לא יודע אם היה לי את האומץ לעשות דבר שכזה, אבל אני חושב שזה המעשה הנכון לעשות. מספיק שרק אותו עולל חוטף על הראש "אכיפה משמעתית" שכזו בכדי להבין שזה לא משחק - זה אשכרה פלילים.

כל הכבוד לחבר שלך, אני לא הייתי כ"כ מאופק כמוהו. אני פשוט מוציא M16 ועושה לו סמל יפה של אופל על החזה. אני מצטער אבל כבר אין לי רחמים לילדים האלה אחרי השריטה שעשו לי על כל האוטו ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...