Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על ספק לרכישת דאטה בחו"ל להוריי

samg

פוסטים מומלצים

הוריי צפוים לנסוע לצ'כיה לשבוע ומעוניינים בחבילת דאטה. מניח שעד 5Gb יספקו אותם. צפויים להשתמש במהנשמע בעיקר.

בAIralo מדובר על $22 האם יש ספק המציע מחירים זולים יותר?

אם זה עוזר, לשניהם יש מכשירים סמסונג התומכים בESiM.

אבקש המלצה מבעלי נסיון כי בפעמים קודמות היו בחבילה של Wecom ולא יכלו להשתמש בה עקב בעיות טכניות. מדובר באנשים מאותגרים טכנולוגית לכן משהו בסגנון P&P יתקבל בברכה.

רב תודות.

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://esimdb.com/

אני לפני כל טיסה משווה פה מחירים. בינתיים חוץ מפעם אחת הכל עבד טוב. בטיסה האחרונה שלי סגרתי חבילה שהספיקה לי לכל השבוע ב0.99 יורו....

הפעם האחת הייתה סים שפשוט סירב לעבוד, לא משנה כמה פעמים השירות לקוחות הנפיקו סים חדש. בסוף התייאשתי (גם ככה היה זול), הפסקתי לדבר איתם, אחרי כמה שעות פתאום התחיל לעבוד חלק ללא בעיות בכל שאר הטיול (3+ שבועות בעוד 3 מדינות שונות, אותה חבילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין. אני מחפש משהו שיתן לי 100% אחריות שיעבוד ולא שקיים סיכוי שלא. או לפחות תמיכה שניתן לפנות אליהם ולהפעיל מרחוק או משהו. מה שלצורך העניין בwecom לא היה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AIralo

במילה אחת, גם אם יותר יקר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזוג מאותגרים טכנולוגית הייתי מציע לקנות סים מקומי. ESIM יכול פשוט לא לעבוד אם לא יודעים להכנס להגדרות. אולי תתקשר למלון ותשאל אם יוכלו לעזור להם.

זה קופון שחוסך קצת ב AIRALO:

קבל/י הנחה בסך US$3 על חבילת נתוני ה-eSIM הראשונה שלך מ-Airalo. 
השתמש/י בקוד MICHA8638 בעת ההרשמה או החל/החילי אותו בעת התשלום. https://ref.airalo.com/KnWf

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה שנים קניתי סימים מקומיים. לפני 5 שנים נסעתי לקנדה, ושם סים מקומי עלה 80 דולר. אז חקרתי ועברתי לגלובאל סים של פלאפון. יש חבילות מ-1עד 20 ג"ב וגם של דקות שיחה לישראל. היתרון הוא שהחבילה נשמרת 3 שנים כלומר, טובה לכמה נסיעות.

יש עוד כמה מוצרים דומים של חברות אחרות, למשל הדואר.

אם יש לך כרטיס אשראי מקס תוכל לרכוש את החבילה הראשונית בהנחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

אז חקרתי ועברתי לגלובאל סים של פלאפון. יש חבילות מ-1עד 20 ג"ב וגם של דקות שיחה לישראל. היתרון הוא שהחבילה נשמרת 3 שנים כלומר, טובה לכמה נסיעות.

יש עוד כמה מוצרים דומים של חברות אחרות, למשל הדואר.

מנסיון, החבילה של גלובל סים מטעה, כי צריכת הג'יגה בייטים  דרכם מאוד מאוד מנופחת, אולי גם בגלל  הכתוב במצורף:
מקור:
www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/abroad/global-sim/gs-service-deatails/

global sim problem.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה בד"כ את החבילה של 5 ג"ב, מספיקה למספר שבועות, שזה אומר 3-4 נסיעות ויותר. על פניו החבילה יקרה, היתרון הוא ההמשכיות כך שלא צריך חבילה חדשה לכל נסיעה.

יתרון נוסף הוא שיש אפשרות לבצע עקוב אחרי מהמספר הישראלי הרגיל.

כאמור משך די הרבה שנים קניתי סימים מקומיים , היה לי אוסף של עשרות, כך שאני מודע ליתרונות (בהרבה מקומות זול, אבל יש מדינות בהן ממש יקר) ולחסרונות (החלפה בכל מעבר גבול חוץ מנושא הנדידה התוך אירופית בשנים האחרונות) וחוסר אפשרות לעקוב אחרי מהמספר הישראלי (בשבילי די שולי). 

לגבי eSIM -  מחייב רכישת טלפון יקר, לא מתאים למדיניות שלי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

prepaid של וודהפון 

https://www.vodafone.cz/en/calling/prepaid-cards/data-sim-for-visitors/

650 קורונה צ'כית שבחישוב מהיר יוצא 100 שקל לחבילה 

את הסים קונים בשדה התעופה בטרמינל 2 במכונה האוטומית של וודהפון.

כמובן שאפשר להגיע לחנות וודהפון ולבקש כרטיס prepaid ושיכניסו את ההגדרות של האינטרנט של וודהפון.

אפשר גם לקנות כרטיס esim של tmobile

https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-karty

ממליץ לתרגם לאנגלית לנוחות..

200 קורונות צכיות ל10 GB - [5 GB בכרטיס + 5 GB באפליקציה שלהם]

שזה יוצא בחישוב מהיר 31 שקלים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם גלובל סים - בסופו של דבר הכי נוח. אם יש לך שני סימים בטלפון - בכלל יותר נוח.

כשהמטוס נוגע בקרקע כבר יש לך טלפון - להיות בקשר עם ההסעה/המלון/חברת התעופה (בלת"מים למיניהם).

ומבחינת המחיר - ההבדל לא כזה גדול

לפני 8 שעות, DareDevil כתב:

650 קורונה צ'כית שבחישוב מהיר יוצא 100 שקל לחבילה 

בגלובל סים 150 ש"ח ל-5G ו-190 ל-10G

גם מניסיוני 5G מספיק לחודש+ בחו"ל בלי לחסוך יותר מדי (כמובן לא להורדת סרטים וכו'). היתרון הענק הוא שאתה לא צריך להתעסק עם זה יותר מדי במעבר מדינות - ובנוסף, אתה לא כבול לקליטה של חברה מסוימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, גור אדם כתב:

גם אני עם גלובל סים - בסופו של דבר הכי נוח. אם יש לך שני סימים בטלפון - בכלל יותר נוח.

כשהמטוס נוגע בקרקע כבר יש לך טלפון - להיות בקשר עם ההסעה/המלון/חברת התעופה (בלת"מים למיניהם).

ומבחינת המחיר - ההבדל לא כזה גדול

בגלובל סים 150 ש"ח ל-5G ו-190 ל-10G

גם מניסיוני 5G מספיק לחודש+ בחו"ל בלי לחסוך יותר מדי (כמובן לא להורדת סרטים וכו'). היתרון הענק הוא שאתה לא צריך להתעסק עם זה יותר מדי במעבר מדינות - ובנוסף, אתה לא כבול לקליטה של חברה מסוימת.

עובד בלי התעסקויות של רישום לרשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, אלעדית כתב:

עובד בלי התעסקויות של רישום לרשת?

בלי שום התעסקויות.

אתה רק צריך להפעיל נדידת נתונים.

כשהייתי בארה"ב המכשיר היה קופץ בין הרשתות של tmobile, verizon, at&t בלי שעשיתי כלום.

עריכה אחרונה על ידי גור אדם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פועל כמו כל נדידה - לוקח איזה 2 דקות להתאפס על עצמו ואז מתחילים כל הדינגים של ״ברוך הבא״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...