Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה לגבי סוזוקי SX4 קרוסאובר GLX אוט' 1.4

Shimonmiz

פוסטים מומלצים

ערב טוב,שכן שלי יש לו קרוסאובר שנת 2020 27,000 אלף קילומטר הוא מעוניין מחירון 86,000 הרכב שמור היטב למעט יש מכה קטנה בדלת לא תאונה כנראה חניה פחחות בערך 300-500 שח תיקון להערכתי,2 צמיגים אכולים,מצבר מאז רכישת הרכב לא הוחלף,יש טיפול לאוטו חודש הבא טסט עד אוגוסט... מה דעתכם שווה לתת מחירון הוא לא מוכן להשתתף בעלות הצמיגים,טיפול,וגם לא להוריד על המכה הקטנה, מבחינתו זה הרכב,מה דעתכם בכל זאת ללכת על הרכב מאוד שמור המנוע,הרכב מבפנים..הייתי שמח לעצות?

עריכה אחרונה על ידי Shimonmiz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רכב שמתאים לצרכים שלכם, במקומך הייתי קונה.

מצבר ( כנראה לקראת החורף) , זוג צמיגים נורמליים 800₪. 

טיפול,  אם הרכב לא עבר את המועד , לא חייבים לקזז.

טסט עד אוגוסט - לא נחשב קרוב.

כל מה שרשמת  - לא השקעה גדולה, ולך תמצא רכב עם נתונים כאלה, ללא תאונות. 

הרכב מוצלח, אמין,  זריז ודי חסכוני.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה המידה, אבל 800 ש"ח זה מעט נמוך לזוג צמיגים תכוון ל 1000 וצפונה 
מצבר S&S גם עוד אלפיה
תיקון דלת/פחחות ב 300-500 ש"ח אף אחד לא ידבר איתך
טיפול (וטסט?) טיפול 1000 (בלי ברקסים) אגרת רישוי ~ 1500 ש"ח
תתכוונן להוצאות של 5K בחודשים הקרובים
היות והשוק היום חלש... תן לו לנסות למכור בשוק החופשי, תגיד לו כמה אתה מוכן לשלם על הרכב (לדעתי 83 יהיה הוגן לשניכם)
אני כמעט משוכנע שעוד שבוע-שבועיים הוא ישנה את דעתו

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, סולל הדרך כתב:

לא יודע מה המידה, אבל 800 ש"ח זה מעט נמוך לזוג צמיגים תכוון ל 1000 וצפונה 
מצבר S&S גם עוד אלפיה
תיקון דלת/פחחות ב 300-500 ש"ח אף אחד לא ידבר איתך
טיפול (וטסט?) טיפול 1000 (בלי ברקסים) אגרת רישוי ~ 1500 ש"ח
תתכוונן להוצאות של 5K בחודשים הקרובים
היות והשוק היום חלש... תן לו לנסות למכור בשוק החופשי, תגיד לו כמה אתה מוכן לשלם על הרכב (לדעתי 83 יהיה הוגן לשניכם)
אני כמעט משוכנע שעוד שבוע-שבועיים הוא ישנה את דעתו

תודה רבה על ההודעה המפורטת הוא בטוח שברגע שהוא מפרסם קופצים על הרכב כי זה יד ראשונה 27 אלף מצד שאני חושש לפספס..היות ואין הרבה רכבים כאלו עם הנתונים הללו..אנסה לכוון לאן שאמרת,תודה רבה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שהמוכר יוריד מחיר על מצבר תקין ואגרת רישוי,  כאשר יש טסט עד אוגוסט? 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shimonmiz כתב:

תודה רבה על ההודעה המפורטת הוא בטוח שברגע שהוא מפרסם קופצים על הרכב כי זה יד ראשונה 27 אלף מצד שאני חושש לפספס..היות ואין הרבה רכבים כאלו עם הנתונים הללו..אנסה לכוון לאן שאמרת,תודה רבה לך

אני די משוכנע שעל רכב עם נתונים כאלה יהיו הרבה קופצים אם הוא יבקש מחיר הוגן , אם יבקש 10K מעל אז לא.

מצבר חלש זו לא סיבה להפחתה במחיר.

טיפול וטסט ? אלו דברים רגילים באחזקת רכב שמה לעשות עולה כסף

אני קניתי סוזוקי קרוסאובר 2016 בסוף 2021 וציינו בבדיקה מצבר חלש שבאמת הוחלף לאחר זמן קצר ואין לי שום תרעומת על המוכר כי לא קניתי רכב חדש.

שלמתי עליו 3000 מעל לוי יצחק / 1000 מעל יד2 משוקללים והטלפון לא הפסיק לצלצל כי לרכב היו נתונים טובים.

יד2 משוקלל לק"מ מתמחר אותו ב 90000 לעומת 86000 של לוי יצחק אז הצעתי לך היא שתקנה אותו לפי לוי יצחק ויישור הקו יביא אותך למחירון יד2 וכך תאמר לעצמך :
"קניתי במחירון" 

אני מציע לך לחשוב מה יכאב לך יותר : שתפספס את הרכב בגלל אי הסכמה על המחיר או ששלמת 2000 / 3000 מעל מה שרצית

לי ברורה התשובה

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...