Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נעצר באמצע הכביש וסרב לנוע ,ואני נסית לעקוף אותו, ורכב עוקף פגע קלות בכנף..

פוסטים מומלצים

רכב שהבחין במקום חנייה ,נעצר ואני הייתי כמטר לפניו צפצפתי לו שיסע והוא סימן לי לעקוף ,ואני שמאוד מיהרתי עקפתי אותו ולא הבחנתי ,שהרכב מאחורי עוקף אותי,  והוא פגע לי קלות בכנף השמאלית, עצרנו בצד ואני בלחץ העניינים הסכמתי לפצות אותו ,מי בעצם אשם?

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה. סטית לנתיב שהוא נסע בו מבלי לבדוק שהוא פנוי.

תאונה נפוצה, אנשים בכביש דו סטרי בודקים רק אם יש תנועה ממול  ולא בודקים את המראה לפני הסטיה, ושוכחים שבדיוק כמו שהם יצאו לעקיפה, יתכן שמישהו אחר כבר עשה זאת לפניהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך - לפי התיאור שלך האשמה המלאה עליך,

אם תצליח להשיג הסרטה של מהאירוע מבחוץ (אם יש חנויות באיזור או משהו כזה) אולי תוכל לבדוק האם היה לנהג שמאחוריך מספיק זמן לבלום, ואז אולי תגיע למצב של אשם תורם, או אולי אפילו יתברר שיצאתם לעקיפה ביחד והוא זה שהיה צריך לתת לך ז"ק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Be roo כתב:

תאונה נפוצה, אנשים בכביש דו סטרי בודקים רק אם יש תנועה ממול  ולא בודקים את המראה לפני הסטיה, ושוכחים שבדיוק כמו שהם יצאו לעקיפה, יתכן שמישהו אחר כבר עשה זאת לפניהם.

בדיוק מה שקרה ,דו סטרי ... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה שואל? 

אני יכול להוסיף שהוא שם גז ,כי גם אני וגם הוא ראינו שמגיע רכב שמגיע רכב ממול (100 מטר) והוא נסע יחסית מהר בפגיעה, אני הייתי בטוח שהרכב שלו נסע ולא עמד מאחורי.   

אין לי תמונות כי מאוד מיהרתי וגם הייתי בטוח שאני אשם ..

אצלי הפגיעה היא בכנף מעל הגלגל ,ואצלו בצד בין הפגוש לכנף ..

אצלי הפגיעה חמורה יותר..

הוא רצה לסגור שאתן לו 500 שח, אני אמרתי לו שלא נראה לי, ואעביר לו את כתובת הפחח שלי ויקפוץ לתקן,

הבעיה שהפחח שלי במילואים ואצטרך למצוא תחליף..

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, URSH כתב:

הוא נסע יחסית מהר בפגיעה

אין לך דרך לדעת באיזו מהירות הוא נסע.

במקרה שלך אפילו לא להעריך, כי אתה מודה שלא בדקת במראה אז לא ראית אותו מגיע עד לתאונה.

זה שהוא האיץ זה מובן, ולא הופך אותו לאשם. גם אתה האצת, מעמידה לנסיעה.

לפני כשעה, URSH כתב:

למה אתה שואל? 

כדי להעריך אם יש סיכוי להטלת אשם תורם על הנהג השני.

בבית משפט הכל יכול להיות. תמיד אפשר לטעון שאם הנהג השני היה איטי יותר או לא יוצא בבוקר מהבית התאונה לא היתה מתרחשת.

לדעתי במקרה הזה, כשמרחקים קטנים, זה חסר חשיבות. רכב שסוטה לנתיב סמוך ופוגע ברכב אחר, זה לא משנה אם פגע בחלקו הקדמי או האחורי, מדובר על שברירי שניה שאינם רלוונטים לתגובה אנושית, וזה ענין של מזל, אם היית סוטה שניה אחרי, אז אולי הוא כבר היה מספיק לעבור אותך, ואם שניה לפני, אולי היה מספיק לבלום. מעבר לזה, אין לו כמעט שליטה בארוע. אבל שופט יכול לחשוב אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Be roo כתב:

אין לך דרך לדעת באיזו מהירות הוא נסע.

במקרה שלך אפילו לא להעריך, כי אתה מודה שלא בדקת במראה אז לא ראית אותו מגיע עד לתאונה.

זה שהוא האיץ זה מובן, ולא הופך אותו לאשם. גם אתה האצת, מעמידה לנסיעה.

חטפתי מכה שסובבה אותי 45 מעלות.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, URSH כתב:

חטפתי מכה שסובבה אותי 45 מעלות.. 

אני עדיין לא הבנתי מי נפגע איפה. לא פרטת, צדדים, קדמי/אחורי

בהנחה שהפגיעה אצלך היא בפינה השמאלי הקדמית (זו ש"יצאה" ראשונה לנתיב) לא ברור איך ולאן הסתובבת. אבל גם הסיבוב לא מעיד יותר מידי, בלי להביא בחשבון את מיקום הפגיעה, משקלי הרכבים וכו. ושוב, עצם העובדה שנסע "מהר" מספיק כדי לגרום לפגיעה כזו או אחרת, לא מעידה על אשמה.

נשמח לאיור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, URSH כתב:

לא קרה לו כלום קצת צבע ושקע זערורי..

ועדיין יצאת בזול. 

אם תחפור קצת בפורום,  תראה מה יכול לקרות...

• אהבתי 1
---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רצית לפצות אותו ? 200 ש"ח ? 400 ? - אם זה הפרש של 100 ש"ח , תנסה לסגור את זה וזהו

500 ש"ח זה לגיטימי, גם הפגיעה, גם הטירטור שלו למוסך, לחלוטין יצאת בזול

באותה מידה שהוא הולך עכשיו למוסך פחחות משלו (אגב, לחלוטין בחירתו איפה לתקן) ושולח לך הצעת מחיר על 1,500 ש"ח כי צריך לצבוע את כול החלק + תיקון

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...