Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי ומה במכשירי שמיעה

פינדר

פוסטים מומלצים

הסוללות האלה נמכרות בשישיות ובדרך כלל תקנה כמה חפיסות. כנראה שההחלפה לא כל כך קשה אם אמא שלי בגילה ועם דלקת פרקים עושה זאת דרך שגרה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאבא שלי שוכח לטעון הוא טוען אחד קצת, הולך איתו עד שהשני נטען ומחליף.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מהסוללות לא כדאי להחזיק סטוק גדול מידיי. אלו סוללות אבץ-אוויר. יש להן מדבקת קטנה שמכסה חריר שדרכו נכנס אוויר לסוללה וכך מתחילה התגובה הכימית שמייצרת חשמל. ברגע שמורידים את המדבקה לסוללה יש זמן חיים קצר יחסית, גם אם לא נעשה בה שימוש כלל.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.
  • אהבתי 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נכנס לעולם השמיעה עכשיו בעקבות הילד שצריך מכשיר שמיעה. 

בגלל דלקות חוזרות באופן קבוע המליצו מראש על מכשיר על העצם. 

לאחר בדיקה מול משרד הבריאות של השתתפות של 6000₪ לאוזן. 

אצלי הילד מתחת לגיל 6 אז הנושא קצת מורכב יותר, הילד הולך עם משקפיים ולכן יש יותר מורכבות. 

בכל אופן, לבדוק אם יש ביטוח בריאות פרטי ואולי יש השתתפות נוספות למכשירי שמיעה. 

בהצלחה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בינתיים ממה שביררנו והיינו, כללית שינתה את הכללים והיא מממנת באופן מלא מכשיר בסיסי. אין החזר למי שלוקח מכשיר יותר יקר. וגם למה שיש, יש תורים של 3 חודשים.

הלכנו למכון פרטי ומתחילים התנסות בoticon real. העלות כ14 אלף שח. אפשר תוך חודש להחזיר את המכשיר ולקבל את הכסף חזרה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שהכללית שינו את הכיסוי עד למצב שאתה צריך לממן מכשירי שמיעה באופן מלא.

תתנחם בעובדה שבחרת באחד המכשירים שכנראה יעשו את העבודה בצורה מצויינת, בהתאם לדרישות של המשתמשת, בהפרדת רעש / דיבור באיזורים סואנים. 

תנצלו את ה 14 יום האלה כמו שצריך, כלומר, אם צריך, לחזור לכוונונים אפילו כמה פעמים, ואפילו להחליף למכשיר אחר, זו פרקטיקה מקובלת בתחום הזה.

אתם משלמים כאן המון כסף, לפחות תפיקו ממנו את המירב.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, כל הדברים האלה בכלל לא נקבעים על ידי הקופות. סל הבריאות הוא מטעם המדינה, ומבוצע על ידי הקופות (יש להן סמכות לגבי אישורים מסויימים), כשבית הדין לעבודה מאשר הרבה פעמים שירותים מעבר לסל. זה מרכיב בגרימת הגירעון של הקופות.

הביטוחים המשלימים (שב"ן) הם על ידי חברות ביטוח חיצוניות, הקופות הן צינור המקשר ביניהם לבין המבוטחים. גם אלה לפי הוראות משרדי הבריאות והאוצר.

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, פינדר כתב:

בינתיים ממה שביררנו והיינו, כללית שינתה את הכללים והיא מממנת באופן מלא מכשיר בסיסי. אין החזר למי שלוקח מכשיר יותר יקר. וגם למה שיש, יש תורים של 3 חודשים.

הלכנו למכון פרטי ומתחילים התנסות בoticon real. העלות כ14 אלף שח. אפשר תוך חודש להחזיר את המכשיר ולקבל את הכסף חזרה.

על דבר כזה הייתי שוקל לעבור קופה.

תבדקו מעבר למכבי, עם ביטוח משלים זהב/שלי הReal יעלו פחות מ700 ש"ח: https://www.maccabi4u.co.il/new/media/4yjjx12s/hearing_aids_deductible.xlsx

אני לא יודע לגבי תקופת המתנה במכבי לביטוחים משלימים אבל יכול להיות שאשתך יכולה לקבל פטור מהמתנה:

image.thumb.png.9b41cab83cf992dfc5c150490d9c0f35.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעבר אמור להיות שקוף כל עוד נשמר רובד הביטוח. אם מעלים את הרובד יש לכיסויים שונים תקופות אכשרה שונות שיכולות להיות מכלום ועד מספר שנים.

וכרגיל, צריך לבדוק מה מכסה כל ביטוח בכל קופה או בביטוח פרטי. זו צרה צרורה, השוואה כמעט בלתי אפשרית, מה גם שהמפקח על הביטוח עושה שינויים כל הזמן. המכה האחרונה היא הביטוחים הסיעודיים, שאני לא מצליח להבין האם כיום מוצדק לרכוש אותם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...