Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

audi a6

yahli123

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות אאודי A6 2007 3.0tdi (טורבו דיזל) 233HP יד 7 220,000ק"מ.

לא כל כך הבנתי למה מוכרים אותן במחירים כל כך מצחיקים כמו 20-25 אלף שקל. 

אשמח אם מישהו יתן דעה על האוטו מה הבעיות, תקלות וחוות דעת האם כדאי או שלא.

אני נער בן 18 שרוצה אוטו חזק יחסים ואין לו תקציבים גבוהים אם יש המלצות למכוניות אשמח לקבל, תודה

לפי מה שאמרו לי ואני יודע מכוניות הדיזל אמינות מאוד ולא נהרסות בקלות רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yahli123 כתב:

אני מעוניין לקנות אאודי A6 2007 3.0tdi (טורבו דיזל) 233HP יד 7 220,000ק"מ.

לא כל כך הבנתי למה מוכרים אותן במחירים כל כך מצחיקים כמו 20-25 אלף שקל. 

אשמח אם מישהו יתן דעה על האוטו מה הבעיות, תקלות וחוות דעת האם כדאי או שלא.

אני נער בן 18 שרוצה אוטו חזק יחסים ואין לו תקציבים גבוהים אם יש המלצות למכוניות אשמח לקבל, תודה

לפי מה שאמרו לי ואני יודע מכוניות הדיזל אמינות מאוד ולא נהרסות בקלות רבה

כן אבל כאן זה כבר רכב עם 220+ קמ

שנתון כבר ישן+אאודי שכל חלק שם יעלה לך כמו בית

בקיצור תרד מזה,מה התקציב שלך?ומה הצרכים שלך מהאוטו?כמה כמות נסיעה?

ננסה להתאים לך משהו טוב

בעבר-פורד פיאסטה פשע 1.4 אוטומט🤪

כיום-הונדה אקורד 2012 שתיינית וכייפית😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופשת הקיץ הקדימה השנה מאוד.

פות״ש, האם בדקת כמה יעלה לך לתחזק את הרכב? אפילו סוזוקי אלטו קטנה תעלה לך לפחות 1,500 ש״ח בחודש. יש לך סכום כזה?. אז A6? 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חלק שיתקלקל שם, יהיה לך סיפור להשיג וזה גם יהיה יקר. תגיע די מהר לערך הקניה של הרכב בטיפולים תוך כדי כאבי ראש של מאיפה להשיג את החלק או להמתין הרבה זמן עד שימצאו לך במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משהו ספורטיבי בתקציב 25 אלף ואני לא מתכוון לנסוע יותר מידי, מקסימום 100 קמ בשבוע.

חשבתי על הLEXUS IS250 אבל אני פתוח לרעיונות ורכבים חדשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור על שאלתי הקודמת: מה התקציב שלך לאחזקת רכב? כמה תנזק במקרה טוטאל לוס אם תהיה מבוטח רק בביטוח חובה וצד ג'?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך שנתיים היה שרשור רועש וגועש על חייל משוחרר עם 50 אלף ש"ח וחלום על x5 מזדקנת.

אם אני לא טועה... רוב המגיבים המליצו לו ללכת אחרי החלום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yahli123 כתב:

התקציב שלי לחודש הוא בערך 3500 שקלים,

ההורים שלי יעזרו לי מהבחינה של הביטוח

אם הרכב לא קריטי לפרנסתך - ולפי הסיוע הצפוי מההורים הוא לא - תחסוך את הכסף חצי שנה - שנה. יעמוד לרשותך סכום כפול או משולש, תהיה הרבה יותר גמיש בבחירת רכב הרבה פחות שחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ה- A6 היא יותר רכב מנהלים מאובזר לזמנו (תלוי בגרסה) מאשר רכב ספורטיבי כמו שכתבת שאתה מעדיף.

הרכב הזה כבד וארוך, הגלגלים והצמיגים הם במידות גדולות, מה שמייקר את החלפתם במידה וצריך. 

יש בו בקרת אקלים דו איזורית, מושבי עור חשמליים עם חימום, גג שמש נפתח, דלת תא מטען חשמלית, 

בלמים גדולים, הרבה זרועות במתלים, הרבה מכלולים וחלקים שכבר לא צעירים. אני בטוח שצריך לתחזק אותה טוב כדי להנות ממנה בצורה שהיצרן התכוון אליה.

זה רכב פרימיום מזדקן שכנראה יצטרך תשומת לב ולא יאהב חיסכון באחזקה.

שלא תבין לא נכון, אני מכיר A6 מהשנים האלו ובעצמי חשבתי לקנות (רק שאין ידנית בישראל), זה רכב נהדר, חזק, מאובזר ומשדר קצת יוקרה.

אבל גם ההוצאות בהתאם.

אני כותב לך מניסיון, כי אני בעצמי עם רכב דומה שמצריך תשומת לב, עבודה עצמית וידע בחיפוש והזמנת חלקים, שאפילו בייבוא עצמי- לא זולים.

השמן יקר, הפלאגים עולים כמעט 1,000 שקלים בארץ, הבלמים גדולים אז ההחלפה יחסית יקרה, על צריכת דלק אין מה לדבר בכלל, 1:8 במקרה הטוב.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
חידוד הדברים

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...