Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כולם פח אשפה ?

ereznaa

פוסטים מומלצים

טוב אז הגעתי למרומי גיל 33 ואני חייב להגיד שלצערי הרב למדתי שרוב בני האדם הם פח אשפה ושחברות זה דיי פייק אשמח לדעת אם מישהו מרגיש כמוני ככה  אני אסביר ..

אני מחזיק מעצמי כאדם נורמטיבי וחברותי שדי מחובר לקרקע לא שחצן או מתיימר לחשוב שאני יודע הכול עובד בעבודה רגילה נשוי וגר במרכז הארץ  יש לי מספר לא קטן של חברים ומכרים מהעבודה מהצבא מהתיכון אבל .., אני מרגיש שלא משנה היכן אני נמצא וככל שאני יהיה נחמד לאנשים ככה תמיד ישימו עלי פס , למשל במקום עבודה אם אני אגדיל ראש זה תמיד יעבוד נגדי אם אני אעזור לחבר תמיד זה יהיה חד צדדי למשל אם אין צורך בי אז אפילו אין סיבה להגיד שלום או בוקר טוב ואני שם לב שכולם פשוט פח  בכלל באופן כללי הגעתי למסקנה שאין דבר כזה חברות האם עוד מישהו חושב כמוני או שפשוט נפלתי בין הכיסאות ? 

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טןב שלא כתבת שזה רק בישראל.

וברצינות - תהיה יותר קונקרטי. בינתיים מדובר בקיטור כללי לגמרי שקשה להתייחס אליו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיש לך ציפיות לא-מתואמות עם הנורמות המקובלות, אפילו בישראל, שיחסי העבודה בה הם דווקא כןפאמיליירים וחמים יחסית למקומות אחרים, בשונה ממה שאמרת.

אם אני מבין נכון, אתה מצפה שקולגות שלך בעבודה, יהפכו לחברים של ממש, רק מתוקף זה שאתם עובדים יחד.

במציאות, זה בדרך כלל לא יקרה מעצמו, אלא ידרוש ממך השקעה נוספת, מעבר לשעות העבודה, והתעניינות בחייהם ובנושאים שלא קשורים לעבודה.

לדוגמה, אתה יכול להצטרף לצהרים משותפים, עם חבורה מהעבודה שנראית לך נחמדה, ותו"כ, לנסות להשתלב בשיחות החולין שלהם, לראות מה התחביבים שלהם, מה הם עושים אחרי שעות העבודה, ולאחר שתיצור עימם חיבור ראשוני, לבקש להצטרף אליהם.

שים לב, שבדרך כלל, החיבורים יהיו בין אנשים שהם באותה "דרגה" בחברה, כלומר, אם אתה מחלק דואר, יהיה לך קשה להתחבר עם המנכ"ל. 

עד כאן סוציולוגיה בגרוש.

• אהבתי 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

כן הרוב המוחלט פח-אשפה, אותי אישית אנשים לא מעניינים אני יכול לבוא למשרד בעבודה לא לראות אף אחד וללכת הביתה וממש לא להרגיש שהפסדתי משהו, ואלו גם הימים הכי טובים שלי.

נ.ב - קח חתול/ה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם הוא היה רוצה לשבת לבד בבית וללטף חתול, כמו איזה וילן ממארוול, הוא לא היה פותח את הת'רד...

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה עוזר לחבר אתה מצפה שהוא יחזיר משהו?

כי אני לא. עוזרים כי רוצים לעזור וזהו. תמורה בחזרה או הדדיות זה בונוס ולא המטרה שלשמה עוזרים.

עבודה זה סיפור שונה. אם תעזור לנו למקד, נשמח...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לחוות דיעה אמיתית כי אנחנו לא באמת מכירים אותך. 

אני הכרתי מישהו שהוא די כמוך בתפיסה שלו, אבל כשאתה מתבונן לעומק, אתה מבין שהיה לו ציפיות מאוד לא ריאליות מאנשים. הוא היה תופס אנשים באופן מאוד לא פרופורציונלי.

למשל, היה מביא מתנות יומולדת לא הגיוניות במאות שקלים והמון שעות עבודה, וכשאנשים לא היו מגיבים לו במשהו שאפילו קרוב לאותו מטבע, הוא היה מקטלג אותם כנצלנים וכפויי טובה. או לחילופין, אם מישהו היה נגיד חותך אותו בכביש, הוא יכל יום שלם לדבר עד כמה הבנאדם הזה הוא חתיכת חרא שרק חושב על עצמו ועל הזין שלו כולם. הכול בקיצוניות. 

לא אומר שאתה כזה, כי שוב, אני לא מכיר אותך, אבל אולי יש מקום לחשוב שאתה אולי קצת קיצוני בתפיסה שלך על אנשים? 

ובקשר למקום עבודה, יכול להיות מאוד שנפלת בין הכיסאות. אני באופן כללי מאוד מגדיל ראש ואכפת לי מהעבודה שאני עושה, ומקום עבודה הקודם פשוט ניצל את זה ועשו ממני כולבויניק שמפילים עליו הכול ובאים בטענות אם אני מפסיק לעשות את זה. ובעוד שבמקום העבודה הנוכחי, על אותו אופי ידעו לראות את הצדדים החיובייים בזה, וקידמו אותי.  

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בעבודה - המלצה כנה אל תנסה אפילו. יש כאלה שינצלו את התמימות הזו. כן ליצור חברות בין קולגות אבל לא יותר מזה.

חברים מהצבא והלימודים בהחלט הייתי משקיע בהם וכמו שכבר כתבו פה אל תצפה ליותר מדי מהם.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תמיד תהיה נחמד עם אחרים אפילו אם הם מניאקים. תעשה את זה בשביל עצמך, אל תצפה מהם להשתנות.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי בני אדם וחברות, אבל השרשורים שנפתחים פה לאחרונה גורמים לי להרגיש שהאוף טופיק הפך לפח האשפה של הפורום. אני מבין שמדי פעם צריך להזריק דם חדש למערכת, אבל מה נסגר? אין איזו בקרת איכות מינימלית?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Derish כתב:

לא יודע לגבי בני אדם וחברות, אבל השרשורים שנפתחים פה לאחרונה גורמים לי להרגיש שהאוף טופיק הפך לפח האשפה של הפורום. אני מבין שמדי פעם צריך להזריק דם חדש למערכת, אבל מה נסגר? אין איזו בקרת איכות מינימלית?

לא נראה לי שזה רלוונטי כל כך מאחר ומדובר בעניין שבטח השתקע אצל הבחור כבר זמן מה. המלחמה העצימה את התחושה והוא אזר אומץ וכתב את תחושותיו.

במהלך השנים הקרובות נראה תמורות רבות בעקבות המלחמה, אחת מהן - קארספורום יהווה כר פורה של תהיות, מחשבות ואתגרים רבים שבהם אנשים נתקלים ובוחרים לשתף פה בפורום או איך שאתה קורא לזה "פח אשפה של הפורום".

ואם נסתכל על המשפט שנמצא בחתימה שלי, נראה לי שאנחנו בחלק האחרון שלו (לפחות ככה אני מקווה).

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Derish כתב:

לא יודע לגבי בני אדם וחברות, אבל השרשורים שנפתחים פה לאחרונה גורמים לי להרגיש שהאוף טופיק הפך לפח האשפה של הפורום.

אתה מעדיף מבול שרשורי צרכנות?

כי זה מה שהיה לפני ה-7/10...

אוף טופיק זה בין השאר שחרור קיטור, צפה לעוד הרבה שחרורים בחסות האנונימיות המבורכת אחרי הטראומה הקולקטיבית שחווינו/עדיין חווים.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 4

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

תפתח חבר דמיוני, נגיד אני מדבר עם עצמי ותמיד התשובות שאני מקבל תואמות את הציפיות ברובן, לפעמים יש התלבטויות וויכוחים אבל בסופו של דבר אנחנו באותו ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...