Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה 1200 ידנית

ik3

פוסטים מומלצים

אשמח לתובנות לגבי הרכב,

מה הנקודות תורפה שלו? עד כמה אמין המנוע הנל ?

לפי מה שאני שמעתי באופן כללי נשמע שהרכב יחסית אמין, אבל רוצה להבין עד כמה ולקחת בחשבון בעיות אפשריות.

איזה קלומטרים הגיעו הרכבים האלו, וכמה אפשר לצפות ממנוע כזה לחיות, למשל לרכב עם 220 אלף קמ עד כמה אפשר לצפות ממנו עוד לתפקד או שמראש צריך לבוא לקנית רכב כזה עם הבנה של פוטנציאל מוות בטרם עת של המנוע.

אם כן מה המחיר המנוע הנל בשוק .

מה צריכת הדלק הצפויה?

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום כמה סקירות של הרכב הנ"ל. 

יש רצועת טיימינג, בדגם הנפוץ (אמביינט) אין כיוון גובה למושב הנהג, לכן חובה נסיעת מבחן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2024 בשעה 12:33, yoav911gt2 כתב:

יש בפורום כמה סקירות של הרכב הנ"ל. 

יש רצועת טיימינג, בדגם הנפוץ (אמביינט) אין כיוון גובה למושב הנהג, לכן חובה נסיעת מבחן. 

אקח את זה בחשבון.

בתאריך 12.4.2024 בשעה 13:57, EliC25 כתב:

מבחינת צריכת דלק אני מבין ממך שזה סביב ה1ל15-16, אם אני נוסע בעיקר בינעירוני למשל אפשרי להגיע לסביב ה1 ל20?

שאלה נוספת היא לגבי אמינות לאורך זמן, מאחר ורוב הרכבים שראיתי בלוח הם 200אלף פלוס או קרוב ל200. האם המנוע הזה כבר בסוף חייו או שכל עוד אמשיך לטפל בו כראוי הוא יחיה סבבה.

ואם לא, ידוע לך מה עלות מנוע כזה אם צריך להחליף?

אני שואל כי זה לא דבר נדיר במיוחד במנועים יחסית קטנים מהעשור האחרון שהתוחלת חיים שלהם היא 200 אלף גג ומשם זה כבר מזל אם ילך או לא המנוע.(דוגמא ה1.0 של וואג- מנוע  נהדר אבל עד 200 בערך אחרי כבר צריך אוברול, או ה1.2 של פיגו אפילו פחות מ200 לרוב, או ה1.2 של רנו שפחות דוגמא טובה כי הוא אסון בכל שלב בחייו)

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, ik3 כתב:

מבחינת צריכת דלק אני מבין ממך שזה סביב ה1ל15-16, אם אני נוסע בעיקר בינעירוני למשל אפשרי להגיע לסביב ה1 ל20?

אני נוסע בערך 70-30 לטובת בין עירוני, ממוצע לאורך זמן 15.4 קילומטר לליטר. מחושב אוטומטית באקסל שלי.

ל1 ל20 ממוצע אני לא חושב שתגיע, גם בנסיעות בין עירוניות בלבד.

לגבי האמינות - מדובר במנוע אמין מאוד, בלי בעיות מוכרות (אצלי לדוגמה הרכב מ2012, עם 155 אלף קילומטר ולא אוכל טיפת שמן). המנועים האחרים שנתת כדוגמאות אלה מנועים שיש להן מחלות מוכרות.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...