Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקעה נפשי! מתחילת החופש הגדול מושחת הרכב לאיטו!

Shahaf
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תעשה את זה עם M16 אז הגב שלו יהיה ממש לא יפה.. עדיף סכין מלובנת.

וברצינות, צריך לקחת כל חרא כזה לתחנת המשטרה הקרובה בליווי בעלי האוטו.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחף, אני מבין אותך. ככה אני גם הרגשתי ביום הראשון של החופש הגדול, לא מזמן, כאשר יצאתי החוצה וראיתי את מראת הצד השמאלית שבורה ותלוייה על הדלת רק בעזרת הגומי שלה. הלכו 140 ש"ח.

חרא של אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות נגד ההשחתות והוונדליזם הזה של החופש הגדול או בכלל, אלו בני נוער או ילדים משועממים שאחרי הנרגילה והוודקה יוצאים לחפש ריגושים.

ובטח שלא לכלוא נער במושב האחורי ולקפל עליו כיסאות, אני רוצה לראות את הפרצוף של חבר שלך עם הוא היה עושה תאונה והנער הזה בן ה 17 היה נשאר נכה.

אז מי שגנב שיהיה לו כסף רק לתרופות ובחיים שלא ידע מה זה רכב ונהיגה.

אבל לא אלימות, זה לא יותר חכם מגניבה, אלא הרבה יותר חמור ופלילי יותר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעשה את זה עם M16 אז הגב שלו יהיה ממש לא יפה.. עדיף סכין מלובנת.

וברצינות, צריך לקחת כל חרא כזה לתחנת המשטרה הקרובה בליווי בעלי האוטו.

אה כן?,ומה בדיוק יעשו לו בתחנה? יגידו לו נו נו נו לא יפה ,ויזמינו תהורים שלו ,ומה ההורים שלו יעשו לו? יגידו לו נו נו נו לא יפה,ובאותו ערב הוא ייצא וימשיך עם השטויות.

זה הבעיה בארץ ,המערכת המשפטית עדינה מדיי במיוחד בקטעים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם ב YNET שמרצדס מתכננים לשים משהו בסמלים שלהם שישפריץ חומצה בכל פעם שינסו להתעסק עם הסמל .. זה מעניין.
תראה במוסך עבדו שעה כדי להוציא את הכוכב באמצע (סמל אחורי) שכמה ילדים מפגרים ניסו להוריד והצליחו להוריד רק את העיגול , כמעט בלתי אפשרי להוציא את הסמלים שלהם.

כנ"ל הקדמי אפשר לשבור אותו אבל להוציא אותו כיחידה אפשרי רק אם פותחים מכסה מנוע.

זה דוגמא מהמונית של אבא שלי (E-CLASS) של אבא שלי.

אגב אותו לילה שזה קרה אותו ילד מפגר החליט סתם לכיף להוריד את הפס קישוט , שרק אותו פס קישוט עולה בחברה 1200 שקל .

אגב אותו טיפש נתפס בגלל טעות שעשה הוא פירק גם מהמונית האנגלית של אבא שלי את הסמל האחורי בשלמותו וזה רכב נדיר , והטיפש הזה התחיל להתגאות בסמלים שלו וסיפר את זה לאנשים וזה הגיע לאוזן של חבר וגילה לי מי זה ואותו אחד בוא נגיד ככה לא רק ששילם את הכל (יותר נכון ההורים שלו) , הוא גם לא יתקרב ברדיוס של כמה קילומטרים לרחוב אצלנו כי בפעם הבאה זה לא יגמר בשבילו ב"טוב".

אגב אני בן 17 ויש לי חופש אבל בחיים לא עלה רעיון כזה מפגר ללכת לפרק דברים ממכוניות , זה פשוט ילדים משועממים ומסכנים שעושים כאלה דברים , ובכלל זה "אופנה" חדשה בארץ לגנוב ממכוניות כל מיני חלקים, וזה בכל הגילאים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות נגד ההשחתות והוונדליזם הזה של החופש הגדול או בכלל, אלו בני נוער או ילדים משועממים שאחרי הנרגילה והוודקה יוצאים לחפש ריגושים.

ובטח שלא לכלוא נער במושב האחורי ולקפל עליו כיסאות, אני רוצה לראות את הפרצוף של חבר שלך עם הוא היה עושה תאונה והנער הזה בן ה 17 היה נשאר נכה.

טוב נו, מה אתה רוצה שאני אגיד? אם לך יש כסף מיותר להשקיע על חלקי חילוף בכל פעם שמישהו גונב ממך משהו - שיבושם לך. אני מקווה שאתה יודע שאתה מסייע לכל אותם שרצים להמשיך במעשי הוונדליזים שלהם.

אני תומך במעשה של חבר שלי, גם אם אתה חושב שהוא לא נכון.

ברגע שאתה מעניש אחד כזה (היית פעם בצבא? אתה יודע איזה השפעה פסיכולוגית נגמרת לבנאדם שמשליכים אותו בשטח חשוך שהוא לא מכיר? - תחשוב על תחושת חוסר האונים ופיק הברכיים שנגרם לאותו זרעון שחשב עד לפני חצי שעה להתהדר בספויילר חינם-חינם של אלמרה לרכב של אבא-אמא שיש עליו טאסות של לאנסר, סמל של מרצדס, ופסי קישוט של טויוטה) - אתה פשוט החזרת עוד מישה לדרך הישר. הצלת את החיים שלו, גם אם האמצעים למטרה הזו אינם כשרים והומנים מספיק לטעמך.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי בדיחה שחיים אוסדון סיפר ...אנשי בת ים לא להפגע!

אתמול הסתובבתי בבת ים בשעות הבוקר, וראיתי קייטנה של ילדים בני 8-10 מטיילים ברחובות בת ים, ובידם טאסות של מכוניות, אמרתי למדריכה בקייטנה , "מזה צריך להיות?! לא ראית שהם גונבים?!" היא ענתה לי "עזוב אותם, הם לא הוציאו הגה" :roll:

ובקיצור, אין מה לעשות חוץ מאשר להיות עירניים כמה שאפשר :twisted:

בית-שמש אימפריה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, מה אתה רוצה שאני אגיד? אם לך יש כסף מיותר להשקיע על חלקי חילוף בכל פעם שמישהו גונב ממך משהו - שיבושם לך. אני מקווה שאתה יודע שאתה מסייע לכל אותם שרצים להמשיך במעשי הוונדליזים שלהם.

אני תומך במעשה של חבר שלי, גם אם אתה חושב שהוא לא נכון.

ברגע שאתה מעניש אחד כזה (היית פעם בצבא? אתה יודע איזה השפעה פסיכולוגית נגמרת לבנאדם שמשליכים אותו בשטח חשוך שהוא לא מכיר? - תחשוב על תחושת חוסר האונים ופיק הברכיים שנגרם לאותו זרעון שחשב עד לפני חצי שעה להתהדר בספויילר חינם-חינם של אלמרה לרכב של אבא-אמא שיש עליו טאסות של לאנסר, סמל של מרצדס, ופסי קישוט של טויוטה) - אתה פשוט החזרת עוד מישה לדרך הישר. הצלת את החיים שלו, גם אם האמצעים למטרה הזו אינם כשרים והומנים מספיק לטעמך.

סיפור מעניין על חוואים ורמת הגולן...

ברמה יש חוואים שמגדלים צאן. בכל מקום שיש חוואים שמגדלים צאן יש גם גנבים.

אלא שברמה המישטרה לא ממש נוקפת מדיניות אכיפה איתנה. אם בזמן הסיור הם רואים גנב, והצליחו לסיים את הכריך בזמן, לגמור את הקולה מהפחית ולנגב את הפה, אז הם רודפים אחריו...

לחוואים נימאס, הם שמו מארבים ותפסו את הגנבים והובילו אותם כלאחר כבוד לתחנה...

לא שאחרי תקופה קצרה מאוד ניתפסו אותם גנבים גונבים בקר ע"י אותם חוואים....

הגנבים שניתפסו הובלו "למישפט שדה", שבו הם הופשטו, ניצבעו בירוק ושוחררו בכניסה לרמת הגולן באמצע הלילה...

כמובן שהם היתלוננו במישטרה וניפתחו נגדם תיקי חקירה :shock:

מרגיז, מעצבן, מקומם עד מאוד שמישהו שעושה לך נזק בבית שלך ואתה לא יכול להיתגונן, המערכת שאמורה לתת לך הגנה מפשלת בגדול ואתה "צריך לעשות את העבודה בעצמך" בסוף גם נידפק...

אותו הדבר כאן, זה מקומם, מרגיז וכו'... אבל כשאתה תופס ילד גונב סמל ומוריד לו סטירה, הסבירות שיפתח נגדך תיק על תקיפת קטין היא גבוהה ביותר...

לעומת זאת, פתיחה של תיק במישטרה עלולה להרתיע "ילד טובים", יותר מזה, עלולה לשמש דוגמא לחברים שלו...

ואם זה לא יעזור, תמיד אפשר לצבוע בירוק :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרכים הרבה יותר טובות ממשפטי שדה.

עדיף שתצלם אותו בזמן עבודה תתפוס ותראה לו שאם זה אתה הולך למשטרה ויש לך כאן צילומים של עוד חבר'ה שלו מהזמן האחרון.

ככה הם יפחדו ולא יחזרו בכלל לגנוב.

או שיש מעצר אזרחי, אתה יכול להכניס אותו לרכב ולהזמין ניידת משטרה שהיא תיקח אותו.

וברור שאנ'לא פריאר ואין לי כסף מיותר למסלים, טאסות, פסי קישוט ושאר הדברים.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיש מעצר אזרחי, אתה יכול להכניס אותו לרכב ולהזמין ניידת משטרה שהיא תיקח אותו.

אתה חי בסרט. פופקורן? :popcorn:

שוטר: "עזוב, עזוב. אני מכיר את אבא שלו / הוא הבטיח שהוא לא יעשה את זה יותר. ".

:x

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי עלית על סטארט אפ :-P כל עוד המושב הקידמי לא יתקפל עליו זה נישמע לי דווקא מאוד בטיחותי כי אין לו לאן לעוף, הוא יושב טוב

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי עלית על סטארט אפ :-P כל עוד המושב הקידמי לא יתקפל עליו זה נישמע לי דווקא מאוד בטיחותי כי אין לו לאן לעוף, הוא יושב טוב
:screwy::lol::hihi:

באמת בזמן האחרון אנשים יותר מדי חושבים על סטארטאפים...

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמרו אמן.

ולא בצחוק, האנשים האלה לא גנבים כי אין להם מה לאכול.

ה@#$^& האלה גונבים בשביל ההנאה והם יודעים בדיוק מה התוצאות.

יש גם משהו טוב באיראן שם מורידים ידיים לגנבים.

ותאמין לי שאחרי יד אחת פחות לאיזה עארס לא היה נגנב שום סמל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...