Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי היבואן הרשמי של צמיגי KUMHO בארץ?

_YAIR_

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, matanff כתב:

על גוגל שמעת?

IMG_4609.png

אל תתנשא. אני חיפשתי לפני כמה ימים מי יבואן צמיגי דנלופ, ולא הצלחתי למצוא באינטרנט. ואני לא מדבר על מפיצים/משווקים. אלא יבואן מורשה.

יש כנראה סיבה - או שיש כמה יבואנים, או יבוא מקביל, וכו'. דווקא יבואן דנלופ לצמיגי אופנועים, או לנעלי דנלופ, היה פשוט יותר...

• אהבתי 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.tirepro.co.il/מי-אנחנו/קבוצת-נעמן/

צמיגי נעמן 1988 יבוא ושיווק בע"מ הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית של צמיגי קומהו, דאבל קויין, ווסט-לייק ואדבנס בישראל.

מערך השיווק של החברה מושתת על שרות טוב, אמין ומהיר. אנשי השטח מטפלים באופן שוטף בלקוחות, הן באספקת צמיגים והן במידע ובייעוץ בנושאים טכניים בהתאמת הצמיגים לדרישות הלקוח.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, thebaron כתב:

אל תתנשא. אני חיפשתי לפני כמה ימים מי יבואן צמיגי דנלופ, ולא הצלחתי למצוא באינטרנט. ואני לא מדבר על מפיצים/משווקים. אלא יבואן מורשה.

יש כנראה סיבה - או שיש כמה יבואנים, או יבוא מקביל, וכו'. דווקא יבואן דנלופ לצמיגי אופנועים, או לנעלי דנלופ, היה פשוט יותר...

מי מתנשא? הבן אדם השקיע יותר זמן בפתיחת השרשור מלנסות לחפש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החיפוש, לא כל אחד מיומן בניסוח השאילתה.

image.thumb.png.409b21a29f119dbbd1fdab515850c6d3.png

התוצאה הראשונה ברשימת המיקומים

עריכה אחרונה על ידי zaf
הגהה

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הגזמתם. "יבואן kumho". ככה פשוט.

אבל זה האינטרנט היום.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...