Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי דליפת גז מזגנים - יונדאי i20

נועם1

פוסטים מומלצים

שלום,

בעיה במיזוג אויר ביונדאי i20, שנת 2015 ("הדגם החדש").

יש דליפה מאוד איטית ממערכת מיזוג האוויר.

ממלאים גז, ואחרי כחודשיים-שלושה, המזגן מפסיק לקרר ומתברר שאין גז.  פעם זה קרה גם אחרי שבועיים.

פעם אחרונה מילאו לי גז, שהכיל חומר זרחני, כדי לאתר מהיכן הנזילה. הגז החזיק 4 חודשים, אבל לא הצליחו לאתר מאיפה דלף. לא זיהו חומר זרחני שדלף לאורך המערכת.

ההשערה כרגע היא שזה המאייד, מאחורי הדשבורד.

הייתי רוצה לוודא זאת, לפני שאני נכנס להוצאות שכוללות פירוק דשבורד.

מישהו מכיר מוסך מיזוג אויר אמין שיש לו גלאי אלקטרוני (sniffer לגז מזגנים), שיכול לאתר מהיכן הנזילה, ואם היא באמת מהמאייד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בסיטואציה די דומה, כצעד אחרון לפני פירוק דשבורד הזרקתי חומר איטום שהומלץ כאן בעבר בפורום אאל"ט ע"י בוקי בשם איריקום אולטרה אקסטרים הסגול. חודש וחצי לאחר מכן אוכל להגיד שבנתיים נראה שהחומר עושה את העבודה כי אין ירידה בקירור כמו קודם. אבל המדחס התחיל להרעיש קצת. מבחינתי אם זה יסתכם במדחס מרעיש שוה לי לגמרי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין היתר, בזיהוי דליפת קרר (גז) המזגן לאחר מילוי זרחן,

הבודק צריך להשתמש במשקפיים ופנס יעודיים ולהסתכל גם שולי צינורית ניקוז מי המזגן מהמהאדה 

ואם שם יש סימני זרחן, אז זה מצביע על דליפת קרר מהמאדה.

אותו הדבר לבצע גם על פתחי יציאת האויר אל תא הנוסעים.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה שראיתי שמשתמשים - ריקון המערכת מקרר, או שהיא כבר ריקה בגלל דליפה.

מילוי המערכת בחנקן בלחץ גבוה יותר מהרגיל, ואז החנקן דולף חזק יותר דרך מקום הדליפה ואת זה מגלים אם מכשיר Sniffer (גלאי דליפות) כאשר את הגלאי משחילים לתוך פתחי המיזוג עד כמה שניתן. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי ולקיה זה קורה הרבה שיש בעיה בצינור שמחבר את המדחס למעבה היה לי בריו לחבר בספורטאז’ ולעוד חבר בi30 ואמר לי מכונאי פנירי מבית הדפוס בירושלים שהוא רואה את זה בהרבה מאד רכבים מיצרן זה הייתי ממליץ לך מאד לפנות אליו הוא מומחה לתקלות מסוג זה והוא ידוע כאמין מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, נועם1 כתב:

יש המלצה למקום באזור המרכז?

החליפו לי מאייד למזגן לפני כשנה בערך.

אני ממליץ על הטכנאי מזגנים/חשמלאי שביצע לי את העבודה במקצועיות ובמחיר הוגן:

נאזר - 052-2588264

(נמצא באזור התעשייה של בת ים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...